Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy mennyiért vetted ha nem vok túl indiszkrét robogó helyett nekem simán jobban bejön egy ilyen, amúgy segédmotorként lehet hazsnálni városban? van oylan amin van világítás?
Akkor neked óriás pitbike kéne
köszi
am ha az enyémre teszel utcai gumit akkor máris supermoto!
különben még nem hallottam supermoto pitről.
kurvajólenne egy ilyen pitbike nekem a városban, főleg a 197centimmel kicccccsit feltűnő lennék
amúgy van supermoto pitbike?
Mitől pitbike, és mire jó?
Aszittem cross-moci.
Tényleg állat kis gép a pitbike.
nem! olyantól kell venni aki nem 15ezren pörgeti éjjel nappal...
pl tőlem...
amúgy ultrazsír a Pitbájkod!
helló
mégvalami.a 250es a megas fordulat miatt nem gyilkolódik le?
előre is köszi a segítséget
Ja,ez lehet,bár azt mondják a haverok,hogy mostmár ezen téren fejlődött.És nem rossz szaki,nem most kezdte a szakmát,látott már egy-két dolgot.
Keresd Gumipókot! 06702844047. A Bikemannál dolgozik, munkaidőn kívül meg otthon. Nagyon ügyes és odafigyel a határidőkre is. Ha valamire azt mondja, hogy ekkor meg ekkor kész lesz, az úgy is van. Ellentétben Gyöngyösivel.
Lehet még ez a száma,de ha nem,megadom az utcát,ahol lakik,csak keresek egy térképet.
52/438-397
Gyöngyösi Istvánt keresd Debrecenben,ő jó szaki.Így már bővebb? :)))))))))))
Fúúúú!Nem lehetne egy kicsit bővebben?
Nem:-))

A tankot, az idmokat, kormányt..stb..... mindent ami sérült és akár 1 karc is volt rajta
Ezekben egyetértek veled. csak már nyilatkozna a biztositó, mert addig nincs mit mérleglni Tominak

És akkor Bexnek kicserélték a mociját egy ujra? A horpadt tankra emlékszem.
Piet!

Ezt neki kel mérlegelni.

Ha a motor kell neki akor vigye be és csináltassa meg .......... minden költséget a biztósitó áll.......


Ha meg újat venne akkor irja alá a TK-s papirt és mikor megkapja a pénzt akkor vehet egy újat (ellenben a motort akkor elveszik tőle tudtommla!)


Bexit mikor elcsapták - akkor ki lett cserélve MINDEN sérült rész, de azt el is vették tőle! És ha netán kellett volna neki, akkor megvásárolhatta volna......persze bolti áron!
Pl a tört tankért 50.000-ret kértek! (az új Gs tank bolti áron 200.000HUF)
Gyöngyösi Istvánt keresd.
1.Akkor az avulást neki kell fizetni, márha uj alkatrészek kerülnek bele nem?
2.Lehet hogy többet ajánlanak meg neki-hasonlóan a rendörök tippjéhez és akkor jobban jár ha azért vesz egy tip-top másik motort.
3.a romot meg kiárulhatja- kihozat belöle 100-200 e Ft-ot (attól függően mi használható még)
Köszi. Már kezdem elhinni, h meg lehet csinálni, esetleg van valakinek színkódokról listája? Nem tudom, h a z enyém még gyári színű-e, vagy már át let festve, de valami hasonló zöldet szeretnék vagy picit sötétebbet, mert az is lejött gazdagon tankról, erről-arról.
Sziasztok!Nem tud valaki debrecen vagy körzetében egy jó motorszerelőt?Remélhetőleg olyat aki látott már banditot!
Én sem vagyok egy nagy négyütemű guru, de mikor haveromék tetőreraktak egy autót, akkor minden létező folyadék összefolyt. Feketés kékes lett a füst, benzinszagú az olaj, megnövekedett az olajszint és egyéb ilyen fincsi apróságok. Lecserélték az olajat és tökéletes lett. Semmi füst, semmi. Még az olajat sem ette. Reméljük nálad sincs nagyobb probléma Tomi.

Üdv: Pisti
A legegyszerűbb ha a biztosítóval szerződőtt szervízbe viszed.........

Beviszed és mikor szólnak akkor mehetsz érte....
Neked SEMMI MÁS dolgod NINCS!
Szia, kösz a helpet. A sráccal már beszéltem, egyenlőre nem akarja szétbontani a mocit, de még úgyis ráérek. Minden jel ellenére nem voltam azért 100%os állapotban, meg már sötét is volt, a lényeg, h rohadtul füstölt, remélem igazad van, az útra csak a telóolaj folyt ki, mikor félrehúztuk, ott mintha motorolja is lett volna, de csak nagyon kevés, lehet az se az volt. Ha blokk és váz ok, akkor talán nincs akkora gáz. Még annyit, h ha szervízbe viszem, a biztosító közvetlenül nekik fizet, ilyenkor az alkatrészt is nekik kell beszerezni? Vagy azt nekem kell intézni? Ha valakinek volt hasonló kalandja ossze meg legyen szíves. Köszi
Hali!

A bandit.hu-n árul egy srác egy 400-ast, aminek megpusztult a motorja, az elsadó motorok rovatban keresd.
Előrebocsátom, nem vagyok szerelő, de barna füstöt én még belső égésű motorból nem láttam. Ha fekete volt, az azért lehetett, mert fekve telefolyt olajjal valamelyik henger.
Sziasztok!
Lojzi vagy aki motorszerelésben jártasnak érzi magát segítsen pls. Hazahoztuk a motort, úgy néz ki, h a váz elég rendben van, komplett motoreleje-csere. A leömlők megnyomódtak, az egyik nagyon csúnyán, mondhatni kilapult. A hűtő csak eldeformálódott, de nem lyukas. Azt viszont nem tudom, h a blokkal mi van. Jobb oldalt kilátszik valami piros izé, szerintem tömítő/szigetelő, de csak nagyon kevés. Majd teszek efl mindenről képeket, mert szeretném megcsináltatni, csak érdekel a hozzáértők véleménye is, h lehet-e, mégeri-e. A blokkal kapcsolatban a legnagyobb gond, h 1x beindítottuk még ott frissiben, ment pöccre, csak gázadásra rettentő ultrabrutál módon füstölt, barna füst volt. Szerintetek mitől lehet? Félek, nehogy a blokk kukás legyen, mert akkor tényleg tk. Köszi előre is. Holnap lesz pár kép a sérülésekről. Ja: és akinek van bármi - a bal féktárcsát kivéve - megmaradt eladó alaktrésze, az érdekelne,de csak miután a biztosítóval sikerül dűlőre jutnom.