Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyikarc01, barátom megjött a kerék. Köszönöm.
Ja oké kösszi azért.
Már meg van a pittől az első sérülésem.
Van olyan amelyik eleve olyan a 150-160 ak aszem de vannak itt akik jobban vágják eme témát
Eladó Stomp
200.000HUF
És amugy a pitbe nem lehet be szerelni egy olajhűtőt?
Ciao Zoller!
Sz@rt vág a kerék! Nem vóna valakinek,emberi áron egy pitt olajhűtője? Szegeljük a 24h.-ás motrot oszt hogy meg ne fagyjon ráteszünk + hűtést. Sikítson légysz,i ha van valakinek efféle kütyüje!
Szét háláljuk!
Ja!? A Brezovai fotót hova küldjem?
Nem egy nagy összeg de nézegessünk tovább
Helo nem tudtok valami jó tippet adni na az a helyzet h ahányszor teli tankolom és kicsit is megdöl vagy ugrál a motor folyik ki a tanksapkánál a benzin van alatta gumitömítés de így is. nem tudtok valami jó megoldást rá ? :D
Hát meg ez nagyon messze is van 490 km.

De azért kössz.
Amit te küldtél az fasza lenne de az fuvóka hibás és nem tudjuk hogy az menyi lenne hozzá.
Albertirsa
Háj Ricsi ez fasza hol van helyileg
Sziasztok! Most készülök Pitbike cserére/vételre, és az egyik srác mutatta ezt, elmondása szerint tartozásba kapta, de nemtudom eldönteni hogy ez milyen fajta, látszik hogy minőségi, én agb 37re tippelek abból is a 150cc-s változatra, de ti vagytok a szakik, segítsetek léccives. :) Köszönöm!
Nem tudom be linkelni mert nem engedi: De itt vannak az adatai.:
MŰSZAKI ADATOK
4 ütemű, 125 ccm, 1 hengeres fekvő motor, 13 Le léghűtés, 4 sebességes váltó, lánchajtás, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, 50 kg,..
Hy.
Találtunk egy pitbiket csak nem tudjuk hogy jó e de átküldöm a linket és ha rá érsz akkor majd nézd már meg .KÖSSZI
Háj Ricsmond látom meg előztél nem régen értem haza hajrááá
képet tudnál küldeni róla? csesztak79@freemail.hu-ra előre is köszi
Helló.
Nem nekem kell hanem unoka tesómnak és neki nem tetszik meg nem cross gumi van rajta.

Bocsi nem aktuális.
Szia!

Nekem van egy eladó pitem. Kérdés, hogy mekkorát szeretne? Küldök képet, ha érdekel és további infót a gépezetről. Eddig nem volt vele semmi baj, elég megbízható és alkatrészt is lehet hozzá kapni.
Halli segítsetek lenne egy pitem 125-ös ősze tört benne a kerék a hátsó ha esetleg valakinek van kérem jelezze. Szívesen át venném Ja amúgy 14-es kel.