Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem már mire gondolsz.és azon kívül van még valami amire oda kell figyelni?
Jóárasított prog rugóra én is vevő lennék
MEg fogod hallani. Utaztál régebben hátul távolsági Ikaruson? Na, a hibás fogaskerék pont olyan hangot ad. Meg fogod hallani, ahogy beteszed abba a fokozatba, búg, mint az állat.
Én se, de enyém még csak be van járatva valahol 35 ezer körül lehetek.
Na megyek, levágom a tárcsazárat, elhagytam a kulcsát....
igen, a pótot már évekkel ezelőtt....
Ne adjon ki terhelés alatt sem síró hangot.
Nyomós érv.......
Azt hogy érted hogy ne sírjon?
Nekem a K5 naked jobban bejön, mert fekete a féktárcsa közepe :D :D :D
ja, majd elfeledtem, akartam telefonálni, de már inaktív volt a hirdetés...
K4-es,naked legyen,jobb szerintem,Zöldi szerint is.......
Köszi az infot. Kicsit elbizonytalanított és sajnos nem vígasztalnak a sorstársak :S
Igen, ahogy itt lejjebb írták, a váltó ne sírjon egyik gangban sem.
Hát persze :)
köszi zöldi az infót.és ennél a típusnál van valami amit vásárláskor meg kell nézni hogy késöb ne fájjon a fejem?én olyan 2003-2004 körüli évjáratban gondolkozom.és az S változat
Sok vna belőlük, és új áruk is mélyen a konkurencia alatt volt. Vegyél. Öröm lesz+ bódogság
Sziasztok.már jó pár éve nem ültem motoron mert sajna el kellett adnom imádott mocimat.most újra ott tartok hogy lassan elkezdhetek nézni egy új vasat nagyon szemezgetek az 1.2-es nagy banditával.az ára is elég jó az évjárathoz képest.ennek amúgy van valami oka hogy ilyen olcsón mennek ezek a túrabombázók?
Szia Pali!

Sajnálom, mert készültünk néhány programajánlattal!
De ami késik, nem múlik!

Én benne vagyok még az évben is egy találkában!

Minden jót!

Daty
k5-ön én nem hallok semmit, eddig...
Daty!

Bocsi, de le kell mondjam a holnapot! Majd máskor összehozzuk!
Szia!
Köszönöm!
Tényleg! Pedig láttam hogy a motorozz.hu-n Csöpivel tesztek egy kis "kerülőt"
Az a fő bajom hogy nem tudom hogy milyet akarjak! Csak annyit tudok hogy hol nyom, 5-6száz km után. Ezért szerettem volna a tiédet megnézni/ráülni!

Amúgy, szép túrátok lesz! Remélem mindent feljegyeztek, mert én/mi is hasonlót tervezek jövőre! Horvátország-Bosznia-Montenegró-Albánia-Macedónia-Bulgária-Törö
kország-Bulgári-Szerbia. Bő ötezer, két hét alatt, három tenger, nyolc ország
Érdekes,nekem németből vagy osztrákból jött postán,persze attól még gyárthatták ithon,de semmi magyar szöveg nem volt a dobozon...
Stimmel,na de hol vetted?
Az 1200 -esek gyerekbetegsege. A fogaskerek edzet kerge lekopik, megvaltozik a gördülöfelület ive, gyakorlatilag tönkre megy az evolvens iv, igy nem lesz tiszta gördüles , ezert a siro hang.
A gond ott van hogy a lehamlott edzett kerek sok helyre eljut az olajal , mire valahol megakad, vagy szüröben fentakad. Addig komoly karokat is okozhat hengerfalon siklocsapagyaknal, stb...
Orvosolni, csak a hibas fokozat cserejevel lehet. Blokk ki, blokk alul szét, csere , aztan vissza. Meggyözödni elötte a kartaran keresztül lehet, elvileg fellaltni a fogaskerekcsportig.
Bontott valto a piacon nem igen van, nagyon ritka a meg beepithetö. Eleg zsebenyulos dolog, föleg ha nem tudod magadnak megcsinalni.
Az vigasztaljon, hogy van par sorstarsad.
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy az mire utalhat ha a váltó 4. fokozatban halkan de észrevehetően sír? Évek óta csinálja, nem halkult nem erősödött, olaj van benne rendesen, fokozatot szépen veszi és nem dobálja ki.

Együtt lehet élni vele? Ugye nem valami halálos betegség első tünete?:S

Köszi: Gábor
erről hallottam, hogy itt gyártják többek közt.... ......egy jó rugós simán csinál olyat amilyet kell és jól meg is edzi...