Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem nagyon tudom értelmezni az írottakat
Ezt én fél éve tudom hogy gebasz van.
T kollégák, most már bizton állíthatom, a banditra jó a DL650 kézvédője
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_s
_bandit_aligha-5018685

Amúgy ha egy ilyen fiatal gép ennyiért megy el, tényleg értelmetlen eladni....
Ilyesmi, csak kisebb fényerővel

http://www.xrv.org.uk/photopos...
Ez nem az én motorom :D
Kicsi a kép...nagyobb jobb lenne
Ilyen
Nem, mondom, volt gyári Givi kiállás a dobozban, én csak kifúrtam 13-as fóróval a kikönnyített platni, behúztam új madzagot a érintkezőbe, és forrasztgattam a végeket.
Miről, a kapcsról vagy a Goldwing lámpáról?
Végül Barkas hátsólámpa lett?
Fotót csináltál? Érdekelne...
Egyetértek ! Nálam kis változtatással, mivel anyós már nincs, helyette após legyen .
Daty! Én már régóta gondolkozom rajta, hogy mit csinálsz akkor, ha mondjuk egy túra közben elkap egy faszányos kis eső?! Nekiülsz minden benzinkúton: kissámli, kéziolajozó és egyesével átitatod a láncszemeket? Aztán nem megsértődni!
Erik!Elküdtem az elérhetőségemet lefényképeztem elküldöm azt is ha gondolod!Üdv!Zolti
Tegnap beraktam a feszstabilizátort a kondikkal, az alldatasheet alapján bekötöttem. Hogy ezen a kis biszbaszon mit elszöszöltem, mire olyan lett, ami nekem is tetszik....
Az egy dolog, hogy hány literes, de a patkó profilja miatt állítólag nehezebb bele pakolni, mint a hagyományos szappantartókba(tulaj mondta). Sőt egy barátomnak van givi E45-ös és kappa 44L-es doboza, előbbibe jóval több cuccot tud rakni, a sisakok is csont nélkül beleröppennek, mert az szögletes. Elvégre többnyire nem szemes takarmányt vagy vizet szállítunk
Egy ideális családban a férj autót (motort) vezet, az asszony háztartást, az anyós meg áramot.
Jól teszed ! Aranyat ér egy ilyen asszony a háznál .
Rám is irigykedni szoktak a többiek, mikor dicsekedtem, hogy új gumit vett nekem az asszony, hogy eszembe se jusson használtat venni, mert az hátha hibás .
Ez van.................a mostani szerintem simább,lágyabb így talán 30-at kihozok belőle.
Nekem szerencsére sikerült megúsznom a lánccserét eladás előtt . Nekem is 27000 km volt benn, és még jó volt . Pedig szegény gixxernek sok nyugalma nem volt . Elég rossz társaságba keveredett mindig .
Akkor viszont jól fogja a pénzt, mert ha jól tudom egy ápolónőnek nem nagyon van annyi a havi fizuja, mint amennyibe a dobozolás került.
Tavaj jobb volt a helyzet 16-ot mentem most 11 lesz a vége talán.Jövőre ha lehet fel kéne tornászni 13-14-re egy nagy svájc-olasz-osztrákkal plusz a kötelező horvát eszementség.
Az sem rossz!
Nem csak mondják, az is.
Amúgy nincs olyan jó állása, ápolónő.
Beszari labanc.