Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Őszi bandit-tali + osztrák guriga.
Szept 23-25.
Kár. :(

Kifejezetten csatahajó méret.
Na nem nagy csak olyan kissebbforma...................de hogy pici lenne.
Tudtam én, hogy pici a Bandit :-)
Az a bajom, hogy kicsi kettőnknek. Motorikusan nem kérdés, hogy azt választanám
Nekem mondod...................SV is de hál istennek nem 4 kiló.
Igaz ezen most nem bukom.....................az életbe nem tudom eladni.
Végletek embere vagyok Egyelőre kiéltem magam a gixeren. Mint ahogy írtam majd veszek egy pályamotort is állatkodni. Az utcán már nem akarok, viszont nagyokat túrázni asszonnyal kényelemben annál inkább. A másik fontos, hogy 1-1.2-ben megáll egy ilyen DL, többet nem is akarok most motorra költeni. Sajnos a gixeren közel 4kilót buktam, az egy kicsit fáj...
wazzze,az a mult héten volt,le vagy maradva

egy kicsit nem figyelsz azt,a Dolomitokból küldök emailt
Jajj azt ne! Még a végén beleszeret!
Nekem? ? ? ?
+1
Próbálj már ki egy 1250-et is....
Most mi, már megvan az új?
Én nem........................de életemben nem láttam még ennyi motorváltót mint itt a fórumon.
Csak nem ennyit szívtál vele?
Bandit után szólhat is.
Azért a Suzi mellet szól a szervíz háttér....
Háááát nem mondtam hogy ugyanannyi mint egy ezres dl.................csak azt hogy megnézhetné.
Árban?
Milyen tali lesz sopronban, és mikor ?
Hát ezres gixxer után .........................nemazé de én nem esnék ennyire át a ló túlsó oldalára.
Én megnéznék egy 1050-es tigert mielőtt döntenék..............nem megvenni csak kipróbálni.
Most hogy lenyomtam a kis 3 hengeressel egy 500-ast.......................szerintem bejönne a több kakaó.
Csak a magasság nem.
Persze, ha az asszonykád ült rajta, akkor nem szóltam :-)
Nekem az ezre blokk olyan volt a 650-hez képest, mintha olaj helyett vasreszelék lenne benne :-)
Konkrét hibák? Amit kinéztem 20k alatti futásteljesítményű. Néztem olyat, ami 55k-t futott, azon látszott is.
Ha van vele tapasztalatod akkor nem szóltam :-) Ha nincs, akkor próbáld ki, ha lehet. Én 650-est próbáltam. Lehet, hogy most meg fogtok kövezni de nem találtam megfelelőnek a szélvédelmét. Rángatta a bukómat 100 fölött, és a hátsó üléspad dőlése miatt az asszony is panaszkodott, hogy rám csúszik. Persze lehet, hogy engem utál csak nem mondta meg :-)
A 650-es moci nagyon bevált! És nagyon könnyed a gép.
Ezzel több gond van.....