Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikir megmutathatja a szerelőnek...
hm? :-)
nem tom...bszameg
Ironed, ez az! Szerintem
Kép a gumi T alkatrészről! Sajna csak telefonnal tudtam csinálni képet de remélem látszik!
Igen nyomom a crosst, kisebb nagyobb sikerekkel . Nem nagyon szoktunk fotókat csinálni inkább csak motorozunk. Kár hogy a Kelet kupa teljesen a nullára degradálódott. Tán te is szoktál a porban motorozni?
Remek írás. Néhány résznél vinnyogva röhögtem! Nagyon "átjött" a hangulat.
Akkor te téped neki szerintem, ami minden gumit megzabál. Én nyugis motoros vagyok, 100-130 döntő hányadban, afelett ritkán, 180 felett meg szinte soha.
Így nézett ki. 7mm mély volt újan a mintája. Hidegen kicsit csúszott, de hamar melegedett, nagyon sokat kibírt. Égen földön kerestem, de sajnos nem kaptam másikat. 18e km-t futott és ár-érték arányban szerintem verhetetlen volt.
Szia erik64 !
Esetleg ezek érdekelnek ?
http://www.kepesmotor.hu/sport...
Az összeset odaadom 5000é-rt. Óbudán tudod megnézni.
Erik!Nekem van D218-as első gumám 5800 km van benne hibátlan azért cseréltem le mert a hátsóról ez nem mondható el.6000 ft-ért a Tied,Üdv!Zolti
1,2-est kell venni, abból csak nincs 25 káwés !
Látom a képeiden, a szívemhez igen közel álló sportot űzöl .
Micsoda !?
Nekem olyan van hátul . Avon Azaro AV 46 190-es, és ha csak ránézek már fogy .Elöl hátul még szőrös gumival vettem nemrég, mentem vele 2000 valamennyit, és már fele lement .
Persze mióta nem sportmotor van, azóta le se tudom lökni mögülem az asszonyt, nemhogy könyörögni kellene hogy üljön fel .
Már ledumáltam a csere gumit, mert ha így folytatja az idő, még az idén kellhet . Pirelli diablo azt hiszem 25000-ért .
jaja vannak olyanok amit úgy fojtanak, köszi az infókat. ha nem tetszik a tulajnak így majd komolyabban utána nézek
Őszintén megmondom, hogy nem értek hozzá A GS-ek karbijában pl van valahol egy plusz lyuk, amit ha "befoltoznak" el is tűnik a fojtás.

Ha tévedek, javítson ki valaki
Karbiban megnéztem hogy a tolattyúnak raktak be esetleg +ütközőt hogy ne tudjon kinyitni teljesen de nincs semmi. Mással hogy tudják lefojtani?
Azt viszont már nem tudom. Talán a karbin keresztül, mint a GS-t.

Persze, hogy azt mondják nyitott.. könnyebb úgy eladni!
a forgalmiban 25kW van, de azt mondták hogy nyitott. hogy voltak ezek visszafojtva?
olyan van, kettő...
Wá, ezt felírom!
Nekem volt egy hasonló hátsó gumim. Avon Azzaro. 24.900 Ft volt és 18e km-t futott.
Ott kellene megindulnia igazán.
Nekem a piros tartománynál szabályoz le addig egyenletesen húz.
Volt 25 kw-os verzió is belőle.. az kb ennyit tud
Zöldi,
CARBURETOR FITTING ábrán a 14-15 darab a gyanús nekem, hm?
meg 8ezer felett elfogy mint a hold