Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugye semmi komoly?Remélem.
Szeva!
Mi történt?
Lett valami sérülésed?
Én is esztergomi vagyok,de csak rádióban hallottam valami balesetről...
Pár kép a szezon garantáltan utolsó gurulásáról , végállomás: Esztergom
Nálam már ez az idlilli állapot áll fent.
No problemo:-))) szerintem.... hiszen ha majd magamnak csinálom akkor ugyis az megyen bele ami nekem jó árban és minőségben is
F*szom tele van ezzel az idióta olajmániával, ami a szervizekben előfordul. Ami teljestíti vagy felülmúlja a suzuki által előírt specifikációt(10W40, API SG, JASO MA) azt kutya kötelességük elfogadni. Én panaszolnék az importőrnél.
Tényleg nem forog sokat a nagybandit, de vannak nála akevésbé forgósak is:
1200K5, lég olajas:
5ben: 90km/h : 3200
100km/h: 3600
130km/h: 4500
150km/h: 5500
200km/h: 7200
Ok, köszi. Mentem is gurulni.
Délig tart a 125. De 3kor meg már sötét van
Mára jó mocizást, az idő jó lesz.
De az reggel lesz nem? Vagy nézed mindet? A többi már eldőlt, úgyhogy én inkább mocizom, minthogy nézzem
Ha jó idő lesz, akkor jó:) Viszont vasárnap van a gp...
OK!
Köszi szépen. Ha tudtam volna már bementem volna hozzátok, de hétközben nem érek rá, hétvégén meg inkább gurulok
Szombatot megpróbálom lezsírozni, ha más nem, akkor marad a vasárnap, ha még jó idő lesz. Az se jó?
Holnap nem érek rá sajna...
Loki tomi
Szerintem látni kéne először 1 gyertya képet,aztán kiderül ,hogy mit kiván.Mert mint látom belpiacos a gép és lehet,hogy nem is kell hozzzá nyulni./lehet,hogy eleve sokal a mocid/Hétfő estére mondok árat.OK?
Lojzi, de jó, hogy itt vagy. Mondtad, h fúvókázni kéne a sportdob miatt. Kb mibe kerülnek a fúvókák? Amúgy csak február környékén lesz aktuális, de érdekelne, h mennyit tegyek félre erre a célra
Nem kell, leesett...
No, ezt mégegyszer, mert be vagyok lassulva...
Szia lecso!
Blue látom megvan az első szervized.A tárcsákat is kicserélték?
A literest nem lehet dl.-re számolni?
Holnap tudok menni, de pénteken tuti dolgozom. A szombatot megpróbálom elintézni, mert most inkább mociznék még amíg lehet, minthogy dolgozzam, ráérek amajd akkor dolgozni 7 napot, mikor mást úgysem tudok csinálni. Szóval ha akarsz, akkor holnap mehetünk, haver még nem szólt vissza (250es Bandi), szóval egyenlőre egyedül vagyok. A továbbiakról meg majd írok, ha már tudok valamit.
Tomi! Esetleg pént, szombat környékén Pilis újra?
Szia Blue !

Kérdésedre válaszolva én általában a max 130-at tartom (néha többet) ez nálam 6000-es fordulat mutat .Eddig még ezzel atempóval míndíg sikerült 5 l alatt tartani a fogysztást volt fölötte is de a 6 l-ert még sohasem értem el.Hozzátenném,hogy ebben a mérési adatokban városi közlekedés nem volt de autópálya sem. A nyáron igaz voltam a Balatonon egy alkalommal ekkor megmértem a fogyasztást de 130 alatt nem mentem inkább e fölött 150 - 160 nem tartósan de többet mentem ezzel a tempóval mint 130 és a fogyasztásom ennek ellenére 4.96 ra jött ki.Többre számítottam én is de kellemes meglepetés ért.
A tied még nincs rendesen bejáratva így elfogadható az áltlad mért fogyasztás ha most még többet eszik sem gond.De ha eléred a 2000-et biztosan vissza fog esni majd meglátod.

Széles és száraz utat