Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdeklődnék,hogy nincs-e valakinek eladó robogója (100-150ccm) 50-es papírokkal,csak jó állapotú érdekel.
akko - r lemaradt
Gondolom a vizes K7-re is jó; ha igen akkó engem érdekel.

Valami elérhetősg?
Csak valahogy az jön le, h sprórolni akarsz a dolgon. Namost 5k-s max kerettel meg 2 literrel keveebb átlagfogyasztással soha, semmit nem fogsz spórolni a bandithoz képest, annyira jelentős a kezdeti invesztált pénzmennyiség, továbbá annyira sok kilométeren térül meg, amennyi alatt kifekszik egy de inkább két robogóblokk, ami megint beleköszön egy százaskába.
Szóval ha kell egy ingázómotor, nagy csomagtartóval, mert miért ne, akkor hajrá. Ha gazdaságilag is meg akarod támogatni, akkor már nehezebb dió. :)
Saját példa: 70-ért vett robogó, 1 év alatt egy belsőt vettem bele, meg benzint+olajat. Az üzemanyagon kocsihoz képest fogtam 40 ezret, bkv-hoz képest 30-at, bandithoz képest szintén.
Örülök, hogy te nem szívtad meg, ettől függetlenül én nem mernék kockáztatni!
Mondták.....
Én nem mondom.
Tudom.
Nem tudom. A régiekkel egyel sem mentem.
Ennek a verziónak a 125ös verzióját próbáltam tesztvezetésen, de nem emlékszem már a tapasztaltakra.
Lehet..............bár inkább én nem beszélnék róla................inkább az érintett.

Lényeg hogy egy apró hiba és sok egymást követő véletlen ami külön külön nem lenne veszélyes összeadódott.
Két motor futón jött haza egy személy sérült.
Nem életveszélyesen de komolyan.
Az ott tapasztaltak mondatják velem amit már eddig is tudtam hogy a biztosítás nagyon fontos.
ah, nem láttam, bocs!...a legfontosabb...
Lehet volt róla szó, de megkérdezhetem konkrétan mi volt?
Mondtam a békatalpat.

Bár a majus lehet cidri lesz neki.
A békatalpat ne feledd!
Nekem csak azért nem volt meg 1 nap alatt az átírás mert sokan voltak a vámnál és az okmány irodában.
Kell egy kétnyelvű adás-vételi (az se baj ha hamis )eredeti, kilyuggatott forgalmi, nekem volt egy friss olasz eredet igazoló papírom is. 8-ra vittem az NKH-hoz, 9-kor már a vámnál voltam ahol röpke 4,5 óra alatt befizettem a reg. adót. Másnapra maradt az okmány iroda és este már rendszám és forgalmi volt a géphez.
Csúnya baleset.
Nem volt olcsó a horvátok szemétségei miatt.


Pakolás hegylakó módra.
Zoli! Mi volt a legutóbbi túrán, miért kellett a biztosítás?
Így egyben igen!
Nem nem gondolod rosszul.

De azé kell egy farmer egy rövidgatya ha olyan akkor fürdőgatya egy pulóver pólók és a többi.Meg lehet tömni egy kisebb zsákot.
Köszi. Ruhával kapcsolatban: azon tűnődöm, hogy ruha elvileg nem sok kell, mert ugyebár az ember egész nap a motoros ruhában van. Max ha este át akar öltözni arra kell. Rosszul gondolom?
a bandit megtartom, remélem így érted, motorozni csak azzal lehet
Mondom hogy kisebb testűt nézz.
Valami olyasmi jamakkát mint amit szotyi mutatott.
Azaz 2l különbség......mondjuk legyen 200000huf a robesz......ebből 25000km-t mehetsz a bandival,hogy ugyanott legyél.....
daty! Mondták már páran!
ZÖLDKÁRTYA!
Ezért kell névra írva megvenni,ha gond van legyen az eladó gondja!
a 400-as nem ér nekem annyit, sokat fogyaszt,
4L fogyi már nem akkora bolt...
szvsz, 5L-el elmegyek a bandival is 90-el....
3L kellene így kizártam a 400-ast