Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Scotty!

Biztosítást mindenképpen olyat köss ami műszaki meghibásodás esetére is jó! Ugyanis ilyen esetben a javításon kívül minden kölséget állnak,szállítás,stb!
Gumi javító cuccot feltétlen vigyél! Abból a kb.5-6 ezer forintba kerülő készletet vedd meg amiben vannak olyan gumikukacok,meg három levegő patron,amivel fel lehet nyomni a gumit!
Én mindig szoktam vinni egy kis flakon olajat 2-3 dl-ert ha kell utána tölteni véletlen! Izzókat mindenképp! Esetleg 1-2 gyertya,szerszámok ha hosszú útra mégy.
Fontos gyógyszerek! Természetesen eső cuccok! Valami lámpa,a legjobb egy fejlámpa. Egyenlőre ennyi jutott eszembe hirtelen!
Körültekintés,körültekintés,körültekintés.
Bár nekem is ez volt az utolsó.
Nagyon hosszú időre kötöttem most házasságot.
Városba nagy................ennyi pénzért akkor autózom az ugyanolyan.....................városon kívül bevezető főutakra ingázni még elmegy.....................túrára is jó de egyszer jött el burgmannal egy srác túrára és ugyan simán lépést tartott velünk de következőre már nem burgmannal ment mert hiányzott a motor.
Vannak korlátai.
Ami az élvezet rovására megy.
Szerintem.
Haverom egyet vett, többet sosem fog!
2 éve nem tudja lepapírozni, valószínűleg belenyúlt egy lopottba!
Beszopta rendesen!
De a 650-es még jobb!
Egyetértek!
Csak így vennék külföldit!
Adatok stimmelnek a motoron és a papíron.
A macskaevők vannak annyira gyökerek hogy elírják.
Mert a 400-as jobb választás.
Kistarcsán van egy fószer aki ezekre szakosodott.
Kipróbálhatod őket.
mit ellenőrzöl a papírokon? (nem tudom minek kell benne lenni)
Állok elébe!
hja, egyébként elég vicces a kínálat...
pláne, ha megvan, h mit keresel, ezek a burgonyák elég népszerűek lehetnek, a 200-asból alig van eladó az egész országban
nem gondoltam volna...
Eddig két külföldit vettem............mindkettőn irtó gyorsan megvolt minden.
Egy adásvételinek kell meglennie egy forgalminak meg egy kivonónak.
Míg ezeket (3 A4-es papper) nem láttam és nem ellenőriztem nincs píz.
Ha megvannak már csak kis idő.
Nem egy Hidrogénatom ütköztetését leíró tanulmány egyenletekkel.
Névre írva kérni egy ajánlatot,ha közben vmi gáz van akkor az az eladó sara....
ha az eladó szépen rendelkezik mindennel....fordítások, eredetik stb. és általában itt bukik a dolog...nem tudom
Azt azért megnézném!
KB 1 nap alatt le lehet zongorázni a papírt.
nem rossz, de nem ismerem...a külföldi papírosok elég macerásak...
Az oldaldobozaim éppen olyan szélesek mint a kormány!
Tehát nyugodtan szambáztam vele a kocsik között, és ha én is megyek veletek, ott lettem volna a sarkadban!
Nagyon............ekkora köbcentiben csakis a kisebb testű KB sportcity kategória ami mozgékony.
Zöldi, Csomy

a 150-es burgonya is kevés lenne? akkora a különbség a 200 és a 150 között?
EU card.
Lehetőleg hogy ki is láss.
Ha borulsz,kiszakad a táska,stb.....idomot megragasztani,táskát befoltozni,esőruhát vízhatlanná tenni.....letört sisakplexit rögzíteni....stb...
Nekem még nem kellett...............de elvileg itthon is.
Nagyon sok mindent lehet javítani vele...................főleg az erős ezüst kacsaszalaggal.A törött idomtól a leesett tükörig.
Biztosítás NAGYON fontos.
Eddig is tudtam de a legutóbbi túrán 2x-esen is bebizonyosodott.
És az EC card is az.Ezzel igazolod hogy van TB-d.Különben hajléktalannak tekintenek és kibasznak mint macskát.............