Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már beszéltem a sráccal gumi ügyben . Rendelek tőle én is, mert én csütörtökön járok csak Lentibe, ő meg akkor nincs itthon, csak hétvégén .Én valószinüleg a BT 012-est veszem, mert a gixxeren már használtam ilyet, és minden helyzetben hibátlan volt .
Nekem egy kapcsolón múlik, hogy fix, vagy gyújtásról megy.
Az igaz, hogy még sosem használtam.
Csak azért kérdeztem, mert én vettem meg a Bandit-ját.
Én még csak két éve lakom itt, Zalaegerszegi voltam . Az utcánkban van egy sportmotoros, meg egy XX-es haverom van akit ismerek motorost . Ja, meg velem szemben van egy Honda Deviles, aztán ennyi .
Tarzan59: látom te is Zalai vagy. Nem ismertél véletlenül egy Egervári 35 év körüli srácot fekete 650-es Naked Bandit-tal ?
Érdekes, mozdonyvezető ismerős mondta, hogy a komoly mozdonyoknak évek óta LED fénye van, szerinte azzal semmi nem ér fel.
Szevasz !
Köszi !
Ráadásul ez itt van Zalában .
Ha már extra fény: Itt érzem jogosnak a LED fétist. A mai 3-5 W power LED-ek iszonyat fényt adnak. 3db egy pofás lámpafejbe és annyi fény van, mint egy 110 W-os rally izzó. És egész biztosan elbírja bármilyen rendszer, még egy Riga is (nem igazán lehet fényvetővel használni, ezért hagyományos tompítottnak nem jó, de extrának annál inkább)
Tudtommal minden lég-olajos gerjesztő tekercses (csak a görbevázas 4-5 amperrel gyengébb), csak a vizeseknél tértek át PMA-ra. Persze nem vagyok lexikon...
Maxxy!

Nekem van már ilyen a motorodon nem?
Van 3 használt első gumim eladó.
Conti RA 7e
Pilot Road 2: 7e
Pilot Power : 8e.

Egyben legyen mondjuk 20e. A contiban kb 1000km van, a másik kettő 3mm-s.
Igen, de Te gondolom nem húztál szét mindent, szedted le az olajhűtőt, stb. Szóval annyi kell, ami alsó nívó fölé ér ;)
Hol vetted ?
Most vettem Bridgeston BT021r-t 22.000 Ft.-ért postával együtt. Igaz, hogy 2006-os DOT számú, de teljesen fasza, az előző is ilyen volt. 190-es méret, neked 160-as kell, de gondolom abban is tudnak segíteni.
vagy vagy....a kettő együtt nem kell....
LED-es index beüzemeléséhez mit kell vennem az indexen kívül ?

Ellenállás vagy relé, esetleg mindkettő, vagy más valami is kell ?
Fényről van szó!
Holnap leszedem a kupplungot és a lánc kihajtást. Megtekergetem kézzel, hogy mit érezni, ha nem a motor tekeri.
Hanyat vágtam magam. Most néztem a manualban, hogy nagyszervíz után 4.5l olaj köll :-)
Anyagi csőd
Cseréltetek már generátor csapágyat?
Az egyenes vázas az milyen? Olyan mint a görbe gerjesztettje, vagy ilyen PMA, mint a vizes?

"3-6000 RPM között normál közúti közlekedésben "

Ez kb folyamatos gyorshajtási üzem
Mivel vizesed van (PM alternátoros és nem gerjesztett generátoros), ha egyéb extra fogyasztó nincs bekapcsolva (markolat / ruhafűtés, hajszárító, hurkatöltő, időgép, stb) és nem alapjáraton pötyögsz városban órákig, hanem 3-6000 RPM között normál közúti közlekedésben mész, akkor úgy gondolom elbírja.

Mi lenne ez az extra 110W. Fény?
Nagyon jól néz ki.
Mire készülsz?
Nem regényt szeretnék,csupán annyit,hogy 110W-os + fogyasztást elbír a bandi,vagy nem?