Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Kriszti!Igen Crf50-es.(nem mondtam volna?)Ülésem nincs.:(((
heló kinek van ilyan kipufogólya?ha valakinek van az értesítsen mert a közeljövőben szükségem lessz rá.
Szia Pedro!

Megérkezett az idomszett! Annyi kérdésem lenne, hogy ez crf 50-es szett? Mert ha az jó lenne egy ülés is...6000-ért kapok újat...!

Kriszti
Sziasztok! Van egy problémám a Dream 666-os pitbikommal! A 2-est fokozatosan kidobálja és kerregő hangot ad tegnap mentem vele 3.-ikba meg kerregő hangot ad! Mi lehet ennek az oka? Van valami hézagoló(állító? rudazat rajta mint pl a simsonokon? Ugyanis nemszeretném a blokkot megbontani!
sziasztok nincs véletlen valakinek egy olyan 125 lifan dugattyúja ami már nem kell neki.nekem mintának kellene,nembaj ha félbetörtvagy repedt,vagy nagyon kopott.
Már rég elkelt!
Köszi
A vastagság nem számit?Miböl érdemes csinálni?
Most egy saját készítésü van benne,de ugy gondoltam ha találok amilyen gyárilag volt,akkor azt teszem bele.
Basszus,most meg elkezdett füstölni a motorom,elsőnek elég szelepszár szimeringet cserélni,vagy tuti gyürüs?
Hello érdekelne a moci ha meg van még. 150-be
Csambi mi a szarnak keresel mikor lehet csinálni tömítést hozzá simán.
haljátok nem tudjátok hogy hogy kell beálitani a gyujtást egy 125 ös pitbiken sűrgős lenne mert megőrűlők h nem to motorozni az a lényeg h nem akkor agya a szikrát amikor kéne neki , ha és valamiért gyengébb a szikra és nemiazán indul be de sztem elálitodott. lécci segitsetek előre is kősszi!
Sziasztok!

Karbi és szívócsonk közzé tartozó tömítést keresek!(mikuni 26)
Pitbike-re 90%-os gumik eladóak!
Sava Mc20 eső 120/70-12 és 120/70-10
Heidenau K61 Racer száraz 110/70-12 és 100/70-10
5e-től
mmse1@freemail.hu vagy 70-591-4848
Laci/Pécs
sziasztok!
ma vettem egy inner rotor kit-et és segítséget szeretnék kérni hogyan kell beszerelni. lehetőleg olyan embertől aki már csinált ilyet. leírást(magyarul) vagy képeket is.
segítségeteket előre is köszönöm.
Sziasztok segítségre lenem szükségem van egy 125ccm pit bikém és valami okmiat kiveri a cdi elektronikát ha esetleg lene valakinek rajz a bekötésről az nagyon jó lenne előre is köszönöm! Vagy valami öklet hogy miért veri ki.
Szeva!
új Innova gumi 6e,használt jó bütykökkel 3e,Guangli használt,de jó 2e.
A karbi pedig 9e.
Szia!

Pedró! 1149 Bp. Angol utca 36.
Írd rá, hogy MAMI SZKI!
hello engem érdekelne egy 14 első gumi meg a karbi menyiért adod őket?
Kéne minden, amit beszéltünk, csak még most is a kincsre várok , , majd írok mélben bővebben.
Használt crosscsizmák gyerek méretben:
40-es piros Alpinestar + csatokkal 11e
38-as kék-fehér Alpinestar 9e
32-es fekete W2 11e
vagy hívjatok a 70-591-4848-on
Pitbike alkatrészek eladóak!
10-12-14-es crossgumik(új és használt)Vee Rubber,Innova..stb
crf50 fekete és fehér tankidomok
10-es hátsó kerék új és használt
210-es első tárcsa új
190-es hátsó tárcsa új
26-os Mikuni kop. karbi szívócsonkkal
1.4 széles 12collos fekete új ráf 32db új küllővel,anyával
és egyéb cuccok
mmse1@freemail.hu-n megtaláltok vagy itt.
Pécs
Zééé kellenek a gumik?
Kriszti.Indigo-postán mennek az idomok.Hova küldjem?
és az uccsók:
... és még egypár:
Pár kép a múltheti Pitbike SM Bajnokság I. fordulójáról: