Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Ahogy néztem a motorod vettem csak észre hogy nemcsak az elemek színe más , hanem az elsőteleszkópszár, hátsólengőkar, valamint a váz szinük is eltérő.Az enyémen ezek mattfeketék, tiéden ezüst. A váz színe is ezüst atiéden?
112000ft és bármelyik Suzuki márkakereskedésben megrendelhető.Létezik utángyártott is kb 75000FT de ez fényezetlenül.
cső fűhrer! és mennyiért merik árulni? és hol?
Sajnos nem középen benyomható,hanem hagyományos patent.
Nem olyan a patent, mint a többi idomnál?
Kinyomtad a közepét bepattintás előtt?
Csak az utolsó lépés volt nehéz a műanyag patentok nagyon nehezen mentek a helyükre, nemtudom hogy lehet majd kipattintani újra.Kato28-szerda
vezér mikor jössz a gyurodába szerda péntek vagyok szabad mind a kettő edzésen készülök a derbire
Láthatod az én adatlapomon is
Naggyon jóóól néz ki
Na, simán ment a felszerelés?
Naná hogy létezik eredeti gyári opcionálisan kapható kiegészítő Bandithoz ,SV-hez egyaránt.
az új nagybandihoz gyári kieg. az idom..opcionális a nakedhez persze...:--
hali fhürer! aképet te grafikáztad vagy létezik az idom?
Ahogy igértem, Bandit oldalidomokkal.
hát az enyém 250es, jól gondolod hogy nagyobbat szeretnék, mondjuk gs500,xj 600,kawa er 5, vagy nagyon jó esetben zxr750, gixxer 750
a gs 500 csak azért jön szóba mert olyan keveset fogyaaszt, amúgy nem vok oda érte annyira
de ha megmarad a Bandi, akkor sem fogom fölvágni az ereim
400-as érdekelneengem, mesélj már miért adod el? gondolomnagyobb mocc miatt, milyened lesz ez után?
GSF 250 eladó 345eFt-ért, érdeklődni: nálam
13-14 óra között Mosonmagyaróváron 12 fok volt csak nagyon szeles.Kato28 majd legközelebb megyünk ha a roli nem fujja le.
köszi
mi pajti te mentél egyedöl ?jöttem volna
Führer, merre laksz? A mai adagot nem 4-5óra között gyűrted?
szia vezér te még fent vagy ilyenkor b@zmeg simán kerülhetünk volna ma egyet nagyon jó idö van még most is
Köszönöm a dicséreteket! A plexi Puig tipusu de nem túra hanem sport verzió így nem magasabb a gyárinál csak pupos.Ausztriában vettem elöbb megvolt mint a motor, 65Eur az ára.Egyébként itthon is láttam már valamelyik üzlet kínálatában 21-22 körül.Azelőző motromon (1200S) is ilyen volt , a szélvédelme gyáriéhoz hasonló.Az oldalidomokat vasárnap teszem rá délután.
Gyönyörű motor
Akkor várjuk a többi képet is.
Hello fürher,elöször is grat a gépedhez nagyon ott van igy feketében
Lenne pár kérdésem ha nem haragszol,a plexid milyen tipusu,mennyivel magasabb mint a gyári,és mibe fáj?
Válaszod előre is köszi
Fekete és még csak 100KM van benne, "hála" a hideg időnek ,ebből ma mentem 45-öt.