Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Abban nincs olaj véletlenül ?

Itt egy kép, erre gondoltál ?
-- http://vacs85.uw.hu/pic/SDC103...
Leszeded a bal oldaldeknit és ott van a biztosíték doboz mellett.
Hol találom a 650-es gépemen az index relét ?
Szeretném megnézni, hogy milyen, nehogy rosszat rendeljek a led-es indexek-hez.
Elvileg ilyennek kell lennie ?
Jajj azok a gondtalan nyugdíjas évek!
szétkaptam a lámpám,majd bemutattam neki ,és kipucoltam,de még nem tettem a helyére,de remélem jobb lesz
Köszi, az okosítást!
Persze tudtam mindezt, de ez nem számít!
És ne hezitálj, Full HD!
Na akkor csak,hogy felokosítsalak! A 100-as modellbe kettő db tölthető cerka elem megy,és azzal két órát el van! Ha viszek magammal mondjuk 3 pár cerka elemet azzal tutira meg tudom oldani egy akár külföldi odaút filmezését! Míg a 200-as modellhez adnak egy olyan akkut amivel 3 órát tudok filmezni,aztán lehet töltögetni! Na erre egy hosszabb túrán nincs annyira idő! A plussz akku meg 15 péz! Igaz a 100-asnak nem Full HD-s a képe,de láttam a filmeket amit csináltak vele,és szerintem tökéletes! Biztos nem egy Full HD-s minőség,de megteszi! Szóval ennyi,de még hezitálok mi is legyen!
Akkor meg mit rinyálsz az akku miatt!
Szivargyújtó aljzat már ezer éve van nekem is! Főleg a GPS miatt!
Ennyi árkülönbség megérné a minőséget!
Az akkus jobb, tovább bírja!
No meg láthattátok, 15 perc volt egy szivargyújtó aljzatot applikálni!
Igazából inkább gopro.
A nagyobbikat nem lehet tölteni felvétel közben? Mert akkor csak egy szivargyújtó kérdése, és kész.
Egy olyan túrához szokott gépen, mint a tied, kell, hogy legyen egy.
45 vs 32, biztosan a FullHDt venném.
Há de van full HD-s is az az XTC-200-as csák há az 45 pííííííz,a 100-as mög csák 32 pííííz! Mög aztán abba akku van,míg a 100-ba két ceruza battery! Oszt ha út közbe lemerül a két ceruza battery,azt tudom cserélgetni tőthetőssel! Persze még gondolkodok rajta!
Hát ez az!
Wazze, háde' ez nem fullhD-be rögzít!
Tudsz róla képet küldeni esetleg, hogy hogy néz ki installálás után :)
Gábor!

A Midland XTC-100 mellett szól nekem a különböző praktikus felfogatási tartozékok-lehetőségek,valamint az ára,és az,hogy tölthető ceruza elemmel műkszik,amiből tudok magammal vinni egy túrára eleget! Szóval marad az XTC-100-as!
Mondd
Mond neki, hogy inkább ilyet hozzon.
link
Olaj van a kúton szűrőnek meg van hely.
Az tuti. 6 ezerbe beleszalad a vége :D
Engem meg egy Spanyol túrára csalogatnak! Ha megyek,akkor már most el kell kezdenem gyűjtögetni!
Valami ilyesmire törpölök.
Május 1.-i hétvége horvát,pünkösd Bled+Dolomitok+Alpok?
Két hete mentem vele utoljára.
Majd májusban ujra valahova..............és kéne egy hoszabb alpokos valami.