Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


nem sos, amúgy csak matekozok....ha kijönne 3L fogyival valami robesz bejárásra és kb. 5kilóból, akkor érdemes lehet tovább filózni rajta...
nem tudom a burgonyák használt árait....
Mint robogó lehet...............de én nagymotorokhoz képest gondoltam.
Mondjuk egy jóképű 675-höz.
Nem tudom mennyire SOS a kérdés, de nálam akármikor kipróbálhatod.
ah, köszi, ez jó hangzik...a fenntartás se lehet sok, hisz suzuki....

90-es tempó pedig jó az országúton 2 város között bejárni....

nem sok van belőle eladó..kár...legalábbis a hahun...
Jól kanyarodik.
Mondjuk én még sosem voltam 1 naposnál hosszabb úton, de mondasz valamit. Legutóbb a szolvákiai kiruccanáson egy ismerősőmmel mentünk, ő is a párjával. Volt is hiszti
De több napos útra én nyugodtabban indulnék társasággal, bármi történhet.
Magyarán nagy,picit lomha,és nehezen kanyarodik motorhoz képest.
Javítok. Menettulajdonságai jók, menetdinamikája nem annyira.
3-3.5 körül eszik anyu keze alatt, bár digitálisan vezet, és idomig borítja.
Meg kell hagyni, a Burgi kéri is. Nem nagyon van létjogosultsága a gáz szabályozhatóságának nagymotorhoz szokott kéz alatt.
Ahhoz a 200as motorhoz nagy a burgi teste, ezzel egy időben nekem kényelmetlen az üléspozíció, a lábam nem fér el, a kormány meg az ölemben van.
A menettulajdonságokat leszámítva szuper gép. Elnyel két komplett sisakot, elöl zárható kesztyűtartó gyári 12V aljzattal, nekünk meg még egy doboz is van hozzá.
Két személlyel is boldogul, de az már csak kirándulás.
Másik fórumon kérdezted. 120-130 a vége, de 95 fölött nem éri meg előzésbe kezdeni vele.
Na ja....ezért érdemes előre fixálni a megállóhelyeket.......viszont a társaság azért j mert az estéken jólesik együtt serezni.....
6 hosszú hétvége, simááán
"Úgyis mindíg lesz a túrákon valaki akire full beöltözve várnom kell"
Na, én ezért megyek túrákra Anyával kizárólag. Elég türelmes arc vagyok, de attól pl agyhúgykövet kapok akár egy fél napos gurgán is ha folyton meg kell állni(hugyozni kell, tankolni, enni kéne, várjál, mert nem tudok kanyarodni stb...)
Csomynak van is konkrétan
Besz@rás! Pont egy Banditon van lefényképezve! Ez nem lehet véletlen!
Nekem sárga.
Sziasztok!

Van egy eladó hátsó Kappa dobozom,tartóval együtt.Hogy melyik tipus ne kérdezzétek?!Nem tudom,mert motorral együtt vettem.Azt tudom,két sisak belefér.
Mivel nem használom,igy megválok tőle.
Ár?Nem tudom,Nem tudom,hogy mennyiért mennek.
Akit esetleg érdekel kekvillam82@gmail.com címre irjon.Képet tudok mutatni róla.
1250 K9-es gépen van/volt.
Nem szándékozom vinni senkit csak a cuccot.Lényegesen kevesebb cucc kell.

Párat én is tervezem..............már rakom félre a pénzt.Lesz pár 4 napos hétvége.

De inkább egy rendes kamerára ruházom be.
Ez se rossz. De én asszonnyal fogok nekivágni, így meg kell a hely Jövőre csak többnapos, nagyobb túrákat tervezek.
Ezekbe a mostani fura formákba befér egy 42-esből mondjuk 10-15?
lehetnél velük pizzafutár...
Nem túrázom én annyit.......................és mint mondtam oda a design.

Há hogy mutatkozhatnék a 3 szappantartóval a duplaszemű oldalán a mekdönci előtt?
Pedig a dobozszett egy túrázásra használt motoron legalább annyira szükséges, mint bőrkormány az autóba. Lehet nélkülük élni, de nem érdemes!
Most tartok 20e+3e nél.Az egész hóbelevackért.
Házi keret és egy ilyen amikbe ilyen izével csomagolok.
Bőven elég a két szatyor 3-4 napra.

Még a 110e is sok nekem erre a célra.Ebből veszek gumit,benzint,ótópályadíjat,szállást bármit.

Mivel nyaralok ilyenkor KB nemérdekel hogy 2 perc alatt felkattintom a dobozt vagy kényelmesen 10 perc alatt mozdulatranra pókozom a táskákat.

Úgyis mindíg lesz a túrákon valaki akire full beöltözve várnom kell.
Doboz témával kapcsolatban: most rendeltem "Last Chance" akcióban a német louis oldalról 149€-ért (szállítással) két Moto detail 44l-es dobozt oldalra. Ha jól számolom 30-ért veszek hozzá kappa oldalkeretet (KL528) Remélem más kiegészítő nem kell hozzá ). Így összesen 76-ból megvan az oldala. Topcase az van, bár lehetne jobb is (Motod detail 42l). Egyébként utóbbi platnival együtt 28 rugó. Ha ezt összeadom kijön 110-ből. 200+ -t én se költenék erre
Ez tény...