Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majdnem kibekkeltem a lánccserét az eladás előtt.
27eret 3 év alatt megyek el.
Veszek egy szett láncot és kakukk.
Ez nem olyan volt szerencsére . A mögöttem jövő se állt meg neki a harma diknál csak legyintett egyet, és hátat fordított a többieknek .
Még ettől is jobban? Igen jó állása lehet Pedig azt mondják arra felétek nagy a munkanélküliség...
A spray sehol nincs a kézi olajozáshoz, meg szerintem az olajozó sem, legyen az bármilyen jó.
Minden gurulás után, ami meghaladja a 100 km-t, olajozok!
Kézzel!
Lehet hogy hülyének néztek páran, de kimondták már okosabbak is mint én, hogy a kézi, emberi munkánál nincs tökéletesebb!
Viszont ezek bátrak...................lehet elédáll.................és nagyobbat üt mint a szarvas.
800-at simán bir a spray.............. Most nem olajozom.
Én egyszer lassítottam egy osztrák rendőrnek . Egy pillanatra, aztán mondtam magamba, miért pont én ?! Kövér gázt adtam, mert rendőrrel beszélgetni mindig sokba kerül .
Kell az, ha gyön a zasszony is!
Én télen az olajozót csinálom meg.
Színvonalra olyan lesz, mint a Mccoil, de az ára olyan max. 5.000 Ft-ból kijön majd!
Egy hétre minek ekkora gardrob?
Pedig létezik................doboztartó. Oldalzsáknak a fejemben már körvonalazódik egy kis okosság.........................10-es hidegen húzott acélszálból. Kell belőle vagy 6-8 méter.............3-4e az egész szerintem...............télen nekiállok törpölni.
Asszonyt, autót, motort nem adok kőccsön!
Hát...neki is ment ettől jobban is, mint ahogy most egy!
Árt-árt, de ha jövőre 1 hetes külföldi utakat tervezek, akkor muszáj!
Nem adnád kölcsön kicsit azt a jó asszonyt?
Hát a tiedre nem is való az biztos
Melyik karácsonyra? 20 évre előre letudtátok?
Akkor az ő szekerét irigylem
Tartót 39e ért inkább kiharapom foggal egy acéllemezből.Doboz meg..................várok míg lenne olcsóbb használt...............de doboz nem kell árt a stílusnak.
Hát...ennyire azért nem megy, de mint írtam, ajándékba kaptam az asszonytól!
Én sem adtam.
Asszonytól kaptam karácsonyra!
Húúúúúhhhhhúúúúú wazze! Irigyellek, hogy ilyen jól megy a szekér Nekem meg tegnap jött a levél a gázművektől, hogy ugyan fizessek már be nekik 100eHUF-ot
Na hogy én nem adnék ennyit érte.........................az hóttziher.
Tartó 39, dobozok 86 = 125.
Persze ezer, és HUF!
Szép lett! Elárulod mennyibe fájt?
Ha esetleg lassítanál rendör láttán?