Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van, szóval lóra fel szárazföldi patkányok , gyííííí
Ma is 13 fok volt, hol van még a hideg
Akkor mostmár legalább nem lesz mandulagyulladásod
Persze gyulladás lehet helyette bárhol másutt
Egyébként tényleg hidegecske van már , csak akkor megyek ha tényleg kell.
hát nálam azt jelenti h kell köszörülni egy csomót, meg néha inkább fölmelegítem hőlégfúvóval kicsit, úgy könnyen beindul... de eddig 3szor indítottam hidegben ( most vették ki a mandulámat, szal nem ajánlott a motorozás, előtte meg 3mandulagyulladásom volt)...
pont hogy mielőtt ez lett, az fzr-ekről hallottam csupa rosszat. amugy egy 250esnél pontosan mit takar hogy szarul indul?
Kösz szépen, megyek is számolgatni Amúgy nekem elég a 185 végre, úgyse az autó- és versenypálya az én terepem, a gyorsulásom meg kiváló, ettől függetlenül azért érdekel, h mégis mivel érem el ezt
Passz. 1szer mentem vele üres autópályán 200-zal kb 6 másodpercig.
Kordura cuccban 130-140 az autópályás topspeedem, mert annyira kapaszkodik bele a szél, hogy nem bírom.

Sportcsővel-haver videója szerint- akasztja a 260-as órát, ami persze jóval kevesebb igazibúl.
Szia LokiTomi !
Nekem már kellett láncszettet cserélnem! Előre 14-es, hátra 46-os lánckerék került! Hátra még a 47-es is gyári valamelyik leírás szerint! Egyébként akitől én vettem elől 15-ös, hátul 44-est rakott fel! Így ment neki elmondása szerint 200-körül!
Üdv: Steven66
Az enyém is bandit, és ilyen időben, 3hét állás után pöcc...
az FZR ez meg BANDIT
amugy februárba vettem 1.45-ért
eladásról nem azért döntötem mert szar,jó vele motorozni álat a hangja csak 170 a vége kényelmes 50 km-ert észre sem veszel jó csak a mostani csapatomhoz lassu
Az nem is sok pénz érte. Gondjaid voltak vele? Közúton mik a tapasztalataid? "Kényelemre" gondolok. Mondjuk 50km-t ki lehet bírni egyhuzamban? De jó kérdéseim vannak
szia 04 május környéki 1.3 1.35-et szeretnék érte fájni fog a szivem ha elviszik majd mert nagyon jó csak nincs hozzá csapatom akikel meg motorozok végsebeségre kevés!ja és köszönöm a dicséretet
Szép a motorod Kato28. Kiváncsiságból kérdezem, mennyiért adod? "03 v "04es?
nem válaszolt a zalaegerszegi kereskedös szerdán ha ilyen "jó"idö lessz lemehetnénv mocival a reálba ?
nekem szinte ijesztően pöccrööff...
Semmi gond, majd szerdán.Hogy állsz a KTM eladásával
bocs führer nem mentem gyurmázni de nem sokat aludtam szombaton azaz vasárnap hajnal 3-kor indultunk Yugoba vasárnap este 6-ra értünk haza és mehettem éjjelre elég nyomott vagyok de a szerda tuti jön a gixis roland is
hát a 250es bandit mondjuk nem épp városba való...hidegben nehezen indulnak...amúgy nem sok gond van velük, az enyémmel legalábbis nem
(még mindig eladó a 250es Banditom 360ezeré )
Csáó. Kinéztem magamnak egy 250 es Banditát utcai gépnek... járkálni a városban.

Ilyen motorom még nem volt.

Mire ügyeljek a vétel előtt? Mit nézzek meg egy motoron? Nem tom h ezeknek van e vmi nyűgjük ami jellemző az összesre?

help pls
Az szép
A neten láttam egy kamerás felvételt ott is 260körül járt az óra,szoval akkor ez ora szerint ennyi ez kemény
Félidom mögé bújva, sportkipuffogóval óra szerint 255-258. Szerintem ez valójában 240 körüli.
ja én még az előzőre válaszoltam!Nem 1200as!
Az enyém szerintem nem megy annyit!Enyém óra szerint szerintem 190 kb!Folytás nélkül!Elég az!úgy sem megyek vele 120 nál többet csak nagyon ritkán!