Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap este lesz a lottó sorsolás, akkor azt hiszem megyek veszek egy szelvényt , meg kitöltetem öcsemmel is
Annyit nyomatátok megcsináltam Én is.....

10.
5-10: Az életed hirtelen jóra fordul az elkövetkezõ 2 hétben !

Rám szakad a bank?
én nem találom benne a poént amugy 8 lett a pontom

BANDIT FOREVER
A poént lásd benne ne a szívatást.......
Sziasztok
Bocsi hogy beleszólok,de a BMW igen is bitang JÓÓ minöségü vas,ismerek 1 srácot aki ilyeneket szögel és mesélte hogy megbontottak egyet 120000km után nem tom miért és a blokk belsejében a kopás szinte zéro.Amúgy egy k1200es gépröl van szó.Csak hát annyi pénzér....
A bandit 100szor szebb
Ez buziság ez a kérdéssorozat. Hogy mérnek ezzel intelligenciát? Hány kiállítás lehet a baseballban? Jó hogy nem a már a crickett szabályait kérdezik. Alapból mínusz 1. Ja és ha 3 almából elveszek 2-t mennyi marad? Nem marad egy se , mert előtte nem is volt, max hány almád lesz, ez meg magyartalan, -2 pont. Amúgy 7 lett, de nem hiszek semmilyen iq/személyiség tesztben, szerintem csak nagyon nagy vonalakban lehet vele mérni. Off volt sry, de kikívánkozott.
Tök jót nyomtam:-))) Lassan megvan az 1000:-)
Ma is belecsurrant egy laza 170km a vasba
Talán, de akkor sem annyit amennyivel némelyik többe kerül!
Nem csak a nevet fizeted meg. Ott van pl a futómű... Meg biztos tud is valamit
Szerintem.
Mi az a muhahaha?

115LE?


Én az ilyen mocikat azért nem nézem, mert nem vagyok hajlandó kiadni plusz fél vagy akár több millát mert az egy NÉV........
Ugyan ezért nem találsz a lakásomban SONY cuccokat......ahoz képest hogy nem tud többet mint más sokkal drágább.
Itt már a nevet kell megfizetni - arra meg még kínzással sem vesznek rá....

Persze ha adnak egyet ingyé - szívesen reklámozom a céget:-))
nekem 10 pötty lett
a baseballnál tippeltem
grat a 9 ponthoz
de a bmw 1-2millàval dràgàbb...az a baj sztem


Mi a baj a 115 LE-vel? Kevés? A nagybandi sem több, és az is 1,2-es.
nekem 9
a tablettásat elrontottam, a baseballhoz meg lövésem sincs
Annak idején én is cigiztem a Simsonon. Még meg is gyújtottam menet közben. Akkor még bukó sem kellett városban, és mindig tudtuk, hogy ki jött motorral (akinek égnek állt a haja).
Köszi, de nem hiszek benne.
Szerintem humbug/placebo.
Erről a következő hirdetés jut eszembe:
"Mellnagyobbítás kézrátétellel. Sikertelenség esetén a pénzt azonnal visszaadom."
nekem is van kezelési módszerem, segítek, minden hónapban átutalsz nekem 15 rugót...oszt ha nem cigizel istenbizz visszaadom...
Nekem 4 használt motorom volt, szépen fokozatosan(125,125,300,750). Ha összeadom az összegeket, amikből az extulajok időközben kiderült tákolásait javítgattam, az bőven üti 700e-t. Ennek tükrében megéri újat venni, ha tényleg megmarad. Az enyém meg fog.
Persze az ésszerűség azt diktálja, hogy vegyen az ember egy 2-3 éveset, ami alig futott, hiszen ott már elbukták az amortizáció jelentős részét. De annyi bénát és motorgyilkost láttam már, hogy én nem mertem mégegyszer kockáztatni.
Blue, tisztelet a tanár ismerőseidnek Ez a nem gyenge! Majdnem így jártunk én is, beleszerelmesedtem a BMW r1200rt-be, miután a szalonban ráültünk, a párom is. De szerencsére kipróbálhattam a tesztnapon...115Le...muhahaha
Hát igen, nem akarásnak cigi a vége
Voltak lent a cégnél is.....2*5000ft a dij..... aki volt az azóta már mind - MIND - cigizik:-)



Mert azt elfelejtik hozzáteni, hogy azért némi akarat is kell:-)
Én cigizek - de nem iszok:-)))

Sőt van hogy motorozás közben is cigizek:-)))) ezért van a felhajthatós bukó:-))))
Igen:-)

Én eddig 2 használt motort vettem....abból az egyik még talán ma is megy, a másikat meg eladtam mint a sicc, mert a megtett 6000km alatt 5x volt szerelőnél......

No Én ezt akarom és akartam kiiktatni......
Nem azért veszek motort hogy a szervízbe álljon és szívja a pénzt a zsebemből.............


És ugye manapság?
Vagyük a GS-t hisz azt ismerem...........
A GS alapára olyan 6-700.000ft...lehet 3 vagy 13 éves...........itt megáll a legtöbb eladó.........

No Én inkább hozzáteszem azt a maradék 6-ot és veszek egy ZSÍR újat és az TUDOM hogy nem lesz szervízben 1-2-3 hónap múlva.