Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

200-as burgonya mennyit eszik százon tudja vki?
A Simson volt annakidején toronymagasan a legjobb, legmegbízhatóbb kismotor. Egy kis "Doxa" volt.
Fura mód 3-nál többet sosem mértem, mikor ment. Mondjuk 100 fölé sem ment...
Komar mopeddel kezdtem. Érdekes én nem szereltem túl sokszor. Azóta is vallom: mindent csak egyszer kel megcsinálni, de akkor tisztességesen.
Persze így is voltak sztorik, de én pl ezzel a mopeddel magabiztosan tudtam melóba is járni (és mindig oda is értem :-))

Voltam vele Balaton kerülőn, egy hetes túrán stb. Nem vallottam szégyent sehol.
Ezután jött a Simson, az ETZ 125, ETZ 250, Pannoniák, stb. Mindegyiket vétel után atomjaira szedtem és újraépítettem. Így nem is volt szezonban semmi komoly gondom. Persze apróságok mindig, de nem hagyott út szélén egyik sem.
Volt 2.-ben is.
Wartburg rükibe kapcsolva?
Fasza hogy a camping bicóról rögtön egy hihetetlenül megbízható német minőségű 4 kerekűre szálltam.
Csak az a váltókar ne maradt volna annyiszor a kezemben.
akkor jól fogyasztott,nem?
az volt ám az élet ,annyi idősen, ennyi ésszel,hu wazzzzeeeg,ész nélkül, szoktam mondani

10 perces út,egy egész délelőtt ment rá ,hát akkor nem röhögtem,de most igen
Kék!
Nekem szintén első és zsír szintén.Kék vagy sárga volt?
Olyanom is volt, az volt az első zsír új motorom!
Am jó gép a Bandit De komolyan
Akkor én egy megbízható luxus járgánnyal kezdtem.Jawa Mustang! .Legalább fél évig semmi baja nem volt,max gyertya csere..
Na ezek nálam is voltak mindíg!
Laverda LZ 125. Többet húztam utánfutón, mint mentem vele.
Verhó alapvető felszerelése volt az ülés alatt: gyertyakulcs, drótkefe, tartalék gyertya halmaz, kis műanyagcső, öngyújtó. Két utóbbi a slusszos gyertyák kiégetésére, ha már beköpte az összeset
Riga cruiser....a teló egy 10cm-es csővel hosszabbítva....ritkán ment és akkor is szuarul, zuglóból többórás kirándulás volt pesterzsébet(kb 15 km) a javítások miatt...
Hát...ha innét kezdjük, akkor nekem is Verhovina!
Nekem Verhovina
Az én első vasam meg - mint lát6od is a képeim között - egy Kínai csoda volt!
Annyira telt.
Én meg évekig a képesmotort nyitottam meg elsőnek
Persze, nem is azért írtam, tudom, hogy ez elég nagy anyagi teher!
Nekem is az volt, évekig gyűjtögettem rá!
Mivel nincs két kilóm rá meg a gépre is kéne valami csúnya állandó cucc tartónak így hát..............
Hát...kinek hogy...