Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én lazítanék rajta elsőre, hátha változik.
Hehe, most nézem , hogy tökegyforma motorunk van, még az évjárat is stimmel. Ritka madár a szürke kopasz
Áááá, nem ismered
A második....

Az első 24000 környékén dobtam le.....ebbe most ugye 26.000 van, és még bőven lehet állítani.
De ugye ez alapesetben nem lehet gond, hiszen a láncolajzónak pont ez a lényege.....vagy nem?
Szóval azért nem értem ezt, hiszen ha olajzóval elmegy a lánc 2-3x annyit, akkor mi lehet a gebasz?
Én 50.000km-en át Actevot használtam, vagyis szerintem nem az olaj miatt van.....Bár az is igaz, hogy ebben az olajba van 2x 700km autópályás száguldás - míg az előzőekben azért erre nem volt példa.

Remélem, hogy csak a lánccal van valami....
Lehet hogy csak lazítanom kellene, mert most kicsit feszesre sikerült meghúzni?
Nem vagy egyedül ezzel:-)
Nekem se volt sokkal többe, bár amennyit közben megittunk a szomszéddal:-)))))))
Jól sikerült.
Sokkal jobban mint linkelni.
null
Utolsó próbálkozás . A kép ott van az adatlapomon a képek közt .
Csak elvileg.
Köszi !
Elvileg másodszorra már sikerült .
Próbáld a kis vigyorgó fejek melletti Link gombal.
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Tarzan/Dokumentumok/K%C3%A9pek/K%
C3%A9p/K%C3%A9p%20794.jpg
file:///C:/Documents and Settings/Tarzan/Dokumentumok/Képek/Kép/Kép 794.j
Ma lefestettem, és felraktam a saját készítésű bukócsövet .
Kis túlzással talán ezer forintba is van nekem .
Sose értettem, mi kerül ezeken 20-30000 forintba !
EUB
Három tarifa szint. Kb 660Ft, 800 és 1150Ft/ nap

http://www.eub.hu/dokumentumok...
Én mindig kötök neten, de az egynapos nem ilyn olcsó, épp azért mert egy nap.
kire célozgattál
Én a 750-es gixerrel lezavartam majdnem 40000 km, megjártam vele az osztrák Alpokot oda-vissza többször, Szlovákiába alacsony- magas Tátra, érchegység stb . Ja, és nem lassan, néha két személlyel . Volt aki 1000-essel jött . Szóval egy gixxer se mindegy hogy kinek a kezében van . Tehát nem csak állatkodásra jó . Csak olyan megszokott álltalánosítás, hogy akinek ilyen van, az biztos mind idióta .
Nam a Pelikán?
Gátőrt
Jaja, ahgyjál már ezzel a kardán mániával. 10e km óta hozzá se nyúltam a lánchoz. Nem pucoltam, nem feszítettem, semmi. Ha akarod, lefotózom....FJR-t vegyél, azzal kikerülöd Gágtőrt...egyenesben biztos
Egynaposra nem.
3 naposra mindíg.
Na helyesen írni meg jól nem tudok :-)
Foglalkoztatok már ezzel?

Szoktatok utasbiztosítás kötni egy egynapos külföldi túrára?
Utána néztem, kb 800Ft/nap/koponya.
Magas értékhatárig fizetnek. Külföldön egy mentőautós, vagy helikopteres mentésre a gatyátok rámenne. Persze soha nem keljen!
Egy ismerősömmel 500 Ajrót fizettettek egy elcsúszás, bokatörés, vákuumágy+ közút helyreállítása.

Gondoljátok át!