Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maxxyé 1250, az megint más tészta.
Hogy van az, hogy valamelyik E tanúsítványos, valamelyik meg nem?
"A személyes vitákat kérem mellőzni a fórumon! Különben töröm az oldal teljes tartalmát!"
Beszósz? Almaszósz... :)
Nem kívánnál egy magyaros pizzát?
Sziasztok.
Köszönöm az eddigi segítséget mindenkinek. Elfeledtem írni, hogy S-es modellről van szó, de azt hittem a projektoros lámpából egyértelmű a dolog. Ha tévedek, bocsi. Egyébként még a nyáron szétkaptam a lámpát, belülről ragyog, mint Salamon......
De még is kevés a tompított fénye. A refié nem, ez az érdekes benne. Maxxy, eléggé kiegészítik neked azok a lámpák a fényerőt? Ha igen, áruld el légyszives, hol vetted, és kb mibe fájt? Valami efféle nekem is az elképzelésem. Jön a vacak idő, ráérek szerelgetni.
A gyári hátsó lámpa megvilágítja a rendszámot ?
A sajátomon nem tudom megnézni, mert már kivettem az akksit.

Ha ki akarom cserélni a gyári hátsó lámpát, akkor az gáz, ha nem világítja meg a rendszámot, rendőr/műszakin szólnak érte, igaz ?

Innét venném meg valamelyiket, mi a véleményetek ?
25e körül vannak.
Így 4032 lenne nekem (B10, 35 éves, Adonyi cím)

A 650-es ugye 62kw, az 1250-es meg 72kw....vagyis nem hiszem, hogy a KW miatt van eltérés, hiszen az a 10kw különbség nem jelenthet ekkora (~750ft) rést.
Így való igaz, hogy a ccm miatt lehet - az meg mekkora baromság....hiszen mint látszik 10kw-al több csak az 1250-es.

A lényeg!
A biztósítók számítását úgy se tudjuk megfejteni:-)

Nekem pl. a robogóm díja nőt volna!
Eddig 2300 volt, ez felment volna 2800-ra. Ezért át is mentem az UNION-hoz 1600-ért:-)
Passz, de szerintem már nagyon nem kötik a ccm-hez.
Megnézem.......mennyi lenne ha 1250 lenne
8000/év a kötelező........de inkább a teljesítményadó zavar.....
Kisebb motor nagyobb bónusz. Gondolom.
KH 3368ft/év

Én jövőre várom az áttörést, mert átlépem a bűvös 30-at, akkor már nem kis boyracernek számítok
B8-ban már a biztosító fog nekem fizetni, hogy odamenjek.
hehe, nekem B8-ben ennyi :D
Akkor 18 Ft.tal jobb vagyok.

Ha "nem nyúlok semmihez" és maradt volna a K&H-nál, akkor 9828 lett volna. Átkötöttem az Unionhoz, és 6918 lett (B3).
Nekem meg a gumim rücsis, oszt mindenhol mehetek vele .
Persze az endurón .
A Bandit meg gyűjti az erőt tavaszig, aztán ha előveszem majd milyen erősnek érzem az első pár alkalommal .
Lehet, én ott 8 éve nem jártam, a pilis jó rücsis, sokáig használható.
Igen, de tudod itt a Mecsekben az árnyékos völgyek igen meg tudják tréfálni az embert és amikor a szitáló köd lefagy, ott kakukk van.....
Előre sport attack, Power, vagy bármilyen sport, és indulhat a móka :D Főtős ruhád is van
Elöl Pirelli Angel. Hátul Conti Road Attack 2. Szerintem normális) -De tél lett. Kórságot meg nem akarok szerezni magamnak.
Szia!

Szétszedtem, kitakarítottam és ugyanolyan fos.
Nekem is K3-am van.
Ilyen foglalatúban nem találtam emeltebb fényű izzót.
A megoldás valószínű a kiegészítő lámpába látom.
Szia! Megpróbálom megkeresni neked....
Szét kell szedni darabokra a lámpát. Minden részét. Tapasztalat. Én sem láttam semmit. Miután kitakarítod, nem fox hinni a szemednek. A Japánok nem hülyék csak mi nem tudjuk a megoldást.
NA ezek után jöhetne a xenon.
Talán pont a Zöldi kereste meg nekem is ezt az anyagog a szétszedésről.
Csináld meg!
Így van, valami csoda az az izzó. Azóta tettem a kocsiba is, mintha nappal lenne.