Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a Wilbers kb 20eft volt,igaz elég kevés a gari rá,:11év.. ,hogy miért pont 11,azt ne kérdezzétek,ennyi és kész.
Szombati procedúra lesz az olajcsere.Kétéves olaj van benn.
Igaz csak 6000 Km-es ha hinni lehet az órának.Bár kenve se volt a lánc.............igaz használva se úgyhogy kurvasokat állahatott.
Holnap lesz egy olajcsere.. jövőhéten megy bele majd megint egy 1000res.

Előre egyeztetett időpontban kelet magyarországon szinte bárhol megtekinthető a masina
Attól függ hogy használja.. mindent ki lehet nyírni
És persze lehet fasza AK-val vezethető jóltáplált GS 450-et venni 3 kilóért ami nem döglik meg neki.
Azért mert 99 százalékuk széthajtott fos lett mára.

Vehetsz, de úgy számolj, hogy bármit is veszel mintha blokkhibás lennel. 4 henger, 16 szelep, magas fordulaton üzemelő blokk, csupa csupa nyalánkság, ami állandó odafigyelést, és szakszerű karbantartást igényel! Csak akkor vegyél ilyet ha ez a szerelmed, és tudsz is rá költeni. Ha nem ingyen kapod, akkor fél milla alatt nem fogsz kijönni, vagy legalábbis nem lesz megbízható a motorod az szinte fix

Vehetsz 250-350ezerért belőle persze, de azok sűrűbben fognak neked meglepetést okozni, mint bármi más..
Nekem ezek a 26 ledes lámpák vannak fent! A célnak tökéletesen megfelelnek! Sötétben simán hazajönnék velük! Nappal pedig kellően figyelem felkeltőek! És ami a lényeg,hogy a fogyasztása nokedli!
Hát mert a legtöbbje többet áll műhelyben mint aszfalton.
mértne vegyek?
, ez igaz...amit itt eddig olvastam...kb. ez várható
Inkább ülj le és egyél egy hambit............majd gondol meg és ne vegyél.
igen-igen..jövőre azt is tervezném..adsz kedvezményt ha mindent nálad vezek?
Első évben számolj nyugodtan 200ezer forinttal, ha marad belőle, akkor örülj neki, bár erre kicsi az esély

De a második-harmadik évben valószínűleg ennél az összegnél sokkal kevesebbet kell majd ráköltened
figy, vettük, beraktad már párszor...
Sziasztok!
azt fontolgatom, hogy veszek 1 Banditot, 250ccm-est
és azt szeretném kérdezni hogy évesen kb menyit kell rá költeni? meg miket kell rá fizetni így összesen 1 évben
köszi!
dawntez!

Én 8.-án indulok görögbe motorral,de ha kb.másfél hónapot visszamégy a fórumban,akkor találsz róla képeket! Egyébként olyanra csinálja a csaj amilyent mondasz neki!
Itt a teló száma:209185119 Leitert Mariann
Ha felhívod,meg tudod vele beszélni a részleteket! Eddig mindenkinek bevált az ülés!
Nekem a progreszív rugó már rég bent van..
Felszámolom 400db-os motorkerékpár prospektus gyűjteményemet.
http://www.vatera.hu/listings/...
Felszámolom 400db-os motorkerékpár prospektus gyűjteményemet.
http://www.vatera.hu/listings/...
Azt az infót kaptam,hogy a gencsi 42 A-es lazán bírja,még többet is, az kb 480Watt.Esetleg nincs még valakinek infója,hogy tényleg 42 Amperes,ez nekem kicsit soknak tűnik......
A tüvös rugókat is ugyanúgy gyártják mint a többit sőt ahogy írtam némely neves gyártóét nálunk csináltatják, kb 20 párat csináltattam eddig és senki sem panaszkodott a 3 év alatt..... ....
Nekem két év alatt nem akart összeülni..............sőt...........pedig olyat ugrattam szlovéniában.
Egyértelmű: jég képződik a fesszabon, ami lassan átterjed a motorosra is
Hát, ezügyben futottam egy két kört, és mikor az egyék nagy rugókészítő(www.bim.hu) biztosított afelől, hogy nem lesz jó a motorba a rugó, a mit csinálnak(össze fog ülni gyorsan), annak alapján ínkább veszek TÜV-ös Wirthet...
Aprogresszívnek mondott féllineáris és félprogresszív rugó ha készítteted nem annyira drága.......és tán még jobb is mint amit a "neves" gyártók árulnak és egy részét nálunk készíttetik rugókészítőkkel... ....csináltattam már néhányat és igen jók lettek...