Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem jobban járna egy ilyen házi láncolajzós csodagyógyszerrel bármin.
aszondják az úgy en-block 4 kiló körül szok lenni és aki használja is annak az úgy 40-50000-ként....persze nagyon alvósan biztos elmegy 80000-et is... .....amúgy akkor szokott tönkremenni ha nem figyelik az olajat mert a szimering elengedi magát már 20000 körül...
Azzal még nem is lenne sok gond....................de mennyi a sok kúpkerék meg csapágy?
Miért ne?...szeret szerelni...
Olyat ne akarj.
Bandi után nekem csakis kardános gép kell...ezzel jó erőset lehet szűkíteni a mezőnyön...
Az elektronyos múmiaszállítót kifelejtetted a felsorolásból
Én is úgy érzem, hogy megtaláltam!
Én már megtaláltam ;)
Nem mondom, hogy ha felvet a pénz, nem veszek mellé 300-as Vespát, 750-es Gsxr pályamotort meg valami disznó krosszgépet, de csakis mellé Ja meg FJR-t is.
Ahogy mondod!
De a legfontosabb, hogy megtaláld az igazit!
A prot-tech-es kütyü:
http://prop-tech.hu/motorelekt...
Lásd még SpeedBox...
Na, jóvan, ha ilyet akartál, ez elég jó vételnek tűnik.
Ez azért van, mert motorozni mindennel jó, csak brummogjon
Azért annak örülök hogy nem robogó..............sok gondtalan Km- az asszonnyal.
Az ezres gixer még mindig qva jó. Csak így utólag, hogy 8000-t mentem vele beláttam, hogy haszontalan. Csak állatkodni jó, másra nem
Kösz, remélem sok lesz
2006-os, első tulaj, 19k-t futott, fekete. Szervízkönyv végig vezetve...stb. Még a gyári gumik vannak fent (lassan cserések), a gyári láncon még állítva sem volt. Extrák: topcase, givi bukócső, valami pro-tech kütyü fokozat kijelzővel. Tulaj azt állítja ezzel jobban megy 1-3-ban meg kiveszi a tiltásokat. Én elhiszem
Összegezve a gixer után felüdülés ez a kényelem és puhaság A nyomatékkal teljesen elégedett vagyok. Sőt kipróbáltam bőven 200 felett megy, de ezt nem kell erőltetni mert 200 körül már igen csak imbolyog az egész Nagyon jó vele döntögetni, nem gondoltam, hogy ennyire élvezetes lesz ilyen magasan ülni A hangja ennek sem szép (mint minden Suzukinak), szokni kell a V2-t, nem egy pörgős fajta.
Hétvégén "nagy" teszt. Asszonnyal megyünk végre egy tisztességeset
Én pontosan 5 motorra mondtam, hogy qrva jó, és megvan az igazi, mire megtaláltam a Nagy Banditát!
Ezt mondtad a gixxerre is!
Esetleg fotó?
Grat! Sok boldog kilómétert vele!
Éljen Valami konkrétabb? Km, szín, felszereltség?
Shill láncolaj, és most még csak próbálkozom és tanulmányozom, ez a periódus finomodik majd szerintem, de köszi azért.
Legyen igazad.
Mondom qva jó