Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Napokon belül felteszem rá az oldalidomokat, teljes képet akkor teszek fel róla, addig is egy kis izelítő.
Kis langyos víz, bele némi mosogatószer. Fogsz egy mosogatószivacsot, és nekimész egy tenyérnyi helyen a finomabbik felével. Ha nem jön le, akkor a durvával. Utána azonnal áttörölni száraz ronggyal, hogy a bőr minél kevesebb vizet szívjon magába. Ez így mehet szépen végig. Ha kész, kend le méhviasszal vagy bármilyen bőráápolóval nagyon vékonyan.
A tiéd milyen színű?
Ha kész vagy vele tehetnél fel képeket az adatlapodra.
Köszi szépen LokiTomi! Ja, annyit, hogy az enyém újabb bandi, és sportkormányos. Igazából én már láttam mindenféle variációban, de szerintem általában nem évjárat, hanem köbcentifüggő a kormány. A 250-eseknek van túra, a 400-asoknak meg sportkormány. De láttam már 400-ason is túrakormányt, és viszont. Amúgy az egyik kép amit Banditról raktál fel régóta kerestem. Az a karbondob megőrjít! Vennem kell egyet, mert gyönnyörűűű!
A régebbiről van kép az adatlapomon. Amúgy meg
Nagy különbség, h a régebbiek sportkormányosak, míg az újakon túrakormány van. Kényelmetlenebb, de én jobban szeretem a sportkormányt.
az az igazság hogy nem tudom miben tér el, ha valaki ráér feldobna nekem ide képeket a két szériról? mármint a tankról és a faridomról
Hali!Azt szeretném megkérdezni hogy mit ajállatok bőrruha tisztítására?hogy szoktátok!A bogarakat nem tom hogy kellene leszedni!Köszi!
Amúgy a régi Bandik erősebbek (59 LE). A tank sokkal jobban néz ki a régin szerintem, és nekem a faridom is messze jobban tetszik, bár ez már ízlés kérdése.
Hűtővizet a tank alatt tudod betölteni, egy nagy kupakot kell lecsavarni hozzá. Az a tartály pedig a hűtőrendszerhez tartozó tágulási tartály. Ahogy melegszik a víz, nő a térfogata, és átfolyik abba a tartályba. Ne nagyon töltögess bele semmit, legalábbis ne tele, különben szétmegy a hűtőd, vagy jobb esetben ömleni fog a víz a mociból, t meg beszarsz, h mi van vele
Köszi! Felszerelem.
Hali!

Kissé analfabéta vagyok a mocimhoz, tudom, de egyvalamit nem értek: az a fehér kis tartály a 400-as 96-os Banditon baloldalt,a légszűrő fedele alatt az mi? Hűtővíznek gondolnám, de az meg a tank alatt van. vagy rosszul tudom? Oda mit kell belerakni? Őszintén szólva egy ideje nem merek a Bandikávl menni, mert nem akarom megfőzni a motort vagy ilyesmi. Még a robbantott ábrákon sem látom sehol azt a nyomorék kis tartályt, nem tudom mire való, addig meg nem látok el, hogy lássom hova torkollik be. A tankot már leszedtem egyszer és ott volt alatta a hűtővíz, a fedélen szépen jelölve hogy ez víz. De ezzel a kis tartállyal nem tudok mit kezdeni. Arra gondolok, hogy a mellette levő hűtőbordához tartozhat talán. De tényleg fingom sincs, valaki segítsen!
értem, köszönöm az infókat, sztem nekem kell az a csomagtartós vmi, szal 96-os környékét fogok venni, kivéve ha nem találok vmi olyan öregebbet, amiben meg fog vmi, de nagyon, érdekelnek még az ilyen apró részletek, a fékbetétek milyen árban vannak, illetve még annyit, hogyha a kuplunglamella szar azt hogy lehet észre venni? most hirtelen ennyi jutott eszembe, a váltónál mire figyeljek próba úton? thx
enyém 360, és nincs baja! tavasszal is eladó lesz (ha addig nem veszik meg ) ha érdekel majd akkor itt megtalálsz
Az újabb 96 nál fiatalabb banditok nem csak a műszerfalban, hanem az idomokban is eltérnek az előzőekhez képest. A legnagyobb előnye a csomagtartó, ami az újabbakon van, a régin viszont egyáltalán nincs. Van még benzinszintjelző és a lábtartók is másabbak mint a régin. A formájával lehet vitatkozni, kinek ez tetszik kinek a régi. Szerintem az újabbnak szebb a faridomja. Szerintem mindenképp 400-as vegyél, mert árban nincs különbség, de azért a 400-as "csak" 13000 et pörög, a kicsi pedig majd 20000-et. Sokan mondják itt, hogy a 250-es megy 170-180-at, én nem hiszem el, mert az én 400-am megy 180-at, és nem többet. A gyorsulás 5mp körül van, a 250 szerintem min 2mp-el több.
értem, tavasszal tervezek egy banditot, mondjuk előtte el kell adnom a mostani gépem, ez olyan 380-400E ft környékén mozog, s szeretnék egy banditot, csak azt nem tudom, hogy vmi öregebbet 91 vagy fiatalabbat 95-96-ost vegyek majd:D mondjuk lehet egy öregebb jobb állapotban, mint egy fiatalabb, de az újabbak csak a műszerfalvan térnek el, ha jól láttom...
nameg madj a nagykérdés 250-es vagy 400-as:D
köszi az infót,hát azért megprobálom a magasabb plekót mert engem már 120-130körül is idegesit a huzat,csak még azt nem tom milyen legyen
Üdv
Az olajcseréhez legalább az egyik oldalt le kell venni. Nekem az ezresnél tették fel. Később jött mint a mocc.
Aki "95 körüli mocit 700-ért árul annak sokáig lesz egy Bandit alakú dísze a garázsban. 450-550 az normális, ha meg alacsonyabb, annak mondjuk nincs 3 hónapja, h eladja, mert kell a pénz holnapra vagy akármi.
hát én még mindig azt nem értem miért mozog a bandit ilyen széles skálán, mármint az ára a 300-700E egy kb 92-95-ös évjáratú bandita, elméletben akkor, ha vmelyik olcsóbb, azért olcsóbb, mrt van vmi baja, lehet motorikus, lehet csak karcok, vagy vmi optikai sérülés, de akad olyna is, ahol az van hogy esztétikailag semmi baja, akkor hogy van ez? - it azt modnták nekem, meg mások is hogy a bandit szét gyilkolhatatlan egy gép, akkor hogy is van ez?