Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tesó!

Nem rád céloztam! Szerintem akinek nincs pénze PONT ők...MI nem járunk riszrakétákkal, meg több millás motorcsodákkal........

Legalábbis a környezetemben a hozzám hasonló embereknem MAX 600-650-es gépük van - VAGY - lehet hogy drágább a gép, de szétgürizik magukat mikor nem motoroznak.
Az egyik ismerösöm tanár....a barát/feleség nője is......mellete eljárnak ide-oda hogy csuranjon egy kis plusz.....
Semmi káros szenvedély , semi luxus.......és a legaranyosabb emberek közé tartoznak.........
És? Felvettek egy nagy hitelt, több évre.....de megvették az álmukat egy Pan-t

És ugye a korosztályunk?
Épp nyögi a lakást, hiszen vagy már van, vagy úton 1-2 gyerköc.

Apósom épp ezért egy KRETÉN.....egyszerűen nem tudom hol él!
De specc Én örültem mint majom a farkának, mikor fél éve már nem kell vennem pelust a kisebbik lányomnak......meg ugye ami kell hozzá......rögtön felszabadult a motorom törlesztése.....
És ugye sorolhatnám...... fél évente ruha, hiszen kinövik.....stb............


De van olyan ember is GARANTÁLTAN aki úgy van vele hogy megveszi MOST hitelre a nagy dögöt....és mivel az neki amig megy a motor, meglesz - igy nem sajnálja a hitelt......

Én is ezért mertem 100 hóanpra kérni a gépet, hisz nekem bőven elég lesz a bandit.......
Ha nem megy, szóljál. Tudok egy elektromágneses kezelést, sok ismerős szokott le azzal, Feleségem is többek közt. Itt csinlják a nagyfaluban, kb 10 perc
Nem akarom elkiabálni, mert még csak 17 napja bírom (elég nehezen )
inkább a benzint füstöld...hajrá...
helyes, hogy leszoksz, én cigi és alkohol helyett, benzinre költök

jó, azért néha egy-két korty is befittyen, de szígorúan ha nem motorozok
Vagy nem háremet, hanem csak 1-et, és öregecskedőt veszel.
Vagy nem háremet, hanem csak 1-et, és öregecskedőt veszel.
Sajna én sem keresek még 18 év meló után sem 200-at (nettóban).
De legalább régóta spórolok.
Most leszoktam (?) (remélem ) a cigiről, ami havi ~15e. Lehet jövőre én is beruházok valami nagyobb gépbe.
Erre van egy nagyon jó (hülye) hasonlatom.-)))))

Most veszel fel köcsönt egy háremRE, VAGY GYÜJTESZ rá és 80 éves korodra összejön:-)))


Ot lesz a sok szép, szexi, éhes nő.....csak épp már nem müködik a dolog:-)))))


engem 25 évesen szállt meg az őrület......és ki tudja meddig tart.........lehet hogy 9 év múlva totál nem fog érdekelni a motorozás..........(sosem lehet tudni)
OK!

csak ahozz annyit is kellene keresni! És ugye a mai világban nem ez a többség!

Nekem specc a Banditra ugyan ennyit kellene gyüjtenem! vagyis majd 9 év múlva motorozzak? hiszen ugyebár a forint inflálódik, és nem annyit mint amit a bank add rá kamatot!

Persze ha Én is keresnék havi 3-4-500-at akkor kit érdekel alapon majd megvenném jövőre.....addig meg elmegyek egy használt kis zümivel amit 200-ért már kapok, de sajnos nem keresek 2-3-4-500-at......
Igen, csak ugye az új motornál ott a Gari! Azért ez nekem megéri az bukási összeget.......


A havernak 12000-nél szált el a hátsó teló....egyszercsak.......
Amugy ez 70.000ft...........vagyis ennyi kapásból lejön a "felesleges" 100-asokból.....
Bizony!
ezzel értek egyet!

persze itt jön be hogy mit hitelezz MAGADNAK!

Részemről ez
1., JÓ
2., használom


PL megvehettem volna a 1-200-a drágább mocit is, hiszen "hitel".........de minek?

sokat ott cseszik el hogy HITEL? OK akkor a LEGNAGYOBBAT......
Azt mikor jön esSO rémálma a valutaemelkedés akkor szépen ott álnak hogy se pénz, se motor, SŐT! még fizesd ki a banknak az értékcsökkenést is, hiszen ugye a visszaadás nem ugy van hogy Tesség már nem kell! Ilyenkor még PLUSZBA fizetsz!
Ja, van 3 db iwiw meghívóm, ha kell valakinek.
Nem kell, hogy 0 % legyen. Elég ha csak kicsit kisebb, mint amennyit a bank ad a lóvémért, ha lekötöm.
Lehet, hogy én is régimódi vagyok, de előbb gyűjtök, aztán költök. És röhögök az olyanokon, akik hitelből mennek nyaralni(!), vagy plazmatévét venni. Igaz nincs is palzmatévém (nem is hiányzik).
Csak lakásra vennék/vettem fel hitelt.
Lehet, hogy mocira tennék kivételt, de nem 10 évre, max 2-3.
hyy 540e de ha komoly az érdeklödö akkor lehet okoskodni
Mennyiért adod, ha meg lehet itt kérdezni?
Ja, az új motort sosem szabad eladni, akkor megéri.
Én inkább jó állapotú hasznátat veszek(arra azért tellik).Az új motornák nem csak a hiteldíjat bukod,hanem évente százezreket is bukhatsz az amortizáción Amit sokan hajlamosak elfelejteni.
Ráadásúl egy új motorral is szívhatsz nem keveset(csak olvasgatni kell a fórumokat).
De hát mindenki eldöntheti mire vállalkozik.
Én azt mondtam, hogy szívesen veszek fel hitelt, 0-s THM-mel. Azt mondták, olyan nincs
Azt megjegyzem, hogy ha előállna a nincs lóvém de új motort akarok állapot, akkor tutira hiteleznék. Szerintem jobb hitelt nyögni és keveset motorozni, mint gyűjtögetni és egyáltalán nem motorozni.
Totál egyetértek.Hitelt felvenni a mai világban évekre?
Nekem is volt 500, 2 évre. Már letelt, hála a magasságosnak! Soha többet! Életem legrosszabb döntése volt. Épp elkezdtem törleszteni, mikor beszart a forint, és mire helyreállt, pont letelt. Kb 60-70 mínusz!
Ezért is írtam, hogy nem vagyok libling.
Hát neked nem jó,viszont a kereskedő duplán kaszál:árrés+a banki jutalék.
Sok helyen(autó-motor) kinéznek az üzletből ha nem vagy hajlandó hitelt felvenni.
pár százas hitelt be lehet vállalni...sztem. legalábbis sajna nekem van 500 ezer a vason