Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már leírtam, bemásolom .
"Több mint 10 éve már, hogy utoljára csupasz motorom volt, és ahhoz is csináltam hasonló bukócsövet . Valahogy nálam maradt és évekig pakolgattam ide-oda, míg egyik barátomnak oda adtam a Banditjára . Több éve használta már mikor iszonyú sebességgel elesett . Hosszú csuszás után a motor eleje leszakadt mikor a partfalba csapódott, onnét felrepülve a levegőbe az út szélén álló harmadik fának csapódva letörte kb 2 méter magasságba levő ágát, és a fa törzsén egyet perdülve lecsapódott az árokba . A lényeg, hogy a bukócsövem megvédte a motorblokkot, és a fülek vissza hajlítása után lefestve azóta is használja immár 4 éve ."
"Ha végre normálisan fel tudok pakolni egy képet, akkor megmutatom, mert én mentem mögötte, utánam meg az öccse, de mi elmentünk mellettük, nem vettük észre, hogy az árokban fekszik egy másik barátunk barátnőjével, akit vitt . Csak a mögöttünk jobban lemaradók közül vette észre valaki . Mivel ő fordított telót tett az elejébe az eredetit meg a padlásra tette, így mikor kijött a kórházból, utána csak vissza tette a régi elejét, vett másik tankot és azóta is megy vele . A motornak nem lett semmi baja .
Mondjuk azóta megint fordított elejét tett rá . "
Egy hete irta meg itt az utolso vercseppig.
Írta kb egy hete részletesen, a bukócső flém környékén keresd, én nem találom...
Tarzan!

Mi történt azzal a pirosas bandittal, ami az adatlapodon van?
Írnál pár sort róla?
Ismerős megoldás ! A 750-es is rövidebbre lett áttételezve, mert az elektronikát amitől vaddisznó volt, eladtam, mert le se merem írni menyi volt a fogyasztása . Az 1,1-est meg még le is csupaszítottam hozzá, cross kormányt rá kiemelővel, aztán amit megspóroltam az első gumin, az hátul plusszba hamar lement .
Add a szomszédnak.
Gyertya oké, de a csekkeket már nem kérem .
Sziasztok

Eladó sorba került a motorom! Bandit 400, forgalmiban 20kw!
Használtautón a hirdetés!
Jah! Erre szoktam mondani, hogy van akinek a 20 millás autó nagyon megéri 18-ért, kb ugyanaz a sztori
Le is kéne hozzá szálkásítani.
Tudok egy olcsó megoldást! 13 fogas első lánckerék, és kész az állat
Hehe, Te nyertél :)
Amint megmutatod Neki, hogy csak a hátsó listaáron 60 ezer, hozzá a féklámpa 12, a benne levő platni meg 10, akkor még meg is fog dícsérni.
Állandóan gyertyában állna és jönnének a csekkek.
Nekem pont egy ilyen állat kellene !
Csak hát a bili mindig nagyon közel a kezemhez . Illetve üres zsebbel nem ugrálunk .
OkOk! Qssolok
Volt egy 90-es gsxr 1100-em amivel egy jó évet úgy motoroztam, hogy nem volt 2-es fokozat . Még a horvát tengerpartot is megjártam vele így két személlyel, felmálházva . Aztán mikor eladásra került, akkor vettem bele 30 ezerért egy komplett használt váltót . Én a blokk ki-be vételét egymagamban megoldottam egy kis olajos emelővel .
Viszont mióta itt a fórumon olvasok a különböző gyanus hangokról, azóta én is kezdek vizionálni ilyen-olyan hangokat a nemrég vett zajtalan motorban .
Mert az újs speed 3,5 milla...................és nagyobb meg gonoszabb.
Még ennek az ára is necces hitel nélkül.
És nagyon kellemesen meg 180-190-ig.
Afölé meg nem megyek.
Könnyű,gyors és cikcakkos.A speed meg egy állat.
A rendeléssel meg kell várnom a bontást, hogy mi kell
Természetesen így lényegesen olcsóbb is lenne.
Te miért nem vettél Speed-et a Street helyett? Ahogy néztem nincs sok különbség árban, bár túl sok eladó sincs belőlük.
Hát az nem buli.
Ezekből az "öltöző" kabinokból akarta megvédeni a hős Albán sereg a csúnya imperialista agresszorok elől Albániát! Szerintem szart sem értek volna egy komolyabb támadás esetén! Egyébként állítólag több százezer darabot telepítettek Albánia szerte ezekből!
Még annyit, hogy én nem bíznám a javítást senkire ha nem lehetek ott. Én a sajátomat szedtem szét és raktam össze itthon a garázsba. Semmi különleges szerszám nem kellett hozzá és, ha minden alkatrész megvan, akkor 1 nap alatt meg is van az egész. Csak kell egy plussz ember a blokk ki és berakásához.
Így látom én is! Szerintem már nem megyek vele egy métert sem.
Hát sajnálom, hogy így jártál vele! Egyébként van abban valami amit K.István írt nemrég, hogy a 4-es csinálja, de mint mondottam is annak tényleg nagyon csúnya hangja van. Nem tudom mennyit akarsz még menni a szezonba és, hogy állsz anyagilag, de nincs értelme tovább húzni a bontást.