Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem N kéne. Ha lesz esetleg később vevő lennék rá.
semmivel
Ma megvolt a Malta hochalmstrasse es a gmündi porsche muzeum. Ja,meg utközben nehäny 2000 közeli domb, mert mindig talälok jofajta kerülöutat.

Tudod jol, hogy Mi sem järunk sem talälkozokra, sem felvonulni.
A tura a lenyeg, hogy vilägunk csodälatosabb reszeivel is megismerkedhessünk!
Mint azt most is teszem!
Erre gondoltam!
Mivel volt bajod?
jah, voltunk 2x motorral és egyszer se a tömeggel volt bajom...
Lehetséges, hogy csak kifogtuk, de tapasztalat, hogy a Glockner kevésbé zsúfolt, mint a dolomitok.
1200-as görbevázashoz nincs?
bocs elírtam, 10 a két pár....
üdv.
hello.
úgy látom itthon vagyunk.
nem akartam senkit át..ni, rosszul írtam , a két párra gondoltam....
ehhez képest rögtön nekem ugrik mindenki...
szép napot....
Bocs rosszul írtam. A két párra gondoltam.
Így gondoltam a párat.
Így is ki tudod hozni?
Úgy rémlik, hogy vasárnapi napon voltunk a Grossglockneren júli közepén, és alig voltak, pedig jó idő volt.
Lehet, hogy csak szerencsénk volt?
Igen mi is így tapasztaltuk. Ezért idén hétközben voltunk. Szerintem a Glokin sincsenek kevesen ha hétvégén jó idő van.

A dolomitos Passo-k nem jóárasítottak.
Tamogatom... Azert mikor olaszba gördül a kerek, meg a szivem is maskeppen dobog...
Masreszröl az osztak karhatalmi zsernyakok meg a magyar tuskokon is tultesznek...
Az osztrakoknal csak a svajc gennyesebb...en nem igen tudom magam elengedni ezekben az orszagokban ...
Majusban csak tenyleg veletlenül atkevedtünk oszrakba az öreg 500-assal, Juli közepen jött az 50 euros csekk , mert valahol lefenykepeztek gyorshajtasert...pedig azert vettem a kisebb motort hogy uralkodni tudjak neha magamon...(66 -al)
Kivancsi vagyok svajcbol mennyi büntetest gyüjtöttünk meg keresztül szeltük Franciaorszagig...
Ugyan sokkal felelmetesebb, de jobb kanyarogni fent 2000 meteren a "sraffozott" zergeösvenyeken, 5-ödmagaddal , mint 1000-ket kerülgetni az osztrak popularis latvanyutakon...
Jobban preferalom ha nem kell tul sok massal osztoznom az elvezetek, ugyanazon idöben.
A komolyabb tudást igénylő túrákat mi is max. 7 főben számoljuk, de a közepeset, ahogy írtad, max. 20-30 főig.
Na a rock zene engem is csak akkor izgat, ha a Kárpátia játssza.
A sör meg mivel, hogy antialkoholista vagyok, egyáltalán nem hoz lázba!
Kávéban az olaszok verhetetlenek, ez tény. Viszont a dolomitokban megszívtuk a hétvégi turista áradatot. Araszoltunk a vég nélküli busz és lakókocsi sorok között
lehet, de nem is kávézom....a kanyarok jobbak talán...
A Dolomitos kijelentést részemről vitatnám. Ráadásul kávét se tudnak főzni azt osztrákok.
Jaja, kaputól kapuig járjuk, de még nem uncsi
Mi sosem megyünk hordában. a bandit.hu-s találkozk a legnagyobb csapatos mozgolódások, de ott is kb. 20-25 motor jön össze, a legtöbb gurigát 2-5 fővel csinálom, "helyi menő csávókkal"....
Természetesen Erik vannak kivételek, az AKMT-vel még ilyen "élmény" nem ért!
A többszáz fős "túra" viszont nem mondható optimálisnak, szerintem!
A motorostalálkozó és a motoros felvonulás sem nagyon vonz, és még a rockzene és a sör is csak csínján!
De nem baj az, nem vagyunk egyformák!