Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A frász egye ezt a linket. Na most! link
Ha hagyományos csúszósarus a vezeték, akkor a pótféklámpa kábelére kell olyan sarut tenni amire a másikat is rá tudod tolni.
http://luxvill.viltor.hu/luxvi..." target="_blank">link
Roncsolásmentes ptóféklámpa bekötésre konstruktív ötlet?
Amíg nem kap fesz tüskét jó is lesz. Lehet hogy 20 évig gond nélkül megy, de lehet, hogy havonta cseréled. Kismillió tényező van egy rendszerben...
Másfél éve LED-es a helyzetjelzőm, pótféklámpám, feszstab. nélkül és semmi gondja!
A bemenet 0,47uF (470nF) a Kimenet minimum 22uF (vagy nagyobb). A kimeneti lehet elko, de legalább 25 voltos legyen a fesztűrése (igazából inkább 40). Mindkét kondit az IC-hez lehető legközelebb kell elhelyezni. (pl közvetlenül a lábakra forrasztani.

Közben revideálom magam. A leírás a kimeneti kondit is erősen ajánlja, így én is így teszek!
Pont így akartam.
A dobozban benne van a pótféklámpa, működik is. Kéteres kábelt teszek az érintkezőjébe, amit beteszek a platni kikönnyített helyére. Így gyári a megoldás. A kérdés hogy roncsolás és hegesztésmentesen hogy csapoljam a fékvezetéket :D
huh, komoly oldal. Látom, vágom. Mekkora kondi kéne mellé?
Kifúrod az idomot, áthúzol rajta kéteres szürke alukábelt. A dobozra kétoldalú szalaggal, vagy műgyanta pisztollyal felragasztasz egy Barkas hátsólámpát. Az eredeti fékizzó vezetékéről megtáplálod. A próba után a lecsapott biztosítékot pakolod és kész is az ekecs...
Igaz, hogy az egyik legjobb megokldást választottad, de két kis kondit így is illik bekötni (elé, utána)

http://pdf1.alldatasheet.com/d...

Nézd itt a typical application rajzot az első oldalon. A kimeneti kondi csak simít egy kicsit (lednek tök mindegy...), így az biztonsággal elhagyható, de a bemeneti azért nem árt. Azt kell még figyelembe venni, hogy a névleges 1A terhelésnél azért igényelhet némi hűtést (kis alu lemez) még úgy is, hogy az In-Out eltérés jó esetben minimális jó fesszab esetén.
Ja, villanymester, tisztelettel érdeklődnék valami rocsolásmentes pótféklámpa bekötési módszerről...
Honnan tudjam

LM2940CT-12.0

Haver LED szalagos világítást tett egy dobozba, ezt ajánlották neki feszültség stabilizátornak. Berakta, pár hónapja működik, napi használatban. Most ilyet vettem én is.
Mi kéne még mellé?
Egész pontosan mit vettél Gyula? LM317? Csak mert az úgy magában nem sokat fog tenni...
Megvan! 310 ft volt, egy 1cm*2cm-t kis háromlábú basz :D
Én is vettem, mert be akarom kötni a maxiába a pótféklámpát, ha már benne van :D
Én is arra gondoltam Közvetlenül a fogyasztó elé tenném.
190-es gumi, azon mindig lesz.
Ez vmi feszstabilizátor,az tuti hogy a feszszabályzó után kell,de,hogy az indexrelé után vagy elé?....
Én nem az ár miatt fosok ,hanem a bekötés miatt
Nem akarok beleszólni, de sztem két külön dologról beszéltek.
A fesz.szabályzót én közvetlenül a fogyasztó elé tenném.
Ezt hová kell bekötni az indexrelé elé?Vagy utána?
Van ott majré csík vastagon
Jó lesz az neki 234-ért is
Norbu!

Ne fossál nem drága ez a kütyü! Írd be a gugliba ,hogy feszültség szabályzó stabilizátor,és találsz pár megoldást! Én találtam 1500 pézé is!
Üdv!

A régen említett karburátorod ügyében kereslek. Azt szeretném megkérdezni, hogy meg van-e még a plusz karbi és hogy eladó-e. Nekem a dugattyús szelepre lenne szükségem (bocs ha nem ez a neve :D ). Természetesen mindenkitől szívesen fogadom a segítséget, ha tud bontott alkatrészt a karburátoromhoz (mikuni bsw27). A 2 dugattyúból csak az egyik eredeti és a hozzá esztergáltból pedig a membrános cucc könnyen kirántja a kis csapot :S

Köszi előre is!

Márió