Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Honnan tudod, hogy K3-as?
Felraktam a feszültség stabilizátorral szerelt led lámpákat a vasra! Remélem most már nem fognak behalni a ledek!
Viszont a hátsó dobozomba szerelt led sorból is kiment 3-4 led izzó,hogy a franc egye meg! Mi a franc van? Túl tölt a bandika? Szarakszik a fesz szabályzó? Azért nem értem mert többen mondják itt,hogy gond és fesz.stabilizátor nélkül is jól műkszik a led lámpájuk,nekem meg sorban halnak meg a led izzójaim!
Csöpi a túravezetőnk! Ő egyébként szegedi,és sűrűn szervez túrákat a motorozz.hu-n!
Ki volt azzal a K3-as gsx 1400-el?
Helló,
Van 10db 4literes Motul 5100 10w-40es olajom. 9ezerért adom őket. Ha érdekel valakit akkor katt adatlapra vagy eladó holmikra. De ha válaszolsz erre az üzire, akkor az is jó. sok fajta olaj van jó áron. Ha érdekel kérdezz.
Nem tudtam kivárni a téli estékig, elolvastam most !
Nagyon jó kis leírás, és élmény gazdag út lehetett .
Hát nekem tuti maradt volna fogyókúra
Á, megvan! Ti Alsóőrsön voltatok wazzeg, tréleren vittétek le a motort és ott előadtátok műmájer motorosklubot
Még pár kép a Meteorákról!
Még mindig a kotori öböl! Ja és a csoport képen melyik motor mellett pózol a csapat?
A kotori öbölbe is érdemes ellátogatni! Pazar látvány! És a kotori sonka piszok finom!
Az Albán tengerparti szakaszról is előkerült pár kép!
Még pár kép a Meteorákkal kapcsolatban!
Itt az Olympos hegyen voltunk motorozni! A háttérben jó látható a tenger!
Itt a Meteoráknál voltam kicsit motorozni! Gyönyörű látvány az már biztos!
Itt egy hamisítatlan görög halászfaluba látogattunk el! Ez a falu Volos városától délre volt kb.150km-re! Turisták nemigen találnak ide,mert egy félsziget legdélebbi csücskén van és itt az útnak vége is van! Finom dolgokat ettünk itt az étteremben!
Sajnos adódtak műszaki gondok! Itt Endre barátom Intruderét szállították Katerinibe,mert meghalt a generátorja! A szállítás,taxi ingyenes volt a biztosítás révén! A javítás potom 350 öjróba került!
Albán tengerpart! Milyen szépek azok a bunkerek szép sorban a "strandon"!
A hosubát tudom én is javasolni ;) u.gy. ban nincs. Érdekes amőgy,m ég macifejű tömítés is van küldön tök olcsón, de ilyen alátét az nem van :D
Szerintem nincs semmi olyan sürgős.
Nem tudom mi lesz, lehet megkérdem hosubáékat, mert úgy látom Zöldi elengedte a füle mellett!
hát akkor,csinyyyáááájjjjááá!
Hát nemtom, az AP-t aki egyszer vitt, vitt másodszor is. Lukács szintén a drágább, soha nem is kerestek, a bendixről azt tudom, hogy van olyan . Brembót is meg szoktam említeni, szintén nem igényelték még, tényleg drága.