Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az olaszok macska zabálók! Ezt tudjuk az I világháború óta!
Békatalp a legfontosabb.
Jaa, ez nem is nekem szólt. Na mindegy a talp már megvan

Megoldottam ezeket 40 rugóból és még szép is a motorom.
Most béka vagy békatalp? Ne szívassatok, mert békatalpat már vettem
Na jó ebbe má belezavarodtam................akkor a digó miteszik és mi csinál?
vááá, ne is mondd. Összeadtam több, mint 250-t kell költenem a gépre : oldaldobozok, oldal konzol, túraplexi, középsztender, tanktáska, új gumik, fékbetétek, olajcsere, kéne gps is tartóval (jó hogy bagóért eladtam a Banditos megoldást )
az az indián, indiánnak akkor szabad hinni ha ló legel a sírján...
meg béka...
Nehéz ez a túrásítás?
Kempngszék is kéne.
zöldi! A Moto-detail 44-es dobozokhoz kell valami extra cucc, vagy egy az egyben felpattintható oldalkonzolra (mondjuk a Kappa KL528-ra, ezt néztem ki). Ez még nem egyértelmű nekem.
A franciák csigaevők
Na jó.....egykutya népek................csak a digónak akkor szabad hinni ha ló legel a sírján.
a békaevők a franciák... az olaszok a tésztaevők...
A gilera az összes olasz tulajdonosa a Piaggio tulajdona.Műszaki alap vagyis a blokk szőbe ugyanaz mindnél.
És az ismert japánok amiket kapsz az is olaszban készül.Annyira hogy veszi a blokkot mindenki így találsz yamaha blokkot aprilia sr 250.ben meg leoba és még sorolhatnám.
Nagy katyvasz az egész de a lényeg hogy ha robogó akkor tuti valahogy a békaevőkhöz lukadsz ki.
Jó-jó,de nálam az Olasz ismertebb márka :Aprília,Vespa,de inkább japán.
Me ditekk.
Volt.............3-4x nagyon szétszedtem.20-30x kicsit.Bár birtam.De nem kéne mégeccer.
Zoli32!

Mitől ne menne?
Biztos kisebb a választék, mint a külföldiből meg a rendszám nélküliből. Ettől függetlenül, ha 1x elbombáz egy autó vagy te szállsz bele egybe elég macerás lesz kifizetni saját zsebből az összes kárt. Erre jönnek a büntetések. A rizikót te mérlegeld.
Amúgy mert sokan csalnak az nem azt jelenti, hogy követendő példa.
Na,ha mindenki ennyire lebeszél,akkor mutasson már vki rendszámos eladó normális 125ccm-es robit......20-ból 19 papírok nélkül...1-2 külföldi papírokkal.Szinte egy sincs forgalomba helyezett érvényes magyar műszakival......ja és lehetőleg japán legyen estleg vmi ismertebb olasz márka...Na ugye............................................................
szint
e az egész ország rendszám nélkül használja őket!
olvastam,hogy van pót karod(kuplung,fék),honnan is lehet beszerezni,igaz pót váltókart is szeretnék,ha rajtad keresztül megy akkor több mindenre szükségem lenne,de azt privibe írom majd
Csekkoltam a pipát, tökugyanaz, a száma is. Holnap megy. 29 ugye?
Jézusom.
Megy még?
Neeeeeeeeeee.