Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt Miskolcon 12-ért ajánlották.
Érdekes, nekem 500-nál kevesebbet soha nem ment, míg spréztem, castrolt meg valvoline-t használtam felváltva. Akkor fújtam, mikor kezdett fényesedni a közepe a görgőknek.
Hasraütüttem.Eddig azt a fehér szart a valvoline-tól.500-anként küldtem rá.Igazából most vettem észre hogy túra előtt leküldtem a fehérrel előtte mivel nem volt molt adtam neki.Majd stargradnál ami KB 600 még enyhén szürke volt de adtam neki a molból és hazáig még mindíg maradt rajta.
Hogy 800-e azt passz nem számoltam ki km-re.
Valvolinet használok.. és egyáltalán nem fújom agyon a láncot. De általában elkezdenek fényesedni a görgők 300km körül.. esetleg 400. De 800-at soha nem mentem el egy fújással.
Arra biztos, először Vadászén láttam. Mondjuk egy 20-as...
Castol, motul, valvoline, mind bírja. Száraz időben. És nem fújva, mint állat. Van egy vevőm, idén nyáron 5000km alatt elfújt 3 doboz road plust. Már az első után szóltam neki, hogy valami nem kerek, a másodiknál, hogy lényegesen kevesebbet fújjon, a harmadiknál, hog yterjessze a módszerét.
A 800 szerintem is túl ritka intervallum!
Nincs mihez grat, semmi saját ötlet nincs benne kösz a segítséget.
Há nemtom, nekem bejön az enyémen....Neked nem ez van?
800-at? Mit használsz? Én átlagosan 250-300 kilométerenként fújom a láncom
Semmi gáz, antialkoholista vagyok!
Szerinted a gsf1250s-re is jó?
Rég gondolkodok rajta!
Szó sincs sértődésről!
Elárulom!
Kis sámli nélkül leguggolok mellé, előkapom az olajjal feltöltött fecskendőt, ráteszem a tűt, és kb. 5 perc alatt leolajozok minden szemet, és lehet menni tovább!
Sörösdobozban máris buktál helyet.
Hát azért remélem a patkó profilba a ruhák csak be fognak illeszkedni, mást úgy sem szándékozok benne szállítani!
Egyetértünk!
Az én feleségem is hasonló mentalitású!
Telibe talált az írásod!
No ez cukor gép!

Ui.: A lámpa jól néz ki! Grat!
Hú szegény moto-detail..elég csúnya az oldalán....
Én birtam a bugyikék pofáját.
Csodálkoztam is....
Tegyük hozzá, a tiednek elég különleges színe volt. Nekem mondjuk nagyon tetszett, de valszeg a többségnek nem.
Na ja. Képzelem Csonti mennyiért vette be. Amúgy fura helyzetek vannak, itt ez a motor, rálocsolva 200 ezer körüli extra, használták is a km állás szerint, most meg szaréhugyé'
Hát míg fél évig nem ment el reális áron az enyém..............de levittem a béka segge alá úgy már igen...........így már érthető ez a bandit ár is.Valakinek nagyon kellett a pénz.Ergo nagy a baj ha fillérekért válik meg a géptől.