Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zozoo!

Itt van a hátsó tárcsa: a vastagságára 4,72 mm -t mértem digitális tolómérővel! Abszolút nem hullámos,még sok ezer km-t elgurul!
Annak sajna nehéz helyet találni, főleg a csupaszon.
Kösz. Nekem kéne a szivargyújtó, mert hosszútávú terv a gps beszerzése(Párom utál eltévedni)
Nem találod, mert nincs "igazi" honlapom, inkább csak könyvtárak 1-2 webhelyen, ahova pakolgatok.

Szivargyújtó nincs a mocimon, mert nem találtam neki igazán jó helyet. A műszerfalat meg nem akartam megfaragni, mert igazán nincs is rá szükségem (nincs GPS-em). Csak az ülésfűtés miatt kellett 12 volt feszej az ülés környékén. Inkább lecseréltem az ülésfűtésről a szivargyújtó csatlakozót egy kisebbre, és ennek az ellendarabját szereltem az ülés alatti dobozba. Egy relén keresztül kapja a villanyt, és a gyújtáskapcsolóval együtt lekapcsolódik. Szóval nem tudom véletlenül lemeríteni az akksit.

itt vannak képek
Szasz!

Kéne a honlapod linkje, nem találom. Szeretnék szivargyújtót feltenni, és lövésem nincs, hogy kell
Köszi Rider25! Azt még áruld el olajcserénél le kell ismét bontani, vagy hozzáférni így is az olajszűrőhöz.Neked az 1000-s szerviznél levették?
Csak after van.
Az első egy lájtosabb napi kép, a második és a harmadik egy durvább napon készült.
Inkább azért cseréltem, mert a gyári elég matt, és karcos volt, és az eléggé idegesített. Szóval esztétikai szempontok miatt (is) cseréltem a plexit. A moci megvétele után elég hamar megejtettem a cserét, szóval nem tudom, hogy a gyári és a magasabb plexi között mekkora a különbség.
Köszi. :)
Hát a plexi egy darabig jó(nak tűnik), de nagyobb sebességnél nem sokat ér.
Szia!
Nekem benne volt az árban a felszerelés is, de magam is meg tudtam volna csinálni.
Ha nem teljesen idegen tőled a szerelgetés, akkor menni fog. Adtak hozzá egy nagyon részletes rajzot, lépésről lépésre ott van ,hogy hová melyik csavart kell felszerelni, esetleg levenni a motorról. Ez alapján a mellékelt alkatrészek segítségével könnyű felrakni.
Sziasztok!
tangerine látom neked nem a gyári plexi vann venn,kicsit magasitott,én is ilyesmit szeretnék majd az enyémre.Csak azt szeretném kérdezni hogy eltereli rendesen a menetszelet a fejed fölött?
Amugy bitang jól néz ki a bringád grat
Ebben a topikban leírtam (aug 15-énél nézd)
inkább beteszem ide nagyobba, hogy jobban látsszon:
Sajnos nem sokáig, mert újra megbarnul, szép fokozatosan (lásd a képeim között, már látszik, hogy kicsit barnul). Azért még sokkal jobb, mint volt.
s mennyi ideig bírja egy ilyen polírozás?
Milyen eszközökkel políroztad így fel? Nagyon szép lett.
Zozoo!

20 / 346 58 97

Eljöhetsz érte, de szívesen elküldöm postán is !
Kingmidas!

Vevő lehnék a tárcsára, telefonszámot tudsz adni?

Köszi!
Magadról is kéne kéne előtte utána kép
És ilyen lett:


Hát ja. Azóta már sokat barnult, de még mindig jobb, mint volt.

ilyen volt:
Rider25 --Megkaptam én is az oldalidomot, kérdezem Tőled van e valami nehézség vagy trükk a felrakásnál, vagy pofon egyszerűen fel tudom rakni.
akkor megnyugodtam
Ha látnád, azóta kipolírozta a kipuffogórendszert. Csillog-billog
5-6sec