Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Steven. Nem sajna még nem számoltam meg, mert látástól vagulásig dolgoztam, ma is most értem haza. Szerencsére holnap nem melózon, úgyhogy irány a Pilis, meg egy kis Szlovákia, ha mákom van, akkor nem egyedül . Holnap megszámolom a fogakat is, mert nem hagy nyugodni, de ma már nincs kedvem a sötétben szórakozni. A karbihoz meg nem nyúlok, mert nem igazán értek hozzá, igaz , h a szomszédban van 3 autószerelő is , de ezt azért nem bízom rájuk, szóval marad a szervíz, de majd csak tavasszal, mikor a sportdob is fent lesz, teljesen jól működik, nincs értelme most babrálni.
A fordulatszámhoz vki írta, h a 250es és 400as majdnem ugyanott megy 100-t. Namármost: 400-asom 6000-nél futja a 100-t, haverom 250-ese pedig 10000-nél , na ez a nem mind1.
Megint más: janesz, ugy te vagy a kecskeméti? Megyünk valamelyik nap (péntek, szombat, vasárnap?) Kecskemétre a 250es bandis haver öccsének nézünk valami mocit, ha otthon vagy megmutathatjuk a gépeket. Adj egy telószámot, mert még semmi nem biztos, az sem, h én tudok menni (meló ), meg az sem, hogy mikor. Ha minden ok és megyünk, akkor rádcsörögnék. Ok? Na, szép estét mindenkinek.
Szia LokiTomi!

Megszámoltad már a lánckerekek fogszámait? Azt kérdezném, hogy a karbiszinkron, karbibeállítást te szoktad csinálni a motorodon,vagy szerelő?
Üdv: Steven66
szép, szép de nekem még mindigdrága
Mié vazze, szerinted a DL-ed kevesebbet fog zabálni mint a GS?
Hát nem!
Azt nem tudom hogy sima vagy sem, de ActEvo......

Rákérdeztem - vihetem Én is az olajat, DE CSAK CASTROLT - mert különben ugrik a gari......
3170ft/L áron kaptam - volna.....de Dl-re számolják, mivel hordós olaj volt......vagyis nem kellett 4-5L-ert fizetnem.....


9000 - 176km/ó
Ennyi a különbség:-))))
Ha sokallod a fogyasztását, ne használd.
Használat és nemevés nem valósítható meg egyszerre!

Esetleg ráülsz, és brümmögsz hozzá! Akkor csak némi szódavíz kell a szájszárazság ellen!
Szoval nekem a GS-nél is meg a Acenél is akkor fogyaszt keveset ha az alsó 1/3-nál forgatom/tam
(persze nem a rángatás határán.) Ez az 1000-es-nél 2-3 e-nél van és nagyritkán pörgetem 6 körül.ugy kijön 5-5,4 l-re
Legalább 20 alatt maradt :-)
Neked is ActEvo Xtra került bele? Állítólag valamiben újabb mint a sima ActEvo. Én 2900 ft/l kaptam.

Tudom, hogy egész más köbci. de nekem 5.6-5.8/100km a fogyim az eddigi 1300km alatt, és max 205.öt mentem vele ami 6800 ford/perc.
Rider!

jelentem túl vagyok az 1000-ren:-))))
A fehérvári FullGasba voltam és 19XXX-et fizettem.....nem volt 20.....1 órát kellett várnom....




Amugy lenne egy-két kérdésem a 650-es tulajokhoz!

1., ki, hol tartja a fordulatszámot 90%-ban! Tehát nem az érdekel hogy mennyit tépsz a pályán:-)
2., átlagfogyi?



mié?
1., A szar idő miatt ugye eddig 3-5 közt használtam és 6,3-as zabálás volt....... most hogy túl vagyok a 800..1000km-en megcincáltam és röhtön leeset 5,7-re.....
Vagyis nem tudom hol az a szint ahol nincs zabi......
Valahol olvastam hogy a motort a sáv 2/3-ában jó tartani....mert az 1/3 és a 3/3-ban zabál leginkább

2., Bigmen írta nekem hogy Ő valami 5.....Elbandit haverom 5.......
Szóval ehhez nekem soknak tünik az 5,7-6,3







De amugy ISZONYATOSAN meg vagyok ELÉGEDVE a ménessel.......................
tegnap 998-al megvolt a szervíz....utána az M7-esen jöttem Velencéig...
Beálltam 130-ra....megelőzőtt egy fehér , dobozos autó.....(azóta rühelem ezeket , mióta az egyik miatt elszálltam a 6-oson)......

No a csávó megelőz, beáll elém 129-el...........
OK...nem siettek, nem eőzőm meg..........

Erre elkezdi nyomkodni a féket.....majd egyszercsak beletapos..... SEHOL SENKI!
Anyáztam egyet, index ki, plexi mögé bújás azt GOOOOOOOOOO

A fülemig ért a vigyor:-))))))
Semmi dadogás......semmi visszaváltás.........csak azt vettem észre hogy má megint 9000-nél jár a fordulat.-))))) a kocsi meg eltünt mögöttem:-)))))
Szóval a Gs-hez képest EZ EGY ÁLOM:-))))))))




Azt nézegettem az Youtube-on a vidiket:-)
Hát igen:-)))))
Nekem 130-at 6500-on megy...... az 1200-es Bandita itt valami 3000-ret pörög (nem emlékszem csak hogy baromi keveset:-))))))
értem... hát kössz a tippeket

remélem jövőre már én is banditának tudhatom magam
A bandit nem üzemórás versenymotor, nem kell évente felújítani. Be kell tartani a szervízintervallumokat, és ennyi.
Egyébként a 250es 100nál asszem 2ezerrel pörög többet, mint a 400as.
ok ok értem én... csak szerinte ha meg is venném, 1 év és már vége is... mert az annnyir de annnnnyira de annnnyira nagyon pörög,.....

no de mind1

go bandit
bandit mindent ver!
nem mondtam h hülye, csak h minden motor olyan állapotban van,ahogy használták...
hát kösz 88 legalább tudom h. ismerősöm a hülye

és mi a véleményed a zeal ről meg a balius ról? bandit veri mind2őt?
Eladó az enyém is. Hibátlan, gond nem lesz vele.
hülyeség, amúgy a zeal meg a balius is pörög ennyire...és nem halnak ki, csak ésszel kell menni...
sztem legalábbis...(attól hogy 18ezerig pörög, én soha nem használom 12ezer fölött. Általában 6-10ezer közt használom, úgy is jól megy)
biztosítás 8100 vagy 9100 egy évre, az adót nem tudom
amúgy Ak-val is vezethető...
Sziasztok!

Mint profiknak a témában szeretném kikérni a véleményetek. Szóval elméletileg valamikor a következő tavasszal, szeretném megvásárolni életem első kis banditját . Bár vacilálás folyik nálam a Yamaha zeal 250, a Kawasaki Balius, és a bandit között.... A banditot már ősidők óta kinzétem, csakhát olyanokat hallottam h. mivel nagyon pörgős a motorja, túl pörög, és így nem valami hosszúéletű szegény. És mindezek mellett ugyebár nem is gyártják, ismerősöm szerint épp ezért, és szerinte nem érdemes megvenni, mert hamar kihal....
segítsetek plz....

Előre is Köszi
mennyi rá a biztosítás és az adó? az a baj, hogy negem majd inkább egy 400-as érdekelne, de az is lehet, hogy egy 250-es lesz belőlle, még nem tudom...
még mindig eladó 250es Bandit, barátságos 360ezer Ft-os áron...
azt hallottam h a belpiacos mocikhoz is hoznak óccsón alkatrészt
Barátom(autoés motorszerelő) tavaly csinált egyet (nem kelett furni stb) csak gyürük tömitések ilyenek az került cca 50-be, no meg a munka.Asszem a Red baronnál rendelte az alkatrészeket, 2-3 hetet kelett várni. (lehet hogy több volt)
Sziasztok.
Valaki tudna segíteni abban, hogy egy 250 es bandit motorfelújítása mennyibe kerülhet? Honnan lehet bele alkatrészt szerezni?
éán meg ezzel járok mert nincs más!
vmi supermotot akartam venni.... de az nincs most amilyen nekem kéne... így jutottam el a 250 es banditig.
40 ló nem is sok nem is kevés..... gondolom nem fog úgy menni mint a ktm em... meg az összes eddigi crossmotorom... de vmi megfogott ebben a motorban... most má kipróbálom