Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vki nem mesélne nekem a szervíz intervallimról?
gyertya csere hány ezer km után?
lánc, fogaskerék,
motorolaj, meg ilyenek
na és ha a változószelepbvezérlés vagy micsoda tönkrement benne, az mi pénz megcsináltatni s hogy lehet észre venni...


thx
Ha véletlen megmaradnának a cuccok(valakinek gyárira visszaalakítva kellene a gép) akkor majd jelentkezem .Van még egy rakás karcmentes gyári cucc ezeken kívűl +láncvédők egyedi téma az is ilyet még egy Bandit nem hordott magán:)
Nekem SIMA szakál kénne.....oszt majd Én csinálom a többit!

Szóval ha lesz, vagy lenne akkor Én vevő vagyok rá JÓ áron persze, hisz alapáron már Én is letudom gyártatni, vagy venni egyet.-)))))
Méd ez is az:
Saját! Nem kamu! Az a gond hogy Debrecenbe költöztem és itt még egy garázsom sincs.Amúgy csinálnám mert lenne biztosan kereslet, főleg ha ár alatt adnám. üvegszálból készítettem őket még a tükröket is. Nem volt egyszerű de megoldottam . A fényezést nem én csináltam.
Dunlop arowmax 110/80,130/80 17col,zsír új,250-es banditra.ár:35000ft
Ha egyedi - és SAJÁT akkor inditsd be a biznic müveletett.......

Lehet hogy jól jönnél ki belőle
Sajna csak egyben eladó a motor .Már sokan fenik a fogukat az idomokra(egyedi saját termékek )
Az a szakál nekem nagyon kéne!
Ezen már szerencsére túl vagyok: Gombolyagon volt egy holdas tanyám (remélem megtaláljátok GPS-el) rásoztam a sogoromra meg volt 700nöl a Balatonon azt is most adtam el majdnem ingyé (na jó egy tizenéves GSáráért)
Ugy hogy főd nem köll
Inkább vegyen egy hold földet, és majd rájön, hogy a papa miért állította le!
Az nekem ugyan olyan macerás mint beinditani
hmmm, egy motor azért más, de jólvan
tedd föl vaterára a kapálógépedet
vannak ilyesmik. Nekem van egy Robikapálógépem a nagybátyám vette egy órát használta és rájött hogy szétrázza a szivét. 1997-ben meghalt szegény, itt van nálam a gép: 12 éves 1 órát ment
ok,de írd meg neki, ha gondolod, csak me sztem az évi 1000km nem vmi reális
Te kérted hogy szoljunk hozzá, hát megtettem
hát írd meg a srácnak a gondolataidat, ne tartsd vissza magad Piet
Na és hányan vettek öreg bácsitól motort aki elfelejtette a fészerben a motorját? Majd ha tölem veszel motort akkor veszel öreg bácsitól
Ja meg milyen elönyös ha a motorral esnek
Hali mindenkinek ELADÓ a banditom (600-as) 2004-es . és rengeteg extra+ az összes gyári karcmentes tartozéka!Ha valakit érdekelIá:1050.000
06/30 487-5167
http://www.sportmotor.hu/motor...
szóljatok hozzá,épp a minap berszéltük,hogy mibe hány kilóméter "szokott lenni"...
enyém 18at (egyszer ki lett próbálva ), haveromé 19et
az újabbak("94től talán ) asszem 16körül
Kb 17- 17 és felet!Úgy tom!
hello
nem tudja valaki h a 250es mennyit pörög?
Volt már oyan, aki pont ez miatt nem merte többet levenni. Alá megy a retek, összeszexuálja szépen. Az kell, amit Blue mondott, kell alá védőfólia.
Összekötővel, felszereléssel kerek alu/rozsdamentes 45, ovál 55, karbon/titán 65, nekem ezt küldte mailben.