Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez így igaz! Mondjuk, az biztos, hogy én nem vennék így, Ha nincs rá pénzem, akkor majd megpróbálom összerakni ELŐRE, és ha megvan, akkor lehet vásárolni. Nem is vagyok az eladók kedvence!
És ráadásul ez meg svájci frank alapú. Ha vmi gebasz jön, és elszállnak a valuták, még a moci is repülhet. 120 hónap rohadt hosszú idő.
A legtöbb embernek ez nem kérdés: vagy van 1-2milkája kp vagy nincs és akkor már csak hitelben gondolkodhat.Akinek meg van miért fizetne mondjuk egy milkával többet ki
100 rugóból inkább motorozok 10e km-t halkan
Ja, vágom. Azért írtam.
Mikor vettük a motort, mindenki rá akart dumálni a hitelre. Cserében 50ezer forinttal több "ajándékot" adtak volna, mint kp-re. Mindig rákérdeztem, hogy nekem ez most miért is jó ?
k5 re 100 rugó a Bódis....
Hahhh, ki van ez találva! Most nagyon szépen hangzik, de ha kiszámolod, rájössz, hogy az "ajándékot" te veszed magadnak! Sőt, a kereskedőnek is vettél 2 yosit, a banknak meg 8-at!
Ha jól látom, ez csak megfelelő hitelkonstrukció mellett érvényes. Amúgy poén: yoshi sportdob 130ezer, Bódis 80ezer...hihi.
Rider már csak ilyen:-)

Kiteszi hogy mutogassa:-)
B verzió: Nem maradt pénze vízre, igy várja az esőt hogy az lemossa a gépet:-))))
Köszönöm
kerék és a telo hiányzik amugy hibátlan
Eleje nincs?
hyyy nem nem bontom meg
Köszönöm.
egybe? műanyag elemet nem adsz el külön róla?
Köszi
Itt a mail-címem: tloki@mailbox.hu
Én speciel még nem tettem le a motort, mert bízom benne, h hétvégén nem lesz hideg és mehetek még 1-2 (3-4-5-6...) karikát karácsonyig. Ha van 10 fok, akkor hosszabb távra is elmegyek. Szombaton elvileg egész kellemes meleg lesz, ha nem dolgozom, akkor az pl jó lenne. Ha mégsem, akkor marad a tavasz , és ha esetleg tudsz vele menni még idén érdekelnének a tapasztalatok.
Hali!

A rossz idő beállta előtt kb 2 héttel lett felrakva a Martin dob. Sajnos kb 100 km-t tudtam azóta menni vele, és azt is csak óvatosan ugyanis a karbikat még nem állíttattam hozzá. A srác aki felrakta azt mondta, hogy a szelepek védelme érdekében mindenképp vigyem el szinkronra, és addig ne nagyon húzgáljam 5-6000 fölött. Erre azóta nem volt időm. A hangja nagyon jó lett, beindítottam először és azt hittem nem hallok jól. Szép mély, és húzatva sem vékonyodik el nagyon. 4500-6000 ig nagyon nagy a hangja, de utánna mintha kicsit elhalkulna ami pont abba a sebességtartományba esik, ahol hosszabbtávon haladni szoktam. Az erejét ugyanolyannak érzem, talán magasabb fordulaton mintha jobban is pörögne, de lehet hogy csak úgy érzem nagy mámoromban. De nekem nagyon tetszik. :-) Ha meg szeretnéd nézni, hallgatni szivesen megmutatom. E-mail-ben elküldöm a címemet és telefonszámomat. Amúgy B.A.Z megye.

Üdv!
Rider25!
Gratula az új mocidhoz!
Szép!
Pont láttam tegnap udvarban
Hello!

Egy szeptemberi újságban volt, ha szerencséd van még elérheted:
Zootyo, remélem olvasod még a fórumot, ugynais lenne egy kérdésem. Pár héttel ezelőtt írtad, h rakattál fel Martin dobot a mocidra, én is olyat akartam, már le is zsíroztam Martinnal, de sajna vissza kellett mondanom. Tavasszal viszont mindenképp szeretnék csináltatni egyet, de érdekelne, h milyen a hangja, mennyit fogyaszt (több-kevesebb?), LE/Nm leadása hogy változott. Az érdekelne, h hol lakol, h meg tudom-e hallgatni, nézni a motort, ha lesz még jó idő (10C felett), akkor idén vagy tavasszal. Azért zargatlak téged, mert mást nem ismerek, akinek 400-as Bandin Martin dobja van. Előre is kösz akármit válaszolsz
Heló. Érdekelne,hogy hol olvastad ezt az akciót, mert mostanában tervezem egy ilyen motor vásárlását.
Köszi.
Sziasztok!
Kéne nekem egy gsf 400-as bandithoz üzemanyagtank! nagyon tudnék neki örülni! :) Bontottan is érdekel! ha vki tud segíteni írjon nekem: spanisheye@c2.hu
Passz.... de ott számolgattam a motorom értékét.....és ledöbbentem hogy biza nem CSAK km-re van hanem évjáratra is!

Vagyis emlékeim szerint ilyeneket írtam be....a számok kb...
Zsír új ár 5000 euró
2000km - 1 éves 4500 euró
30000km - 1 éves 4400 euró
40000km - 2 éves 3800 euró
99000km - 2 éves 3750 euró

99000km - 7 éves - 2800 euró
Azt nem is számoltam tovább..... hisz hülyeségnem tartottam hogy ha beletoltál majd 100.000km-ert DE még csak 2 éves akkor is többet ér JÓVAL! mintha 7 éves lenne.....
Ez engem is érdekelne!
De ez nem csak belső használatra van nekik? Vagyis nem nyilvános.
Tényleg!


Nem tud valaki egy Eurotax online árlistát?

Egyszer találtam valami német oldalon és biza ott döbbentem le!