Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Örülök,hogy végül is rendben van,már csak egy picit barátságosabb idő kellene és mehetne a móka......
Laci aki összerakta mert folyt a csavarnál mondta hogy látszik.
Ha haladsz a motorral az életbe nem mondanád meg annyira minimális a hajlás.
Viszont aki előtte rakta össze az vagy hanyag volt vagy szar alátétet esetleg használtat tette vissza és ezért a rögzítőnél elkezdett a jobb oldalon szivárogni.
Rá a tárcsára............ami szépen felcsapta a féknyeregre,fékbetétre meg a gumira.
A baloson nem látszott mert a keréktengely annyira elzárta az olaj útját hogy csontszáraz volt.
Fogott is a fék simán horvátban mint a kisangyal.Csak a végén senjben nézzük hogy olajos a féknyereg meg minden.
Erre azt gondolta mindenki hogy a fék folyik.
De neeeeeem.
Úgyhogy itt tartok.
Most minden jó.
Bemértek?
Nanáhogy..........csak hihihihdegvan.
Készül rá a táskatartó,szivargyujtóval bajban vagyok hova kerüljön.
És ha lesz egy kis fölös pízem megy rá egy lézerblokkoló.
Ha ujra kirázódik az alsó csavar a hajlás miatt akkor vagy javítás vagy 600 RR első telók ugranak bele.
Akkor használod tovább,nemdebár?
Most megvan szíp és jó.
Hogy mi lesz utána az a jövő zenéje.
Enyhe hajlás a diagnózis.
És,hogy van az angol beteg,teleszkópilag?
Nem szeretném,de akkor meggyógyítjuk....sőt.....
Majd bereked.
Minden olajcserénél szűrő csere is,ez nálam alap...............szépen is ordít ám a Bandita!
Azért az olajszűrővel én nem takarékoskodnék ennyire.Minden olajhoz hozzácsapom azt az 1500-1600 pénzt.
6e-ként olajcsere,12e-ként olaj,légszűrő,szelephézag,karbiszinkron,egyéb ellenőrzés,2 évente fék és telóolajcsere.....
1e 3e 6e 12e 18e 24e ?
Suzuki GSF 650SA 2005

Sziasztok!
Tudnátok szervizintervallumokat rá mondani?
Kinéztem egyet elvileg 24400km-en áll.

Előre is köszi
Basszus! Nem neked ment :-) De barom vagyok! Bocsánat!
A címzett a csomiki volt. ááááá még 1x bocs!
Sziasztok.
Maxxy, köszi a segítséged, már meg is rendeltem a lámpákat.
Biztosan kell hozzá relé, de a bekötés részét meg tudom csinálni, nem probléma. Kap külön biztosítékot és kapcsolót is. Bár valamiféle vízálló kapcsolót még keresnem kell.
A picsába! Majd el felejtettem! Nincs itt valakinek,vagy az ismerősének Midland XTC-100,vagy XTC-200-as akció kamerája?
Mert ilyesmit hozna a jézus,és érdekelne,hogy esetleg hogy vált be?
Egyébként elég jól "pirít" !
Szerintem relé is kell majd hozzá,de azt itt majd a technikusok megmondják!
brembo!

A 2x55W-os halogén lámpát a metroman.hu-n találod FL004 kódon és 1950 péz a két lámpa!
Magyartalan voltam?
Nem. Írtam, hogy a cseresznye fejű izzó. Kerek.
Szofita?
Nem a hátsó lámpa világítja meg, hanem a rendszám feletti hátrafelé kilógó piros macskaszem alsó felületén van egy kis plexiablak, alatta egy 5W-os "cseresznyeizzó".