Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem-nem ,ez családi lenne,de ha meló ,akkor meló
Hát akkor marad az itteniek javaslata.

Más: kéne nekem a szelepfedélen a 4db áteresztő csavar alá való alu alátét.
Néztem már a helyi boltokba, de persze nem standard méret
Na mi van? Pénteken meló helyett túra?
Na ja, de ha az a jó?....a brembo is drága mégis az kell annak aki próbálta.....az olcsókkal van rossz tapasztalatom bőven, bendix, ap r., lucas és hasonlók.....egy gyenge tempóig jók, de már egy komolyabb szerpentinnel ki lehet végezni.....
Igen, bár túl sokan nem vittek, a drágábbak közül való.
nincs, ma próbáltam
remélem valóban kicsi a gond ,majd figyelek ,ha esetleg lesz túra jelentkezem
Miazhogy....................sándor uszonyokat növesztett...................titta sellő.
Strandoltunk mint állat, kicsit le is égtünk......hazafelé volt egy kis gond így most még nem tudom, hogy lesz-e zakopane vagy sem.....addig í túra tökéletes volt...
azt volt fürdés a tengerbe?

lesz lombhullás,akarom mondani tülevél, zakopaneba,vagy csak már jövőre
Te foglalkozol EBC betéttel ugye?....kellemes meglepetés a mostani.....EBC-vel vettük télen az SV-t és nem akartam kidobni a még elég húsos szintert így használom és elég jónak tűnik.......a horvát parton sem fogyott el a fékhatás......
Hát ezt azért nem mondanám. A 7812-nek kell 16V hogy tudjon rendesen működni az LM2940-nek 13,6V is elég.
Jaaaa. Hát erre kolixx már adott tippet nem? LOMEXbe nincs hozzá csati?
Nekem a hátsó indexekbe van bevezetve a pótféklámpa a rendes féklámpa vezetékéről, igaz, én nem fúrtam semmit, az eredeti kábelben vezettem végig plusz egy szálat!
Természetesen:-)
Azért a víz ne folyjon már be
ZSír, ezt fogom csinálni, lyuk sem kell, rajta van a gyári kiállás.
Ennek az ára horror
Természetesen fbs-el tömítve!
Nekem ki van, mivel a dobozra szereltem fel egy sima 6 égős Tescós pótféklámpát (kb 1400ft?)
A vezetéket bevezettem a dobozba, ott végigfut, és alul jön ki a motor farokidománál, ahol a konzolon végigfut, és megy be az ülés tetejénél...
....és nincs semmilyen motorburkolat kifúrva. Az később esetleg beázási pont, ha a felszerelt cuccot végleg le akarod venni, akkor meg ott éktelenkedik a lyuk(((((
Csabu szerint jártam el Én is.....

1db lyuk kellett csak a doboz aljára.....és simán a féklápa csatlakozójába van pluszba belenyomva
Én nem szórakoztam vele, a túradobozból kijövő kéteres vezetéket az ülés helyének hátsó szélénél bevezettem a farokidomba és a fázis végét megcsupaszolva beletuszakoltam a csatlakozó végénél a féklámpa izzóhoz menő szál mellé. Érintkezik, működik, azt jónapot. Testet meg a vázról kap. Ott ahol a kéterű vezeték bemegy a farokidomba, rátekertem szigetelőszalagot, hogy az ülés ne vágja el.
Nekem is pontosan ugyanez. Semmiféle stabilizátor és műkszik.
Kösz, hogy szóltál, majd kikerülöm őket!