Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó gyermek használt motocross ruházat.Kb: 5-7éves korig.
- W2 fekete csizma 32-es 12e
- No Fear fehér könyökvédő 4e
- Polisport XP1 mellvért 5e
- Kesztyű 2e
.......................................................
együtt: 20e

mmse1@freemail.hu
+36-70-591-4848
Pécs
Eladó egy profi Pitbike Supermoto szett!
Pitsterpro alukerekek 1.85x12 és 2.5x12 45e
igény szerint tárcsákkal és lánckerékkel 55e
esetleg 80%-os Sava MC31 Racer Soft gumikkal 95e
mmse1@freemail.hu
+36-70-591-48484
Pécs
Pitbike új és használt alkatrész kiárusítás!
- Cross gumik.10-12-14 méretben.(új és 80%-os)
- Crf50 idomok,fekete és fehér.
- Féktárcsák
- 1.4-12 fekete ráf
- és millió kütyü.(kérdezz)
Nem Orion,nem Loncin meg ilyen fosokhoz!
mmse1@freemail.hu
+36-70-591-4848
Pécs
Az igen.Legalább tudok pihenni a menetek közt.Én kihagyom a reggeli menetet.8-ig szeretnék aludni.
Remélem még aznap hazaérünk.
Sziasztok!

Elkészült a hétvégi Pitbike SM futam időterve. A ránk vonatkozó idők:

Időterv, 2011. Április 16, Kecskemét, Pitbike SM Bajnokság 2011
MAMI-kupa I. forduló

Adminisztráció, gépátvétel és traszponderek átvétele: 7.00-10.30
Szabad edzés: 7.40-8.00
Időmérő edzés: 10.30-10.50
1. Futam: 13.30-13.50
2.Futam: 16.40-17.00
Díjkiosztók: 19.30

Mindenki próbáljon meg időben érkezni, de ha esetleg lekési valaki a szabadedzést de az időmérőre már oda ér, akkor is értékelve lesz a futamokon! (Ahogy az idei versenykiírásunkban is szerepel.)
Hogy hol lehet venni? Azt csak a top versenyzők tudják
Aki nyer és lesz róla normális kép az lesz a plakáton!
ÁÁÁÁ... Nem elég hogy Ő fog nyerni ? még a plakátfiú poszt is kéne neki?
Hol lehet olyan RPT-s pitet venni?
Megbeszéljük,ha a következő plakáton én leszek!
Grat Pedró! De még jobb akkor lenne, ha RPT-t vettél volna
Lehet mi is lemegyünk pénteken délután, de még nem biztos.
Hideg lesz ám éjjel !Mi lemegyünk pénteken,de ágyban fogok aludni(öregszem)
Kész a verda!
Sziasztok!
fiam agb29 gépében eltört a főtengely. szerelő azt mondta, hogy nem javítható, így keresek egy másik 138 ccm.-es blokkot bele. ha tudtok segíteni ebben, köszönném szépen . zsolt 06- 203-90-90-92, vagy gardenservice@freemail.hu
Hy Csabi! Ti mikor mentek ?Mi csak szombat reggelre érünk oda.
A hétvégi versenyhez kapcsolódóan, van még egy szolgálati közleményem: Aki már pénteken le akar menni és ott szeretne aludni, annak a pálya mellet sátorhelyért 1000ft-ot ,lakókocsiért 2000ft -ot kell fizetni. A jármű benne van a díjban.
Köszi, kiváló plakátokat gyártasz.
Sziasztok,

Hétvégén azaz 16.án szombaton megkezdődik a Pitbike SM 2011 -es bajnokság a MAMI rendezésében. A helyszín Kecskemét. Minden versenyzőt és nézőt szeretettel várunk! Bővebb infó: info@racingpitbike.hu vagy +36/70-355-7480

Az esemény plakátja és néhány kép tavalyról:
heló!
eladó:
egy midsize kerékszett(cross gumikkal, kb. elöl 70% hátul 50%-os, gyári BSE, fekete) és még van egy 10" hátsó cross gumi
e-mail: pit_bike@freemail.hu
msn: pit_bike@freemail.hu
hát nekem eddig ,semmi baj nemvt vele.... 1rugásra indult tavasszal hogy egész télen nemvolt beiinditva, és a fékkar már megvan csak a méret kell.:)
Kuka dobd ki a picsába ien gagyi szart venni hisz az orionok szartsem érnek, és nemhiszem hogy fogsz hozzá találni magsz kart szval legközelebb normális pitet vegyél, ennyit erről :)
Elnézést pontositanék....
A motort úgy vettem hogy meg volt a AZ ELSŐ FÉK CSAK A FÉKKAR VOLT LETÖRVE és nem az egész kell enekm hanem csak a kar és a henger az mekkora merte kell egy ORION 125-höz?
Hadd kérdezzek már valakit meg, hogyha egy komlett elsőféket akarok ORION 125-ös pitbike-ra akkor hanyas méret kell, mert felhívtunk egy emberkét aki mondta hogy fontos lenne az olajvezetékes csavarnak a mérete , csak akkor ha azt kicsavarjuk akkor nem lehet addig motorozni vagy na értitek. Szóval ha valaki szedett már szét ilyet és tud nekem bővebb infót mondani róla akkor kérem segítsen, és SPORTLÉGSZŰRŐBE is
msn: kicoka@citromail.hu
köszönöm:)
zzr400@freemail.hu