Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi de egyedül is el tudok cseszni ennyi pízt.
Ennyi pénzért leszek a hordárod 10 000 kilométer erejéig

Sokkal exkluzívabb
230e ért KB 40-50x nekifutok az oldalszatyroknak..................teljes erőből.
Majdnem jól emléxel!
A két oldalsó doboz, és a két tartó (Givi PLX tartók, Givi V35 dobozok) 128.000 + hátsó dobot deréktámasszal (Givi V46) 100.000 azaz 228.000 HUF.
Ja, és mindez számla nélkül, 15% kedvezménnyel!
Szal. tényleg nem olcsó!
De 3 nekifutásra könnyebb volt beszerezni, felrakni.
Attól függ a szurony melyik oldalán állsz.
Nekem csak egy valódi orosz szurony tőröm van! Az is ér valamit?
Kanálgép.
Éppen van öcsémnek valami kétélű Ka-bar katonai mifenéje..........talán amerikai..............az jóféle..............fekete az egész még a nyele is fémből van.
OLP ,mond még valamit neked?
Valahol még van egy katonai étkészletem.............az az összetolható...........az is jó?
én is hordok magammal bicskát,csak egyszer pórul jártam ,rugós bicska lévén, a biztósítót elfelejthettem lezárni,majd kinyilt a dobozban és megtalálta a bubis ásványvizet ,azóta nem bubis vizet veszek a bicskát pedig a pótkesztyűbe rakom
Ez az egy olyan, ami éltartó. Van egy illegál atomhosszú pengés, de az két szelet kenyér levágása után már a vajat se viszi melegen.
Nalam is van mindig egy 4,5 cm-es "medveölö"! :)
Kezdésnek tuti
Egy '99-es Victorinox Nomad-ot hordok. Az jó?
Szevasztok Banditák!Köszönöm a sok segitséget a nyeregtáska ügyben.Abban Zöldinek teljesen igaza van,hogy a dobozt könnyebb "kezelni",nekem is volt 2x36 litreres Krauser a Hondámon.DE.Ha keveset turázok évente,kétévente akkor minek fecceljek bele ennyi pénzt.A motor több mint 2 milla akkor már ne rekjak fel minden igénytelen fost.Tudom,hogy nem szép de ha nem kell akkor lekapom.Ja és egyedül megyek nem jön az asszony igy a 2 táska és a Held tanktáskám bőven elég.A késhez hozzászólva van egy régi mondás:Kés a zsebbe lóf....sz a seggbe!Az erő legyen veletek!
Nálam csak békés kések vannak

Csak tudom annak a mondásnak az igazát, hogy : "amíg késed van, mindened van" és tényleg!

(Azt szoktam javasolni, hogy bárki tegyen zsebre egy JÓ minőségű kést egy hónapra. A második hónapban -mikor már megszokta és számít rá- gondoljon vissza, hogy mikor volt az utolsó nap amikor nem használta. És itt jön ki, hogy bizony mikor már automatikus hogy van nálad kés / multitool, akkor azokat bizony rendszeresen használod is)
Annyit nem tart hogy dobozt rá merjem bízni.Így is érdekes amikor hajlik a hátsó lábtartó terhelésre.
És mi lesz az ütős dizájnal kérem oldalkoferrel a hátán.
"általában 3 kés van nálam és bármelyikkel megborotválkozok"

Éreztem én, hogy Veled vigyázni kell :D
Nekem 63ban van a 3 doboz, meg a tartó. A felső tartó új, a többit mindet használtan vettem. Ugyanz boltban olyan 2 kiló.
De ha csak oldalra kell, akkor 46 a két zsíyrúj Kappa oldal, a bátsziban veszel 10eért egy tetszőleges monokey oldaltartót, és csinálsz neki felfogatást, mint Te is, és lefested.
Tény volt matek.
A lajosban megvettem én is 50 euróért, elmentem vele nászútra, már ott eltört egy csatja, esőbugyival együtt beázott, és majd minden reggel kötözgettem a motorra, mialatt a mellettem levő teuton TDM-es, csak belehajította a méretre szabott innentasche-t a HB dobozokba. Na, akkor lettem irigy
BTW, a használt cuccot 17 ezerért eladtam a következő Devils börzén.
használt 60 ezertől (szerencsével).. kb de az még csak két oldalsó nem kínai doboz hozzá való tartóval, amit lehet hogy simán alakítani kell még a motorhoz

80-100 ért már egész jó komplett rendszereket is ki lehet fogni.

Az apróban most is van egy hepco&becker szett egész jó áron
Már megint ízlésekről vitatkoztok

Sok évet motoroztam puha táskákkal. Ugyanúgy sok évet motoroztam kofferrel is, mindegyik megfelelt. De őszintén pl. a Dolomitokban ki nem szarja le, mi van a gépen. A lényeg, hogy Te / Ti ott vagy(tok), nem?

Személy szerint a koffert kényelmesebbnek tartom, de ettől nyomósabb érvem nincs.

Az meg a másik, hogy a határon kívül akár a kulcsot is benne hagyhatom a motorban, akkor sem lenne baja 99%...

Hogy a puha táskát könnyebben kirabolják? A bőr lesülne az arcomról, ha bármelyik nálam lévő kés nem vágná akadálytalanul bármelyik koffer oldalát (általában 3 kés van nálam és bármelyikkel megborotválkozok. Higgyétek el, hogy egy nanosec-kel tart csak hosszabb ideig egy koffert felvágnom, mint egy puha táskát) Amit el akarnak lopni, azt el is lopják...
Sajnos én sem megyek sokat, de tavaly nyáron voltunk asszonykámmal 4 napra, hátsó doboz, meg a két oldaltáska elég volt a cuccoknak, a tanktáska már nem is kellett.
Na ja................ebből megvan KB 4 év horvát 4 naposa.
A 2 nyeregtáskát meg a 3. hengertáskát szettben 20 rugóért vettem a lajosban.
Tartót csináltam fillérekből...............jó nem szép de 5 perc alatt leszedem.
A slusszpoén hogy ha megfeszülnék se tudnék a gépre oldalszettet tenni.