Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ELADÓ! 250000ft TEL:06302380213
1. Igen, nincs benne, igaz tavaly sem volt semelyik futamon se, még év vége felé sem, mikor már mindegyiken volt pitbike kategória....
2. ja mondjuk vicces
3. gondolom akkor 184cc-vel mész, s mit takar a full tuning?

Akkor még inkább igaz az hogy aki jön SPORT kategóriában az tuti dobogós

Szóval hajrá, aki kedvet érez egy jó kis pitbike-ozáshoz annak április 16.án Kecskeméten a helye!
184 full tuning? ÚÚÚ bazz a komoly
1.hogy nincs benne pitbike
2,hogy kopizták és a mams elfogadta
3.Pitsterpro 184 full tuningal megyek és a többiek sem mennek a 140ben
Szia b_ricsi:

persze hogy van értelme, van 140cc-ig kategória (SPORT) ott nincsenek komoly különbségek a motorok között
Csacsa: Jajj, ez a video nagyon komoly, rohadt északiak keményen küldik
Pedro, mi az érdekes a kiírásban? Én "csak" azt látom hogy egy részen az Euroring-ből copy-ztak át egy részt. Te találtál mást is?
Szia Pedro!

Szerintem rajtatok kívül nem sokan mennek SPORT-ban. Szóval ott tuti a dobogó
kösz mindenkinek a segítséget. Nagyon sokat nem szánnék, rá, slick-re azért gondoltam, mert hátha az olcsóbb, de már látom hogy nem. Igazából most gondolkozok rajta hogy Kakucsra kéne menni körözgetni, aztán ha belejövök akkor lehet mennék én is veletek az sm kupába 1-2 versenyre. Széria 125-össel lenne egyébként értelme, vagy mindenki full tuninggal megy?
Köszi az öszinte és kimeritő választ..
Mostmár legalább tisztabá vagyok nagyábol a dolgokal..
Én sem tudom de kifogja mindig lőni a 3 adikat csak sok idő utánn haver 2 év alatt 2 3 szor cserélte.
ááá szerválok olcsóbban annál! esteban a haverom.. 15 a váltósor lehet elhozom tőle és kiárulom a többi fogat! :D amúgy miért pont a 3.? mert már több ember keresett 3. at
Mondtam:) Eggy kellemes 20 as
Hali! Érdekel valakit 14-es első, 12-es hátsó kerék gumistól? 10-10eft a kerék ára. msn: nemeth-gergo@hotmail.com e-mail: nemeth-gergo@freemail.hu
Azért mert amit mutacc egy kalap szart nem ér széthullik nincs alkatrész hozzá egy deka se szval felejcsd el.
Miért ha kérdezhetem.
Feljtsd el!
kösz az infót.
Ilyenről lenne szó.
zongshen 200cc pitbike.
Ezek nem közútra valók! Hobby sportra vagy versenyzésre alkalmasak. Egy széria 150cc simán megy 100-at , de nagy a hangjuk, kicsi a fogyasztásuk(tankjuk is) inkább arra kell vigyázni hogy a karbi ne szórja el a benzint a túlfolyón. A legtöbb világítás nélküli. Ami nagyon olcsó ezek közül az nagyon szar is!
Jó napot.
Érdeklödni szeretnék hogy egy pitbike mire jó igazábol.
Lehet e ugy használlni mint egy robogot 50cc s t uton is vagy nagyon feltűnő?
Menyit mennek ezek,menyit fogyasztanak,Mekora méretre stb...
Törvények szabályok hogy vonatkoznak rá és persze alkatrész ellátás.
Nagyon érdekelnének ezek mert lehet hogy a robogo helyet ilyet vennék..csak én szeretném közúton is használni.
A segítségeteket elöre is köszönöm.
Úúúúbazz, az nem öröm! Na de akkor ment eddig azis valami!
Szasz !minden fasza volt egészen szombatig ...sajna kifogyott az olaj belőle és hát...őő..megakadt egy picit
Szeva Csacsabácsi, robesz üzemel még?
Cső! Sztem teljesen jó a 14-es felni előre ,ha csak az van! vmi normális gumit rakj inkább rá, Heidenau K61 racer vagy irc -t ajánlom én....ezeket már próbáltam és nem rosszak! meg nincs is horror áruk de te tudod hogy mennyit szánsz erre a dologra.