Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerinted miért írtam B-nek odaát?

A büdös életbe nem adja el annyiért amit írt - max egy lúzernek (és abból sok van?)
Ilyenkor ősszel az újakra mindig kitalálnak valami jó akciót, mert ugye szezon végén már nehezebb eladni a listaárakon. Olyat is olvastam, hogy ha most veszel új 1250-est robogót kapsz ajándékba. Vagy bőrruhát, vagy kipufogót, én spec. jó áron számoltattam be. Tavasszal már nem kaptam volna ennyit érte, hiszen egy évvel öregebb. Az újból pedig legalább már fél év ki lesz fizetve.
Az szerintem nem rossz ár.
Gondold el, most mennyit adnának érte, hogy akcióban alig több az új!
Hello!

930 ért számolták be. "Sajnos" most 1040 ért újat adnak, hiába volt tavaly 1248 az új ár.
hello elado suzuki bandit 2004 evj 20000km 600cm mail:lehi-zsolt@freemail.hu tel:06202141051
Mennyibe számolták be a GS-t Neked? Persze, csak ha nyilvános az adat.
Azt hiszem csak JPEG formátumban tudsz feltölteni ide képet, a bitkép nem megy.
Mi a fosért nem jeleníti meg ez a trutyi a képeket? írtam a szerkesztöségnek is, de ök is csak olvasnak és nem tesznek semmit. szerintem.
Köszi srácok
Az enyémen látható racing verziót 65Eur-ért vettem bécsben, a túra verzió 75
keress rá a www.mandd.hu oldalon....
Sok van és sok színben.....
Csak épp az ááááááááárrrrrrrrrrrrr
Hy!

Azt nem tudom magasabb-e, de nagyobb a buborék a képen.
http://www.aquaman.unas.hu/
Sziasztok!
Nem tud valaki egy jó helyet ahol vannak frankó plexik?
Kicsit magasabbat szeretnék
Sajnos dolgozom.
Szaisztok!
Ehhez az ár témához annyit szólnék hozzá, hogy pont ma kísértem el egy ismerősömet motort venni mert megkért, hogy nézzem meg én is a motort . Szóval elmentünk egy "93-as 400-as változós banditot néztünk, nagyon szép állapotban volt, szinte hibátlan, pöccre indult (ami ebben a nyálkás, hűvös időben nem jellemző a banditokra) és a srác 460-ért odaadja! Amúgy szerintem is egy ilyen gépnek kb.480-520 között van az ára de ennél jóval többért is el lehet adni mert népszerű, kedvelt, népmotor és nagy rá a kereslet.
Bandit 600S-hez a Champion J304-es típusú levegőszűrő a jó ?
vagy valamelyik másik (ha másik, akkor hol található, rendelhető meg ?)
Akkor én elég jól kijöttem tavasszal az eladásból,2004-es,1,25-ért ment el,igaz kabáttal,emelővel...bár abszolút szalonállapotban volt,még ki sem akakrták próbálni.....nekem kellett győzködni a vevőt.
Vezér csütörtökön gyuroda?
Nekem is a gyári tetszik jobban.
Emlékszek, h írtál régebben is. Válaszoltam is, csak nem olvastad gondolom. Ritkán jársz erre
Akkor tavasszal... de messze van még
jó lenne. Már régóta kerestem vkit, aki valami hasonló motorral jár arra. Én elég sokat járok. Persze csak ha jó idő van.
Szia kobor vezér megnéztem az idomokat nekem a kékszinü tetszett az a gyári?
Én biza felteném......persze nem ilyen színezéssel.....
Jééézusum, mi ez? Farsangi állarc?
Ezt azért adják el, mert nincs olyan ember, aki ilyet feltenne a motorjára
próbálkozz erre-arra

Nézd meg a képeimnél a GS-t......
Nekem ez tetszet - és jópár embernek bejött még (amugy az egyik oka volt hogy elvitték!)

A fejidomot az ebay-en vettem
A plexije egy Z1000-res túraplexije volt
A tükrök meg Fazer 1000-resé voltak.....


Amugy ha beütöd az ebay.de oldalon a Streetfighter szót akkor olyan idomok jönnek le hogy anyál összefut a számban:-) Igaz vannak áraik is:-)
http://cgi.ebay.de/Geile-Stree...