Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



ugy látom szépen van tartva
Szia!
Mit érdemes tudni a 750-esről?
ott van redneF fotóinál róla kép
hello hello!

megjottem kozkivanatra .
ok.
Hogy lehet, hogy csak 76? Az én légolajas 600-asom 78 volt.
Ez csak 76 lovas...létezne, hogy kompatibilis egy másik blokkal?
mar atküldtem a neki a bibliat o es ujszövetseget is...
Ami a bociból kell azt onnan ami a banditból azt meg onnan.Ezeknek a japoknak azonos az agyuk...............amit kifejlesztenek azt szeretik hasznosítani sok helyen...........................nemúgy mint a digók.
Megvan!
Köszi!
Remélem átjön.
István. Mitől lehet, hogy egyszer gyönyörű halk minden szelep, egyszer meg a 4-es hengertől szép szelephang jön? :-( Szinte beindításonként változik....
gazdi azt ,hogy ua,de én nem tudom biztosra
Huhh.................miket csinálnak ezek a kis japok.

Talán nem annyira sötét a helyzet.GSX-F.ből van itthon jópár.Ha azonos a blokk meg van mentve a haza.
http://www.sportmotor.hu/motor...
aztan katt a nevre, vagy valaszol az egyik beirasara
Annyira sok cucc kell hozzá?
Nem új...arra nem igazán lenne pénzem...max 500e-t szánok rá.
Megelőztél....
igen, ugy tudom van,vagyis mentem vele,az is japo belpiacos vagy mi,red barontól vette a srác anno,azt mikor vitte vissza beszámoltatni,egy másik motorba, valami 350.-et adtak volna érte,mikor vette tölük két évvel korábban majd 1 misiért
Talán nehezebb az alkatrészeket beszerezni...valahogy az öregek óckodnak tőlük
Talán István ebben tud segíteni :-)
Szerinted mennyi bontott cucc van hozza, mondjuk ha szivesen vasarolgatsz a suzukinal gyari cuccot, meg tesverükke is fogadnak!Föleg hogy min 10 evesek azok a gepek...vagy most bontod ki a gyari dobozbol?
Adnál egy linket?
Most járok itt először...
Baj, hogy belpiacos?
görbevazas volt az gsx 1400 topicban eppen rednef(?)- ki most irogatott ilyen van a galeriajaban tulajdonaban, es pont arulja. kukk at!
Muszáj? Ly?
:-)
Belpiacos!
Van 750-es?
Sziasztok!

Szeretnék egy Banditot.
Nagy hibát követnék el egy 750-essel?
Vannak komolyabb gondjai?