Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg szezonban!Akkor érdemes!
Én annyit mondok hogy az én motoromat 350 ért vettem!400 as!Igaz ilyen árban inkább töröttek vannak!Az enyémmel is pereceltek de alig van rajta valami hiba!annyit sajnálok hogy nem az eredeti szine van,de a váz az eredeti szinű,ugyhogy nem eshettek vele nagyot!Ennyi!De szerintem akik a 80 valahanyas gépükért kérnek 400 at is azok soha nem adják el!akár milyen moci!Ahoz tényleg pöpec állapotban kellene lennie,de mondjuk vannak süsü emberek!
Tamáska, jövőre mehetnénk Lepencézni... Mit szólsz?
motorkért=motorokat
elèg baj...
szia, nekem gilera dna fejidom vann fennt, szerintem nagyon jó lett.
Pedig annak sem olyan vad az ára.
A másik érdekesség, hogy nálunk egy idő után a motorok ára nem csökken tovább. Meg lehet figyelni, "80-as évek eleji cb750, 900, Z1000 meg hasonló motorokért még 350-500 körül is képesek árulni. Pedig kilométerek százezrei vannak bennük, az eredeti állapot fényévekre és mégis megveszik ezeket is.
Szevasztok !
400-as Banditához van másik fejidom mert nekem nem nagyon jön be a kerek lámpa. A gixxer feidom nem csúnya, de a banditát elcsúnyítja. Tudtok ajánlani valami jót? (A streetfighter lámpa sem jön be)
Az enyém 2002-es 1200S és 950 -ért árulom már 1 hónapja de még érdeklődő sincs, pedig csak 15000KM van benne.Én is azt mondom hogy a kereslet szabályozza az árakat.
2005-ben még 1.9 volt a az N, és 2.0 az S.
Ja hogy törve volt:-)))

Akkor se:-)
Hiszen az új ár 2 milka fölött van nem? azért alapeseben ennyit nem esik az ár
1.4et? Ha 8k-ért adtad volna, talán két év alatt elvitték volna
2* törve volt, de helyre lett állítva. A srác eladni akarta, nem hirdetgetni. Feldobta hétfőn este, másnap reggel már kezében volt a pénz. 1.2millánál amúgy sem ér többet egy 2004-es sem. Nézd meg a hirdetéseket, aki többet akar érte, az tartogathatja. Persze egy madár bármikor beeshet.
1.050.000?
Az nem reális ár - hanem nevetséges:-)))

Én azért 1,4-et simán kértem volna.....
de ugye itt jön be a mondokám hogy: nem az az ár amit kérsz - hanem amit kapsz egy adott dologért"
nemtom semmi baja nincs azèrt adom ennyièrt mert èn is elèg jò àrban vettem, ne tudd meg h mennyièrt, nem gondoltam h vkinek baj ha olcsòn adom:D ja ès 80szàzalèkos Michelin gumik,meg ùj elso fèkbetèt ajàndèkba
suzuki 88 miért adod ennyire ár alatt a banditod az ilyen hirdetést megse nézem .. áron aluli tuti baja van én igy vok vele jó állapotú kb 400 meg 450 felett van..
90 òta gyàrtjàk, vagy esetleg 89
tènyleg elnyuhetetlen,meg minden...folrobbantani se lehet

ugyanitt eladò GSF250 àr:360.000Ft
Mindennek annyi az ára, amennyiért elviszik. Ha egy "97-es 400-ast sikerül 7K-ért bármikor eladni, megmelem a kalapom. Sokan nem gondolokoznak, mikor motort vesznek, úgyhogy elméletileg bármi lehetséges.
Pl haver a 2004-es 1200S-t 1050000 ft-ért adta el. Blue kb megmondta a reális árat.
Lehet kapni teljes idomot a gyárin kívűl is, 319Eur Bécsben a Luisban, könnyen lehet hogy itthon is forgalmazza valaki. A márkája BODYSTYLE , bár nekem jobban tetszik a rider25 féle gyári.
hale mindenki bandit kistesosok vagyis 250 es gsf esek hez szolnék első sorban vagy mondhatja aki tudja ami infot csak tudtok erről a tipusról... mikor keztél el gyártani meddig képet ha van légyszi tényleg szétnyűzhetetlken vagy ez kamu meg ilyenek érdekellnek mennyit pörög fogyasztás évi karbantartás all info.... köszi előre is nagyleszekk meghálálom
szerintem a 7k nem yoaln sok érte... nem sok 97 es szaladgál az utakon... enylémre is aztmondták hogy 750 körül van az rétéke hga emgcsinálom szépen hibátlanra...és az enyém az gsf 400 v 99 es.
NANÁ:-)


csak ugye azt a 600-at úgy pakolom bele amikor kedvem van - és elég kellemetlen - nekem elhihetted - ha azért kell menni - mert menni KELL......és épp szar az idő..........

Épp ezért vagyok esőember:-) mert az elmúlt 4-5 évben ha kivolt írva egy túra NEM érdekelt milyen a idő - hiszen engem ne nevezenek papirkutyának:-)
Szóval ha eset, fújt, akkor is elindult a túra.......
Ezért volt az hogy a közel 200 túrából 160-on eláztunk:-)
Üdv

Oké, csak tájékoztatás miatt írtam.
Bár ha úgyis hiányzik még pár kilóméter az ezerhez, kirándulásnak sem rossz. Hiszen azt a pénzt úgyis beletankolod, hogy elérd az 1000km-t.
Kösz de az már nekem messze van (260 oda-vissza) vagyis a haszon elmenne benzinre

Fehérváron megcsinálják 19-20-ért...és az csak 80km (oda-vissza)
zolti a bódis milyen árba állt meg?