Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meggondolandó.

sokat költöttem gumi alkatrészek vételére. Most már drága dolgok következnek. Gyáriban 50000ft kompletten . A Suzukis lehet véletlenül elszólta magát mikor az ottani gumi alkatrészt rendeltem mert rákérdezett, hogy "kompletten kell házzal?"

Lehet ők tudják mi szokott a hiba leni csak jobb nekik ha apránként rendelem, mert kompletten benne van az is amit idáig rendeltem.

De titokban én is a fékmunkahenger házára gondoltam.
Kézzel nem érezni semmi rovátkát sem.
"Kormány szélesség 73 cm.
Oldaldobozok szélessége 90 cm.
Vagyis oldalanként (+8,5 cm)"

Ezt írtam, vagyis nem keskenyebbek!

A betét festése tervben van, csak arra már nem futotta, és így sem volt olcsó!

A terhet valóban jól bírják, hisz dupla falúak!
Azzal vitatkoznék, hogy nem sok minden fér beléjük, hisz 35 literesek fejenként!
Amibe nem sok minden fér, az az N21-es oldaldoboz!
Amiben meg semmi, az a "nulla" literes!
Igen de ő nem keveset motorozik! Menyi van abban az 1250-esbe?
Még a fényezhető betétet lefújatod fehérre, és tökéletes! Ezek nagyon okos kis dobozok, ha jól néztem, így keskenyebbek, mint a kormány. Néhányak szerint sok minden nem fér beléjük, de a terhet bírják.
Esetleg nem a fékhengerben a dugattyú gumi karmantyú ereszti el a nyomást ? Már eleve bent kezd el csak fogni, vagy nyomásra veszíti el a fékerőt ?
Akkor vagy levegős maradt, vagy egyéb probléma. Pl. a féknyergekben szorul a dugattyú.
Valószínűleg én is,de szívesen tanulok nálam képzettebbtől!
Ne is mondd,2 hete a bandittalin épp,hogy megúsztam az osztrák rendőrnél,3-an így is fizettek,35 euro,50 helyett 82-vel.......engem nem tudott megállítani mert felszívódtam......
Én Vadászhoz képest egy nyeretlen féléves vagyok.
Ne kerulgess annak csekk lessz a vege.
Contit használtam eddig,nekem bejön........Sport attack előre,Road attack hátra.
Na annál inkább szívesen kerülnék egyet Vadásszal+ veled is!
Nekem tapasztalatom volt a gumival, méghozzá nem a legjobb. Vadásszal akkor sem értettünk ebben egyet. Ő azóta is ennek utódjával nyomul a Z8-al, bár a legutóbb fontolgatta a Conti néhány termékét is.

Vadász egy olyan kvalitású motoros, akinek a lendületét csak a kedve határozza meg. Messze a legképzettebb és legjobb képességű motoros akivel eddig együtt motoroztam.

Jelenleg a neten nem aktív, mivel a rendőrség kötelékében várja, hogy járőr motort kapjon
Legtöbbünknek megpróbálni is felesleges lenne a menekülést
Na ettől tartok én is!
Főleg most, hogy ott vannak az oldalbobozok..... Mondjuk így is retkesek lesznek, de sárvédő nélkül még jobban.
Az,hogy vettem egy garnitúrát,csak tudnám minek?
Vissza kellett volna olvasnom a banditos topicban,de nekem is az rémlett,hogy Vadász dícsérte,bár sosem sikerült együtt motoroznunk,így nem ismerem a lendületét.......
azt tudom de ez miatt vettem fém fék csövet de nem változott semmi sem. A hétvégén cserélgettem oda vissza. És arra jutottam ez a befektetés nem volt gazdaságos. inkább eladom majd a fém fékcsövet.
az igaz. ha hatosra teszem akkor meg a kormánynak neki tudom huzni és lassú a lassulásom.
Igen, ezt már néztem, ezt kérem majd karácsonyra!
Nagyon pofás. Elfogadsz egy tanácsot? Nívó Kft, hátsó kerékhez belső sárvédő láncvédővel együtt, feketére fényezve 17e kipostázva, csak fel kell szerelni és a hátsó kerék nem vár tele mindent dzsuvával.
Amúgy elkészült a mű!
Feldobozoltam a vasat.
PLX539-es tartók, V35-ös dobozok, persze mindez Givi.
Kormány szélesség 73 cm.
Oldaldobozok szélessége 90 cm.
Vagyis oldalanként (8,5 cm)
Felugrottam gyorsan a pályára vele, igaz üresen, és 165-tel "teszteltem".
Semmi rázás, imbolygás stb...
Bár azért terhelve biztos más lesz kicsit.
A városban ugyan úgy lehetett szlalomozni az autók között, mint eddig, csak a sorok közép problémásabb bemenni, de azt amúgy sem sűrűn csináltam.

Ilyen lett:
Hát...én is hallottam róla hideget/meleget, de tapasztalatom csak jó van vele!
És szerintem más hallani, meg tapasztalni!
Mi nt írtam, 9.300 km-t mentem eddig vele, nem is mond6nám, hogy kíméletesen, és mégis kb a harmada megvan!
Tapadása esőben, melegben tökéletese, vész fékeztem is vele sajnos, de ott is tette a dolgát.
Akkor?
Küldesz emilben egy telószámot?
Érdekel a dolog , de adj elérhetőséget!
vállalsz
Abban szerintem semmi extra nincs, hogy 100 kilométerre válalsz melót, és motorral mész minden nap