Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi szépen a segítséget mindenkinek, sikerült megtalálnom.
A 2010.08.09. 14:53-kor írt hsz-nél lévő képre gondolsz?
Igen.
http://www.gsx1400.hu/index.ph...

Az oldal közepen van a minta...Ebben az esetben nem kell a telobilincs, csak egy "haromszög", meg egy masik konzol a vazra. De ez utobbi azert nem oly egyszerü.
Szoval a kivalasztani a megfelelö alanyt az 1 egyseg szopas, tovabbi 4 egysegnyi, hogy összetakolod...
Úgy, ahogy a tied van?
Ranezesre rövid a löket a szelepfedel felöli kitamasztashoz. Ez kb 80 mm lehet, ahhoz meg 100 mm felett kell joval...Erölködve talan a hütö föle az also villahaid möge be lehetne faragni...
Örülünk, hogy rátaláltál az igaz ösvényre
Igaz, ezt benéztem.
43-as a Bandit villaszár . Majd keresek képet a felfogatásról, mert megőrít most ez a szar új gogle .
Hajrá, adamfzr!
szurkoljatok, holnap megyek egy 600s-ért!
Íme. A bilincs 41-es belső átmérőjű, tehát feltehető a a levegős bandit villaszárára. Konzolt viszont kell neki gyártani, olyat, mint az LSL gátlókhoz van, ami a két szélső szelepfedéllefogó csavarhoz rögzül.
400 rájdereknek meg van egy légszűrőház hibátlan gumicsonkokkal 4e -ért.
5e, kép később
Engem is érdekelhet . Kép, ár ?
Én voltam... de gixeré jó banditra is?Kép ár ?mailba is jöhet.
Valaki akart itt kormánygátlót a bandira, van nekem egy gicxerre való...
Én olyan tippet kaptam, hogy még járó motornál középsztenderre kell tenni, és úgy leállítani, ilyenkor ugye elszívja az olajat onnan, és egyenesen állva nem sok tud visszamenni. A GSX-nél bejött, és kb 3-4 ccm olaj folyt ki onnan. Nem kellett jobbra dönteni sem a motort. Ha már oldalsztenderen állt egy idejig, és utána állítja egyenesbe, akkor már vsz. több fog kijönni.
másik oldalra döntve semennyire....
Köszi a segítséget, valamelyik nap szétkapom.

Más: a képen bejelölt alkatrészt mindenképpen le kell vennem, mert van rajta egy pici sérülés. Mennyi olajra számítsak mikor szétszedem ?
Jó helyen keresgélsz,de vigyázz mert ott több ilyen relé is lehet, Ne add fel.
Már a fiúk válaszoltak. Az utas lábtartója felett van az imbuszfejű csavar, azt csavard ki, a karbi felől két műanyag pöcök fogja gumigyűrűbe nyomva. Kiszeded a műanyag oldaldeknit és alatta vannak a villamos cuccok.
Hm, nekem a 600-asomnál hátul volt a farokidomban, a hátsó lámpa előtti részben.
Azt ne szedd le, ott tuti nincs relé. A bal oldalon a karbi mögötti, első ülés alatti műanyag burkolat levétele után keresgélj
Nem, nem arra gondolt!
Hanem bal oldalon a tank hátsó, alsó részén is van egy műanyag leszedhető dekli!
Az alatt van!