Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

LE is boltoltad?
Lassan járj,tovább érsz!
Nekem...............sose tetszett...............de mint csopper jól néz ki.
Persze, tetszik nekem is...csak nekem már volt egy csopperem!
Sajnos fele élvezetet sem fogja nyújtani Maxxynak, mint a Bandit!
De ő dönt...
Hát..........legalább jól néz ki.
Komolyan?
PZ!

Szívesen megmutatom,ha erre jársz bármikor! Csak jelezd,hogy mikor jössz Kiskőrös felé!
Maxxy!

Ne csináld már!
Csak azért mert fikáztam a színét, ne add el!
Inkább azt mondom, hogy szép, csak tartsd meg!

Komolyra fordítva a szót csak veszel egy Burgonyát?
tamx!

Ja...szoktam menni néha! ! Amúgy a mostani "csúnya" bordó,vagy ahogy a cimborám hívja kóbász zsír színű 1250-es vasam eladó! Makulátlan karcmentes állapotban rengeteg extrával!
Egyértelműen csurig tele!
Tangerine!
Ennyi maradt a PAMSE-ból? Hova lett a mag? Vagy csak az maradt?
Hali!
Tudtommal teli, hogy ne oxidálódjon belülről!
Télire teli vagy üres tank?
Jól van,csak poén volt.....
A színéről kitalálhattam volna, hogy ez is a tiéd volt!
Keddi vidámság.
Ez olyan színű mint az enyém, nagyon megy hozzá az ezüst blokk és a grafit metál váz!
Maxxy!
Kösz az infót,nem vagyok egy "aggódós"tipus,főleg 15ezerért,de megnézném élőben is,az esetleg összejöhet?Valamikor,nem sürgős,messze még a tavasz!Üdv!
Én tuti hogy vennék tőled motort bármikor, mind a kettő gyönyörű állapotban van, volt, pedig használod amint látom
Road2 hátra, power előre.
Norbu!

Ha már a kéket akarod első helyre sorolni,akkor ez a kék az igazi,és nem a mostani gagyi kék!
Ha ilyen kék lett volna az 1250-es-ben,akkor ilyet vettem volna ez után! Ez volt az előző vasam!
igen,köszi,most olvastam,írom a választ
Éppen ezért 2. ,ha a fekete szín lenne,akkor csak a 3. lenne a bordó ,így 2.
Az szép túra lesz cimbora! Én Szeptemberben csináltam meg a Szerbia-Montenegro-Albánia-Görögországot/4400km/! Az okosok a Pilot Road 2-őt hátra a Power 2-őt előre ajánlják! Nekem is ott vigyorog bevetésre várva a Pilot Road 2 ct a garázsba!