Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóval több volt az, mint 5000, de akkoriban Ő annyit ment, hogy még az a jóval több is belereppenjen a gumiba 1 hónap alatt
Na nem adsz valami infót?
megvenném, az összest..mennyi van belőle? adsz egy privát mailt, vagy hogy rendezzük?
Pár évet én is crossoztam , és enduróztam is porban, sárban, vizen keresztül . Most már csak néha endurózgatok, egy-két helyi lelkesebb fiatallal . Szegények annyit esnek mögöttem !
Én 2009-ben írtam,hogy nem a legjobb...
Vadász komád volt halálosan szerelmes a típusba, mondjuk értékelhetetlen idő alatt cserélte őket, asszem valami 5 ezreket ment nála.
Én már akkoriban is rosszat hallottam, csak tapasztalatom nem volt.
Urak, mindenkinek köszönöm a segítő szavakat, tippeke, linkeket, tegnap előtt felvillantak a pótféklámpák. Ma bekötötm a feszstabit, és kééész.
Gumi fékcső is veszít a merevségéből idővel.
Van egy tárcsa a fékkar tetején asszem 1-6-ig. Azt nem lett eltekerve?
1-re állítva fog a legmesszebb.
Érdekes, hogy a Z6 évekig az isten-király gumi választás volt közösségi szinten... Amikor leírtam a negatív véleményemet (assz'en 2008-ban) mindenki hülyének nézett. Most meg... Mi változott meg?
Tömör és velős...................maradok eddig a pirellinél.
Sok kilométert futott motorkerékpárnál, olajos féknél mi okozhatja a fékkarnál levő holtjáték növekedését?
Azt vettem észre,hogy a fék a fékkarnál bent fog.
Szotyi véleménye
Innen olvasd.
Nem jutott ez az agyamig, hogy nem rakta fel.
Öreg?
Amíg nem tettem fel, én is ezt hittem!
Bocs, ez kimaradt!
A gumi vadonatúj!
Gondolom semennyit nem futott, null kilométeres, ha nem rakta fel.
De akkor is sok 45 egy pár öreg gumiért, mikor egy ~10-essel többért friss PP-PR2 párost lehet venni.
jah, téli melós gondok, eltört az oldaltoboztartóm a fülnél, mert ugye, akitől vettem designosabbnak tartotta, ha levágja a lábtartóhoz tartó merevítőket...
köszi, várom, mert akkor megvenném..de nem látom az a gumicsövet a végén...no, majd Barni megmondja, ezt vegyem-e
Az enyém meg hogy...............áh nincs véleményem.

Millen az a Z6?
Információként jó lenne tudni, mennyit futott a gumi, az meg az én véleményem, hogy ennyiért az életben nem adja el.
Egyik ismerősöm akkor vette a Metzeler Z6 garnitúrát mikor én.
Vagyis tavasszal.
Kicsit elszámolta magát, nem tudott annyit motorozni, mint szerette volna, így nem kellett felrakni az új gumiszettet.
Most olcsón eladná.
Az is 4,5-5 éves garnitúra.
Nem rihes, nem repedezett.
180/55-17 és 12/70-17.
Ára a kettőnek 45.000 Ft.
Én eddig 9.000 km-t mentem vele, de még az egy harmada megvan!
Ha érdekel valakit, írjon, hívjon.
Ok, egyeztetek