Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott a szakadó esőben 14 fokban, kurvanagy felhőben végigázva az egész napot napot annyira nem izgatta a fantáziám a
Ezexerint nem annyira haver az a haver, mert én is havertól vettem, aki benne dolgozik, és nem necces, ideadta beszerzési áron!
Na ez a haver!
én még nem untam meg.... még a felét se jártuk be...
a Glockneren? persze, a Glockneres szakasz semmi ahhoz képest, ami a másik irányba levisz a Zell am See-ig....az az igazi, a Hochtor, Edelweiss...
Remelem a fizetös ut eszaki reszet is bemotoroztatok, mert aki delrol megy fel es arra is jön vissza az nem lätott semmit!
Pedig csak 70 km Kreischberg-Murautol!
A Glocknert már elengedett kézzel,becsukott szemmel! A Bandim már úgy menne onnan haza,mint a jó ló!
Ironed!
Ausztria már a könyökömön jön ki! Uncsi már!:-)
daty!

Az az 1700 forintos Repsol nekem kicsit necces! Én eddig a 4 literest beszerzési áron kaptam 8 pézé! Haveri áron!
A MOL-os anyagról viszont egyre több helyről hallok ódákat!
Elolvastam.
Nem tudtam eddig.
Jelzem azért a Mangart szlovéniában nagyon ász.És a legjobb hogy nuku kiépítés.............csak út és pár pad.
igen, ezért írtam a 70-et én is, volt szar rész meg foltozás...
jah, ez a legszebb a gáttal, azért a Glockner a legjobb
Én mondjuk mindig azt mondtam, hogy ausztria a csúcs, de most meg kell mondanom, sok szar úttal találkoztam. Ezek között főút is volt....hozzáteszem, nem a kátyús, össze vissza foldozott vagy a tükrösre kopott csúszós itthonihoz hasonlítom, mert mindenhol extra tapadós még a világos is, de csomó helyen volt széles keresztrepedés, ami olyat üt az emberen, hogy jaj. Mondjuk ahol annyi hó esik, meg hideg van nem csodálkozom
Szép ez a Malta. Most gondoltam ki, h tavassz végén, ha elolvadt a hó, vissza kéne menni meglesni, ami kimaradt.
Huhh többet fizettem egy félliter fantáért mint a többiek egy liter sörért.
Ausztriát még jó-darabig nem éri utol egyik ország sem. Nem csak az uthálózat, hanem a mellette található infrastruktúra, a ki/negálók, pihenők. (A Dolomitos sem annyira turista barát ilyen szempontból...)
Aki teheti ott motorozzon mimnél többet, nincs messze, mindig lehet találni szállást 2-4 nap alatt pedig sok helyre el lehet jutni. Az útminőség 70%-ban pedig sehol nincs a többi környező országéhoz képest, mert nem csak a látványutak közel hibátlanok, hanem a mellékútjaik, főútjaik is. Az árak pedig ugyanazok, mint itthon, de inkább kicsit olcsóbb. Mondjuk a sörért ott is megkérik az éttermi árat...
Sok sikert hozzá, én most is azt mondom, hogy inkább 1.700-ért Repsolt, mint 2.300-ért MOL-t!
Albániában a csatornafedlapokra vigyázni! Fokozottan. Általában van, de ez nem mindig olyan biztos

Eszméletlen tempóban fejlődik az infrastruktúra, úgyhogy a tavalyi meg tavaly előtti tapasztalatom nem biztos hogy 100%ban megállja a helyét ma is
Még 10 nap és én is elstartolok Szerbia-Montenegro-Albánia-Görögország irányába! Remélem,vagyis inkább tudom,hogy simán lesz olyan mint Ausztria,hanem szebb! Habár Albánia sötét folt legtöbbünknek,de akik jártak ott motorral azt mondják hogy elképesztően szép végigmenni a tengerparti szerpentines úton!
Egy biztos,nagyon várom már!
ma 18:10 | Válasz | #5394

Ma megvolt a Villacher alpentrasse, meg Villach,Klagenfurt,Minimundus es hazafele egy csodälatos hegyi szerpentin 50km hosszan.
Viktor!
Igenis vannak meglepi utvonalak, nem minden patika, csak olyan uton kell menni, ami nincs a terkepen. Vannak a GPS-nek kifejezetten motorosoknak kitalält meglepi funkcioi!
Igazi kalandtura.
Ausztria igazi motoros paradicsom, legaläbbis Nälam eddig mindent iberel.
Ma is szikräzo napsütes, talän holnap meg belefer a Malta alpenstasse es a Gmündi to es meg valami.
Amikor eppen nem motorozunk, mert ma mär eppen leszältam!
Ja...a halasi cég tel.száma:77/429-838,vagy 30/5256442
Az eleg vicces, mert ennyiböl mar a hätso is megvan.