Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Írnál róla pár sort nekem privátban meg egy irányárat?
Hm......nagy szükséged van néhány közlekedési bűncselekmény kategóriára, amelyet súlyos százezrekben mérnek? Én nem tenném a helyedben.
1. Biztosítás nélküli vezetés (hiába van rá 50-es bizti, érvénytelen)
2. Rendszám nélküli vezetés (rendszám köteles a jármű)
3. Hatóság félrevezetése
4. Okirat hamisítás (más van a papíron mint a valóságban)
5. Műszaki vizsga nélküli közlekedés (vizsgaköteles jármű)
Ez már úgy sacc 600-800e bünti pajtás.....úgy helyből!
daty!
Mivel én még öregebb róka vagyok,szerintem inkább Te félj tőlem!
Szia Maxxy!
Önbizalmam csak annyi, amennyi kell, egy szállal sem több!
Én is jó pár "tacskót" utasítottam már magam mögé, mikor meguntam a "Big Face" hozzáállásukat!
Tehát ebből is következik, hogy épp az ilyen vén rókától kéne neked is félned!
Na legalább ebben egyezünk!
Aprilia DiTech 50 ccm injektoros!
Király!
Enyém piros/fehér!
daty!

Azért önbizalmad van bőven! Hidd el bármikor ott felejtenélek cimbora! Még fiatal csikóktól sem ijedek meg nem egy ilyen "öreg rókától"!
Én speciel egy Aprilia DiTech 50-sel járok helyben a városban! Kétütemű injektoros és képes belötykölni 2.2-2.5 lityit 100-anként!
Sokkal rugalmasabb és egyszerűbb a kis robival munkába szaladgálni,a gazdaságosságáról ne is beszéljünk!
nomeg ha Bandival mentem melóba abból sose jott ki 6L alatti fogyi...túl egyenes az út :-)
Nem a Bandihoz hasonlítom. A kocsihoz képest megtakarítás.
(A bandi nem praktikus és nem is olyan kényelmesen pakolható amúgy az ingázásra.)
nem lebeszélni akarlak,de gondold tovább,gondolod nem fognak a sünöknek szólni,hogy most a kismotorosokat csesztetni pénzbeszedési szándékkal,mert ugyi nem bünt üldöznek hanem pénzt behajtanak,vagyis arra tartják öket

én is évekig biztósítás nélkül jártam,aztán azt vettem észre,hogy egyre sürűbben vannak a faluban,mondom tovább nem reszkirozok,kötöttem rá biztit tavaj nov.ben,azóta már 3X ellenőriztek
Halihó
Segítség kellene!
K4 1.2 Bandit légszűrőházába (az akku felől) bevezető gumiharang egyenes szakaszának belső átmérője milliméterben mekkora?
Most kellene az adat, de a sajátomon ez a méret már nem a gyári.
Előre is köszönöm az infót
Oké,de itt még a városban is azzal rohangál mindenki és mióta az eszemet tudom (két hete) azóta nem volt itt igazoltatás,azért gondolkozom még.
Oké.
én szoltam ,a Te döntésed

én is ilyen ipari területen közlekedem,azt egyszer ott álltak a sünök és senki mást nem igazoltattak csak a motorosokat,ott sorakoztunk sorban mint a kacsák,azt volt akit nem engedtek tovább,és nem az eü csomag hiányzott
Ment mail...
Az igaz,de szinte mindenki így használja az országban és erre a napi ingázásra nekem ez kell,oda vissza 12km,ebből kb a fele üzemi út,tehát bevállalom.
nekem se kicsi a súlyom,igaz csak napi 20km oda-vissza,megy vagy 70km/h val hátszélben
igen a papír mindent elbír,de ha egyszer véletlenül van valami ahol biztosító is bekerül a körbe,meg netalán rendörség,akkor már bcs beszélnek,azt meg rendesen mérik pénzügyileg
Oké,helyileg hol vagy?Esetleg kép?Emailra is jöhet.
Az hogy mit írunk az adás- vételire az egy dolog.
Az pedig nem baj ha megvannak az eredeti (külföldi ) okmányai is. Az elfér az asztalfiában is, de ha rendszámozásra kerül egyszer a sor, jól jöhet még.
Nekem 50-es papírokkal kellene robi.
Nekem 50-es nem jó,mert "kicsit"nagy a súlyom a Banditot meg sajnálom a munkába ezen sáros utakon, meg összeszór ,meg neki dölhet más robogó stb,kell egy robogó,ennyi.
Gazdaságilag a nagy motor mellett én úgy tudom megindokolni a robogó használatot, hogy ha valami "polgártárs" Isten őrizzen fellök, vagy én nézek be valamit és zakó van, akkor nem akarok a Nagy gép árán vitatkozni a biztosítóval. A robogó ha full kuka akkor is van kb. 60-150 Ezres károd.
Természetesen nem az a cél hogy essünk, de ez is benne lehet. Ezért én a városban csak robogót használok, túrákra meg mi más? Bandit!
aztán nehogy többe legyen a leves, mint a hús
gondold át jobban,mert szvsz hülyeséget,már bocs,hogy bele vauzok
Nekem van eladó Vespa ET 4-es gépem. Normál állapotban minden forgalomba helyezéshez szükséges papírral. De ötvenesnek is tudod használni, lévén ebből a kasztniból van 50-es.
Fogyasztás kb. 3 liter, alkatrészek mindenhol hegyekben hozzá széklet- vizelet áron.