Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig igen vicces hátizsákkal és sisakkal a bevásárlókosarat cipelve egykézzel válogatni a tescos zsömit.
Rászoktam a tólóskosárra.Minden belefér.
Na ez már valami. Én egyenlőre nem tudok annyit menni, hogy megérje beruházni drága cuccokra. A dobozt 9-ért vettem valami noname márkát csak azért, hogy ne kelljen a hátizsákot felvenni és, hogy a sisakokat se kelljen mindig cipelni
Sajna a holnapi út a Bandi betegsége miatt elmarad. Pár nap alatt már aggasztóan csúnya lett a morgós hang. Sajna nem volt kupplung fedél tömítésem, így nem vettem le mert már fel volt gyógyulva rendesen. Ha lesz tömítés benézek a alá. Addig figyel a garázsban.
Nekem 20 volt darabonként anno a 44literes akcióban és 30-ért vettem a maxiát kicsit karcos volt,de festett gyárilag.Így a maxia is megérte,de,ha újonnan kéne venni,akkor 3db 44-es moto-detail...
Én tavaly vettem a bolha piacon egy 44 l-es Kappát, platnival 3,5 ezerért . 4-ért kínálták, de még abból is tudtam alkudni, mert nem tudták levenni róla a platnit, és ezért mindenki otthagyta . Gondoltam ennyiért akkor is elhozom, ha úgy kell róla levágnom . Itthon befogattam az alját fixre és simán lejött . Nagyon jó stabil darab . Most, hogy átraktam az enduróról a Banditra még le is festettem, és olyan mint egy új .
Az tuti! Abból az se lenne baj ha csak egy és az is drágább
Ékszeres dobozzal könnyebben menne ugyanez a mutatvány mi?
55e Ft 3 db dobozért? Na ezt biztos nem tudnám beadni az asszonynak
Nagyon sok van ebből a fura öltözőkabinból.......................sokan fürdőznek ott?
No még pár...
Még....
Még pár vegyes kép!
No itt van még pár kép Albániából!
Igen, egyébként ntényleg jobban megéri, ha újban nézzük. Én a két 44-est a képesmotorról lőttem, gyakorlatilag újan, egyik 15e volt, a másik 2 hónappal később 10e, egy plusz nyelvszettel együtt. A Maxiába meg véletlenül botlottam egy bontóban. 25-ért, beépített féklámpástól,+ 1 SW motech platnival. (kellett bele nyelv + gomb)
Ez tökéletes....tényleg jobb mint a gyári...
köszi írtam nekik kiváncsi vagyok mi sül ki belőle!
Szerintem gyenge.....van utángyártott ami jobb mint a gyári... link
sziasztok! Kérném a tanácsotokat! mint írtam valamelyk nap nem műxik a fesz szabályzóm! találtam egy oldalt ahol látok valami hasonlót de oda az van írva hogy 300ccm magyarul a 400 as banditomhoz az nem jó szerintetek? Köszi a tanácsokat
fesz szab

Neszidd a kis piros olajoskannámat.
Szerelj fel 1 ilyen kannát ahol lábbal eléred,néha rányomsz és kész
FÚÚÚ, de igénytelen vagy wazze
esélytelen, most jutottam el odáig, h talán egy fékkart ki tudok cserélni....minden más
Akkor a tied lehaet az én olajzóm...............az nem bonyolult.
nekem az is bonyolult, felrakni....