Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hol? Én már néztem...mert ezt máshol is hallottam.
Van egy szelep benne ha megnézed...........gondolom még nem nézted.
SV-vel nekem sem volt gondom mindíg HF 138-as ment bele.
Olajszűrő elengedi a nyomást? Na hát ez elég tréfásan hangzik
Semmi baj nincs a Hiflo-val, minden motoromban az volt eddig..
Kb 1 hét alatt tudok hozni Meiwát, ha érdekel
Norbu!

A két kiegészítő 28 ledes lámpámba tett a cimborám egy-egy feszültség stabilizátort! De a hátsó dobozomba szerelt két led soromhoz amit a prizma alá szereltem be,ahhoz is kell tennem stabilizátort,mert ott is meghalt 3-4 led! De legalább a téli unalmas estéken lesz mit csinálni!
hidegen 3 mp-ig kopogott a vezerles mert elengedi a nyomast.
Mit is?
Man vgy bármi...............nekem érdekeset művelt. a hiflo.
Nála van meiwa szűrő egyedül. Már kerestem a neten de sehol sem találtam. Ha nem kapok akkor marad hiflo amitől kicsit tartok.
Speciel szerintem olajszűrő az amit bármelyik utósbolt megrendel 2-3 rugóért.szittem valami spec cucc kell.
Nem tudom kb 5 napja keresem telón meg emailbe,de nem válaszol.
Mi történt Rudival? Van valami oka, vagy csak úgy...?
Oké minden.
Ja, már látom, Ok
Megvan a pakk?
nálunk Dunavarsányon talán van a benzinkúton, igaz 2300.-,legalábbis az 1.2-eshez,de azt nem tudom neked jó-e vagy se,az is igaz,hogy több féle szűrüt tartanak,egy kis kört megér szvsz
Mobil kikapcsolva. Vezetékes csak csörög. Marad a személyes ha nyitva van néha egyáltalán. Kicsit drága bemenni 1 db olajszűrőért hozzá Dunaharasztiból.
Sehogy.....
Futva ha nagyon szalad amúgy telefon vagy személyes.
Tud nekem segíteni vki abban, hogy a p..ba tudom utolérni a Biker-World-ot?
A feszstabit hova kötötted be?Mindegyik led elé külön tettél?Nem elég 1db az indexrelé után?Na meg persze akkor kell a hátsó lámpa elé is....
Kraven alaposan, leírta, hogy elég egy tüske a feszültségben, ami már kinyírja a LED-et. Ami lehet, hogy 20 évig nem következik be, lehet hogy 2 naponta, mert sok dologtól függ.
Ja, OK.
A szine alapjan feltetelezem.
Lehet, hogy Bács-Kiskun megyében nem kedvező rájuk az éghajtat!